kusur kimde

boniibon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
152
1
42
arkadaşlar benim 5 aydır bebek yok fakat şimdiden kusur kimde sorusu başladı bile hadi beraberce şu soruya bir cevap verelim yani öyle birşey söylemeliki sorduklarına soracaklarına pişman olup oturtalımmmmm:kızgın::jeyyar::jeyyar:

asıl kusur bu soruyu soranlarda canımda bunun farkında degiller yerimseniben kusur bebekteymiş gelmek istemiyormus desek olmazmı :roflol:

olabilir bence neden olmasın komik olur sanki dalga gibi cevap olur ama bu kez de bebekte gerçekten kusur var sanarlar ama şimdi birşey buldum sorana sende desek nasıl olur

canim banada oyle soylerlerdi aman doktora git belki sende vardir kusur sende yoksa esinde vardir.iste elalem senden sonra evlendi bebegi oldu senin olmadi ben alismistim bu sorulara cok sukur allah verdi sonunda bebisimi.insallah olmayan herkesee verir.sanada canim:ecrin_bebek:

yok yok benim seyimin derdi senimi gerdi :roflol:diyelim daha güzel sırnaşık şey

hayırdır senmi benim yerime doguracanda diyebiliriz :roflol:

buinsanlara söyliyecek hiçbirşey bulamıyorum onları düşünmeyebile deymez beddua etmekte istemiyorum çocuksuzluk hiçbirşeye benzemiyor

katılıyorum sana nagihan. ben de bazen çok sinir oluyorum. 5 aydır ama biz 2 yıl bebek istemedik herkes olmadıda yalan yaptık sanıyo yaniii işte.bebek gel ya şu insanlar varyaaaaa

herhalde sorunca olmuyor dememizi duymak mı istiyorlar ozaman sevinecekler ben öyle düşünüyorum allah ıslah etsin o insanları

X