Kuruma çizgisi mi gebelik mi? Lütfen bakar mısınız?

guler7

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2023
65
24
Selamün Aleyküm herkese. 17 nisan pik 18 nisan çatlamaydı ben 15 17 18 nisanı değerlendirdim. Düzensiz adet gören biriyim net bi günde ve aralıkta gelmiyor. 2 4 mayıs gibi bekliyorum kendimce adetimi. Bugün çatlamadan sonra 10. Gün galiba. Bugün öğlen beklemiş idrarla bu üç testi yaptım ve 5 dakika olmadan hemen pembe pembe çıktı. 4. Testi beklememiş idrarla yaptım seyrelik biraz ve bunlar kadar olmasa da daha silik ama belirgin çizgi yine 5 dakika içinde çıktı.Daha önce de saatler sonra ve 40 dakika sonra çıkmışlığı var yalancı pozitifti. 2si aynı 1 farklı test ama sanırım üreten firma aynı. Sizce doğru mudur ?

Eklentiler

• IMG_20230428_131848_661.jpg
    IMG_20230428_131848_661.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 886
  • IMG_20230428_131449_947.jpg
    IMG_20230428_131449_947.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 860
Öğlende açmış olduğun konuyu yorum yaptım, yapıldı. Hamilesiniz. Bu kadar test yanlış çıkarmaz. Testlere ve söylenenlere inanmıyorsanız kan testi yapmanızı tavsiye ederim.

Öğlende açmış olduğun konuyu yorum yaptım, yapıldı. Hamilesiniz. Bu kadar test yanlış çıkarmaz. Testlere ve söylenenlere inanmıyorsanız kan testi yapmanızı tavsiye ederim.
İnanın söylenenlere ve tabi ki sizin yorumunuza testlerden daha çok inandım. Çünkü daha önce de pozitifler gördüm ancak tecrübenin daha önemli olduğunu düşünüyorum artık. Kan vere vere de yoruldum inanın ki. Sanırım psikolojik olarak da "tamam artık bak sen kurmuyorsunbu kez diğer insanlar da aynı düşünüyo, bir kaç gün sonra da git kan ver" moduna girmeye çalışıyorum. Tekrardan teşekkür ediyorum size de yorumunuz için

İnanın söylenenlere ve tabi ki sizin yorumunuza testlerden daha çok inandım. Çünkü daha önce de pozitifler gördüm ancak tecrübenin daha önemli olduğunu düşünüyorum artık. Kan vere vere de yoruldum inanın ki. Sanırım psikolojik olarak da "tamam artık bak sen kurmuyorsunbu kez diğer insanlar da aynı düşünüyo, bir kaç gün sonra da git kan ver" moduna girmeye çalışıyorum. Tekrardan teşekkür ediyorum size de yorumunuz için
Testte çıktığına göre kanda haydi haydi cıkar. Bence sen pazartesi kan ver

Evet test pozitif ama adetiniz bı gecsin isterseniz 2 - 3 Mayıs demişsiniz az kalmış. Sebebi şuan kan verirseniz beta çok düşük çıkacak ve düzenli kan vermek zorunda kalacaksınız. Bekleyin bira artıs olsun. İnanın erken doktora gidince çok olumlu konuşmuyolar ve insanın canı sıkılıyor.

Selamün Aleyküm herkese. 17 nisan pik 18 nisan çatlamaydı ben 15 17 18 nisanı değerlendirdim. Düzensiz adet gören biriyim net bi günde ve aralıkta gelmiyor. 2 4 mayıs gibi bekliyorum kendimce adetimi. Bugün çatlamadan sonra 10. Gün galiba. Bugün öğlen beklemiş idrarla bu üç testi yaptım ve 5 dakika olmadan hemen pembe pembe çıktı. 4. Testi beklememiş idrarla yaptım seyrelik biraz ve bunlar kadar olmasa da daha silik ama belirgin çizgi yine 5 dakika içinde çıktı.Daha önce de saatler sonra ve 40 dakika sonra çıkmışlığı var yalancı pozitifti. 2si aynı 1 farklı test ama sanırım üreten firma aynı. Sizce doğru mudur ?
Bence var kan verin hayırlı olsun

Var gibi duruyor 🥰 bende hamileyim 2 gün gecikme ile 15.saniye de ikinci kırmızı çizgiyi gördüm.kuruma çizgisi olabilme ihtimali var mı bilemedim.en kısa zamanda kan verin bence 🥰

kızlar benimkine de bakar mısınız?

