Kuzenimin Yaptığı

Ne kadar küçük bi insan olduğu belli olmuş kuzeninin. Takma sen kafana en azından daha ciddi bi olayla öğrenmedin bunu.

Evet doğru, bu şekilde öğrenmem iyi oldu. Ben ona çok güveniyordum, herşeyimi anlatıyordum, herşeyimi biliyordu.Bundan sonra hiçbirşey anlatmam ona artık..

Son düzenleme:
Kalbinin iyi ve sevginin tam olduğundan allah sana onun gerçek yüzünü göstermiş bence onunla açık açık konuş ve mesafeni koy demek ki o 4 yıl boyunca seni kıskanmış ama çnk güzel rol yapmış

Kalbinin iyi ve sevginin tam olduğundan allah sana onun gerçek yüzünü göstermiş bence onunla açık açık konuş ve mesafeni koy demek ki o 4 yıl boyunca seni kıskanmış ama çnk güzel rol yapmış

Henüz konuşmadım onunla, konuşacağım. En çok da bu zoruma gidiyor zaten, 4 yıl hergün evimizde kaldı. "Annesiyle nasıl incelediler seni" diyor sıradan bir arkadaşı, ve kuzenim bu söze engel olmuyor,aksine gülerek cevaplar veriyor. Bir kahvenin bile kırk yıl hatırı varken, demek ki annemle yaptıklarımızın hiç hatırı yokmuş onda...

Son düzenleme:
Bir de benim anlamadığım, arkadaşı böyle konuşma cesaretini nerden buluyor? Karşısında kuzenini koruyan biri olsa, asla böyle konuşamazdı, haddini aşamazdı. Demek ki benim hakkımda daha önce de bu tarz konuştular ki, arkadaşı bu şekilde çok rahat ve cesaretli bir şekilde dedikodu yapabiliyor... Aklıma bu geliyor.

Bencede bunlar daha öncede konuşmuşlar senle ilgili devam etmiş gibi konuşmaları mutlaka yüzüne vur cnm bilsinnn:KK68:

X