Kuruma çizgisi mi

Amin adet oldum zaten
Hadi ya.. ben 3 sene hamile kalmadım, kürtaj sonrası. Sonrada doktorum femara+ovitrel kullanmamı tavsiye etti. İlk denemede hamile kaldım. İnşaallah bu ay kalırsın. Çok zor bir süreç,beklemek .... Şu mübarek günler de Allah'ım evlat isteyenin kucağını boş bırakmasın

Hadi ya.. ben 3 sene hamile kalmadım, kürtaj sonrası. Sonrada doktorum femara+ovitrel kullanmamı tavsiye etti. İlk denemede hamile kaldım. İnşaallah bu ay kalırsın. Çok zor bir süreç,beklemek .... Şu mübarek günler de Allah'ım evlat isteyenin kucağını boş bırakmasın
Bende kullanıyorum şuan doktora sormadan ama çatlatma kısmını nasıl yaparım bilmiyorum kontrole giderim bı de östrojen hormonu 29 düşükmus galiba o yüzden tutunması zormuş

60902401-366B-43FC-8C3E-CE13444B0CB9.jpeg
Merhaba kızlar aranızda yeniyim Allah hepimizin gönlüne göre versin 🙏 bu sabah ki aydınlıkta belli oluyor silik çizgi dün mü sonuçlar ise yaklaşık bi saat sonra baktığımda böyleydi sizce var mıdır 🥹 böyle başına gelen var mı ?

Eki Görüntüle 3228691 Merhaba kızlar aranızda yeniyim Allah hepimizin gönlüne göre versin 🙏 bu sabah ki aydınlıkta belli oluyor silik çizgi dün mü sonuçlar ise yaklaşık bi saat sonra baktığımda böyleydi sizce var mıdır 🥹 böyle başına gelen var mı ?
Erken gebelik testlerine fazla güvenme canım sonra hayal kırıklığı oluyor bat yakınsa kaset test dene eğer çıkarsa kan verir kesinlestirirsin Allah gönlüne göre versin inşallah

Dayanamayıp kan verdim negatifti. 1 hafta vardı ve akşamında regl oldum normalde benim her ay 3 ,5 gün gecikirdi bile çok şaşırdım. 2 gün normalde reglim sürdü bugün 9. Gün ve 3 gündür mide bulantısı bel ağrısı ve kasık ağrısı yaşıyorum sanki tekrar regl olcakmısm gibi. Kan testini erken mi yaptırdım acaba diyorum :/

X