Eklentiler

• WhatsApp Image 2023-05-10 at 14.31.22.jpeg
    WhatsApp Image 2023-05-10 at 14.31.22.jpeg
    39,5 KB · Görüntüleme: 961
Gerçekten mi ben görüyorum ama ya:KK42::)
Ben mi goremedim acaba ?😐flaşla çekerseniz aslında silik çizgi gözükür. Ben adetim bir gün geçince test yaptım baya kırmızıydı.ekleyeyim resmini.

Eklentiler

• IMG_20230424_192056.jpg
    IMG_20230424_192056.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 945
Karın şişliği sarımsı akıntı hamilelik oluyor mu en son reglim 30 marttı 6.haftadayım. Hamile olsam belirtiler başlaması lazım değil mi. Gecikmenin 7.günü artımet testı cok hayalı bir cizgi belrledi 10 dakıka sonra bakmltım. Kurutma cizgisi ne oluyor onu da bilmiyorum yorumlarda yazıyordu. Kafam karıştı

Karın şişliği sarımsı akıntı hamilelik oluyor mu en son reglim 30 marttı 6.haftadayım. Hamile olsam belirtiler başlaması lazım değil mi. Gecikmenin 7.günü artımet testı cok hayalı bir cizgi belrledi 10 dakıka sonra bakmltım. Kurutma cizgisi ne oluyor onu da bilmiyorum yorumlarda yazıyordu. Kafam karıştı
Adetiniz gecikince beta hgc testi yaptırmadiniz mi ? Şuanda idrar testin de bile anında kırmızı çizgi çıkar.benimde 6 haftalık bebeğimde oluştu kalp atışı da başladı.idrar testinde çıkmaması mümkün değil.10 dk sonra çıkan hayali çizgi gerçeği yansıtmaz.ilk 2-3 dakika içinde beliren çizgiler doğru bilgi verir 🥰

Bazı testlerin beta hcg değeri yüksek diye yorumlar okudum acaba olabilir mş dedim. Kan testi verdim sabah aile hekimimden sabahı beklıyorum sonuç için. Eğer olsaydım benimde 6.haftam tam bugün. Belirtiler neler yaşadınız

Bazı testlerin beta hcg değeri yüksek diye yorumlar okudum acaba olabilir mş dedim. Kan testi verdim sabah aile hekimimden sabahı beklıyorum sonuç için. Eğer olsaydım benimde 6.haftam tam bugün. Belirtiler neler yaşadınız
Yarın bana da haber verin merak ettim 🥰 inşallah gonlunuze göre olur.belirti yaşamadim
Hatta hamile olduğumu bile bilmiyordum.ama şöyle soyleyeyim 1.5 senedir istiyoruz bebek.olmadi.ve ben her ay acaba migdem mi bulanıyor acaba göğüslerim mi şişti diyip diyip test yapiyordum.sonu husran.bi kaç aydir takmamaya calistim.stres yapmadim.hatta hamile değilimdir yine dedim 🙈adetim bir gün gecikince şüphelendim.evde test yaptım pozitif çıktı.hemen ertesi günü doktora gittim
Kese olusmus dedi.beta hgc bile bakilmadi ilk hafta.belirti olarak yaşadığım tek şey adet günüm geçince başlayan inanılmaz kasık agrisiydi.

Benim bide 9 yaşında kızım var.onda ise adetime 2 gün kala evde kaset test ile öğrendim.tam adet günümde ise hafif pembe akinti yaşadım .bir daha 3 ay boyunca miğde bulantılarım hiç geçmedi.hemen başlamıştı bulantılarım.herkesde farklılık gösteriyor belirtiler 🥰 yarın güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏❤️

X