küs küs hediye

melek elif

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
170
13
42
Arkadaşlar merhaba,ben işyerinde bir kişi ile küsüm uzun süredir konuşmuyom. konuşmayıda düşünmüyom. bu arkadaşa bir müşteri bir kutum çikolata getirmiş. Buda getirdi masamın üzerine koydu bana getirdiler bende sana veriyom eve götür dedi masaya bırakıp giti. o sırada müşteriler çoktu. birşey diyemedim. ben bu hediyeyi kabul etmek istemiyom. konuşmadığımdan birşey diyemedim. ben almak istemiyom. nasıl diyecem ne diyecem verem.geri verem evde bayram şekeri çok sen başkasına ver diyem mi nasıl geri iade edeyim akşam 8 de eve gideceğiz yanındaki arkadaşına vereyim o versin diyemmi nasıl diyem iade edem.zamanla konuşabilirm ama ben bu çikolataları geri verem. acele firir 1,30 saat kaldı acilen hadi kızlarrr süper kızlarrr

Aslında ne güzel arkadaşınız barışmak istemiş,adım atmış..
Benim çok hoşuma giderdi böyle bir davranış valla..hihoyyyt
Ama siz barışmak istemediğinize göre olay bayaa büyük ve derin anlaşılan..
İsterseniz çikolatayı ortak arkadaşınıza verin,kendisine iletsin..

arkadasım uygun bır dılle...gelen cıkolata kutusunu orda calıstıgın arkadaslarına tek tek ıkram et...
ve kustugun arkadasınada tesekkur et hem eve goturmemıs olursun hem arkadaslarırn hosuna gıder hemde kus oldugun kısını adını soyleyerek aslında bu hedıye onun dersın oda mutlu olur...
belkıde yenıden barısmak ıcınde bır vesıle olur...sende o kutudan kurtulursun canım

zeytin dalı uzatmış sanırım
ölümlü dünya be götür çikolatayı boşverr

bak harika bi fikirrr tebrikler
dagıt ordakilere

aslında dağıtmayı bende düşündümde çok bir kutu biz az kişiyiz. kalan birşeye yararmı yarında pazar ağzı açık kalınca sorun olur.

ya barışmasına barışırımda zaten iş le ilgili konuşuyom başka konuşmuyom. çocuk çok boş konuşuyor. bu halimiz en iyi halimiz. küs olursak daha huzurluyuz. yaşça benden küçük zamanında fazla güldüm yüzlerine şimdi baş edemiyom.

bide aklıma şey geliyor. bunlar fazlaca dalgayı seven adamlar aralarında idday falan girmişte olabilirler.

çikolatayı açıp işyerindekilerle beraber yemek en doğrusu bence de, eve götürmezdim ben olsaydım.

kızlarrr şu an yiyiyommm. bundanda kurtuldumm.artık ne düşünür bilmiyom. bir şey dememe gerek varmı acama amannn fazla incemi düşünüyom ne.

bence barışma yani çikolatayı sana getirdi diye barışma ,

ne o öyle, al bunu sen eve götür barışmak istiyorsa böyle bişey yapacağına kusura bakma seni üzmek değildi amacım desin ,

hiçbir çikolata güzel bir çift sözden tatlı olamaz,

ben olsam bunu xxx arkadaşımıza bir müşteriden gelmiş ,oda hepimizin tadmasını istedi buyrun der herkese uzatır kendimde bir tane alır,geri kalanını masasına bırakıp teşekkür ederdim.

valla burdaki mutfaktan sorumlu arkadaşa verdim. o dedi kalanı ben eve götürürüm.herkese dağıt hakanın hediyesi olduğunu söyle dedim.işte böyleee:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…