Kuzum neredesin ya :(

HDUYGU

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
134
1
BAYANLAR BEBĞİM OLMUYO 4 AYLIK EVLİYİM HAMİLE KALMAK İSTİYORUM ACABA ÇOK MU SIKIYORUM KENDİMİ AMA BEN KUZUMU İSTİYORUM

ANNECİM NEREDESİN NE ZAMAN GELECEKSİN EVİMİZE
senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleme:
4 yıllık sandım da teselli edici bi kaç şey yazim dicektim ama 4 aymış be arkadaşımmm üzülme olur elbet.benimde 1 sene sonra oldu ben 10.ayımda istiyordum artık bebişimin olmasını.Allah ım hayırlısını versin sana !!! öptüm canımm

olur canım neyi sıkıntı yapıyosun ki.daha 4 aylık evliisin.rahat düşün kü herşey de güzel gelişşsin:)

benim gibileride varmış:) ben ve karşı komşum bir hafta arayla evlenmiştik. evliliğimizin üzerinden bir ay kadar geçti ve ikimizde hamilelik şüphesi ile doktora gittik, onun hamile olduğunu benimse olmadığımı söylediler ve eve dönüşte ben saatlerce ağladım niye diye.ve şimdi iki tane kızım var..:)
acele etme canım benim daha çok erken. bu günlerinin keyfini çıkartmak varken üzme kendini böyle boşyere..

daha çok yeni evlisin. hele bir evliliğin tadını çıkarmaya bak. ve kafana çok takma..
ben 5 yıl bekledim ve şuan hamileyim..sen daha yolun başındasın çok erken daha çoookk..

daha 4 ayda vücut kendini bile toparlamazki cocuk olsun..
aceleniz ne?doktorlar bile bir yillik korunmasiz iliski sonrasi
karar verirler hastalarinin cocugu olup olmuycagina..

daha cok yenisin arkadasım.hele bi evliligin tadını çıkarın.sonra insallah bebişinde olur...bu ne acele....:uhm:

Ne bileyim korkuyorum olmaz diye
bi de çok istiyoruz
olursa her 2 tarafinda ilk torunu olacak
herkes istiyo anlayacağiniz
ama bazen bi an geliyo ki sorulardan çok sikiliyorum
uzaktaki akrabalar bile duygu da bişey var mi diye ariyorlar bunaldim anlayacağiniz

bence biraz evliligin tadini cikar bebek icin acele etme doktora git mutlaka... ama en onemlisi Allah'tan hayirli evlat ve hayirli zamanda iste

4 aylık evlısın daha
bebek dedıgın ıkı dk da olmuyor malesef
sabır bıraz sabır
benımde 11 ay sonra oldu
ama emın ol 11 ay bıle az
5-6 sene olmayanlar var
şükret

biz 2 yıl 9 ay korunduk eşimle.ve ocakta bebek istemeye basladı.ve allahım bise mayısta bir bebek nasip ettin.hamileyim şu an.acele etmeyin kızlar.allah zamanı gelince veriyor.ama kafanıza takınca olmaz.

e yok artik daha 4 ay olmus 4 yil diye zannettim cok kasma kendini olucagi varsada olmaz rahat ol relax ol elbet olur annesi pekde sabirsiz buna gore senin bebiste kisa surede yola cikar sanirim

sevgili duygu... bu ne acele yahu. Sen eşinle birbirinize doya doya yaşamak için değil bebek için evlenmişsin resmen. ya çoluk çocuğa karıştıktan sonra ne anladık...yeni evli olmak çok güzel bişey tadını bi çıkarın...Allah aratmasın tabi ama onunda vakti gelince olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…