Göz Makyajı küsmüş kaşlara yeni bir çözüm :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Astronomer

fragile cosmos
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
335
1
kızlar selam :)
bayağı uzunca bir zamandır küsmüş kaş problemi yüzünden başım beladaydı. ta ki lanolin ile tanışana kadar. annem lanolin almıştı çok besleyici işte koyunun dersinin yağından yapılıyor demişti. ben de kaşlarıma her gece yatmadan önce sürmeye başladım belki bir faydasını görürüm diye. kozmetik kremleri kullandığım halde bir türlü gürleşmediler bi de bunu deneyim en azından doğal dedim. kızlar inanamazsınız, yaklaşık 1.5 senedir küsmüş bulunan yerden kaş çıktı 2 hafta gibi bir sürede. bir de siz deneyin belki işe yarar haber veriyim dedim :)

Lanolin,ilginç,ilk kez duyuyorum...Ben de neler denemedım kı badem yagı,sarımsak,hint yağı ve daha bıcok sey,kumral ve az tuylu bırı olarak kaşlarımın şeklı guzel de olsa kalın kaş modasına bı turlu uyamadım.Kaş kalemi kullanmaktan bıktım...Paylaşımınız için tesekkurler,bunu denemelıyım umarım bende de işe yarar...

benimde küçükken kaşım yarıldı ve kaşı çizdirmişim giibi duruyo (kötü bi görüntü) acaba sürsem bende de etkisi olurmu?

rica ederim umarım sizde de işe yarar, ben de aynı tip kaşlardan muzdaribim bilirim :)

benimde küçükken kaşım yarıldı ve kaşı çizdirmişim giibi duruyo (kötü bi görüntü) acaba sürsem bende de etkisi olurmu?

ah canım sanırım onda işe yaramayabilir çünkü benim de kaşlarımdan bir tanesinin baş tarafında sivilcemsi bi şişlik çıkmıştı, onunla oynadım yara yaptım kabuk bağladı ve orda iz kaldı.. benim kaşlarım hem içleri seyrek hem de tüy sayısı az ve uçlara doğru hiç tüy kalmıyo nerdeyse onun için sürdüm..orda bir miktar eskiden olan kaşlarımı bitirdi lanolin tekrardan. ama yara izleri için işe yaramayacak ikimizin de korkarım ki

ama tabi yin de her durumda sabırla devam etmek gerekiyor. sürmden önce kaş diplerinizi bi güzel fırçalayın. sonra sürün masaj yapın hafifçe ve yatın uyuyun. ertesi gün yüzünüzü sabunlarken kaşlarınızı da iyice sabunlayıp sonra tekrar fırçalayın diplerini. o beyaz kepekimsi şeyler kalmasın. diplere hava aldırmak önemli baya iyi geliyor kaşlara.

siz ne kadar sürede kullandınız acaba mennun kaldınız mı ?

siz ne kadar sürede kullandınız acaba mennun kaldınız mı ?

canım şöyle yaptım, açıkçası çok düzenli kullanmadım. ama aklıma geldikçe kulak pamuğuyla sürdüm 3 hafta kadar. zaten ilk birkaç günlük kullanımdan sonra çıkmaya başladığını farkettim. hakikaten yara izinin üzerinden (iğneyle patlattığım sivilcemsi bir şişliğin ardından kalan hafif çukur şeklinde kesik gibi görünen bir yara iziydi) nasıl olduysa kaşım tekrar çıktı yani. sonra aksadı unuttum gitti kullanmayı düzenli şekilde daha uzun süre kullanırsanız bence daha çok faydasını görürsünüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…