Kürtajsız evde düşük yapanlar

Nasıl yaptnz kaç günde. Bilgi verirmisniz

Nasıl yaptnz kaç günde. Bilgi verirmisniz
Ben birşey yapmadım 3. Düşüğüm oldu maalesef benim genlerim mutasyonlu kan pihtilastigi için operasyona gerek kalmadı hiçbirinde.
Ama hep doktor kontrolündeydim evde düşmesini beklemek doktorun ve sizin yaşadığınız duruma bağlı benim için bir sakınca yoktu ve evde geçirdim süreci
Doktorumla her daim ilesitim halindeydim.
Sizin için böyle olmayabilir

size de çok geçmiş olsun. Bebeğinizi sağlıkla alın kucağınıza. Bende ocakta düşürdüm. Girmemiştim buraya. Şimdi gördüm. Sağol tecrübelerini paylaştığın için

Kızlar ben bu ayın 4unde düşük yaptim dr denemelere devam dedi bebek küçüktü çünkü. Simdi ovulasyon testi yapiyorum ama henuz yumurtlama olmadi sanirim testime bi baksr misiniz tahmini düşükten 20 gün sonra yumurtlarsin dedi bu arada pko luyum

Eklentiler

• 20220223_212732.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 148
Kaç hafta idi hamilelik canım

Canım geçmiş olsun. Kaç haftalık dı gebelik

Bende bugün kürtajsız düşük yaptım. 8 haftalık hamileydim, son kontrolde kalbinin durduğunu söylediler, yurtdışında yaşıyorum, tercihi bana bıraktılar. Evde de düşmesini bekleyebilirsin, 10 haftaya kadar sorun olmaz dediler. 3 hafta bekledim, düşük ile ilgili hiç belirti vermedi , son 3 gün hafif bel ağrım ve özellikle gece kasık ağrısı hissetim. Birde kahve rengi lekeler başlamıştı. Bu arada son 3 gün ada çayı içmeye başlamıştım bilerek. 3.gün sabah kasık ağrım daha çok artmıştı, öğlene doğru çok şiddetlendi. Kanama başladı, bir pıhtı düştü cenine benzettim kesin düştü diye düşündüm. Kasık ağrım devam etti ağrı kesici almak zorunda kaldım. Kanama da çoğalmıştı. Sonra ara ara büyük parçalar düşmeye başladı. Ama 8 haftalık bebeğe göre abartı büyük parçalar düştü. Nerdeyse elim kadardı. Şuan ağrım çok azaldı baya rahatladım ama ilerleyen günlerde bakalım. Ayın 24 ün de dr kontrolüm var.

Geçmiş olsun canım ❤ ben de mayis ayinda düşük yaptım 6 haftadan sonra gelişim durdu dr 2 hafta daha bekleyelim dedi kalp atışı vardi ama zayifti sanırım. Sonraki muayenede bebegin gelismedigini kesenin bozulduğunu gördü.2 gun bekleyelim sonra kürtaj dedi.ben de hastane ortami ve kurtajdan korkuyorum dua ettim normal yolla olsun diye.2.gunun sabahi kanamam başladı ilk gun ağrısız adet gibiydi sonraki gun biraz ağrı oldu ama devam eden bir ağrı degil 5 dk şiddetli agri sonrasi rahatlama.sanirim rahim kasilip kese parcalarini atmaya çalıştığı için ağrı siddetli oluyor.ve gelip giden ağrı 5-6 kere oldu sadece 1 gün sürdü hatta akşamı gecti.sonraki gunlerde artap azalan adet gibi kanamam oldu yaklaşık 8 gün sürdü.ben de senin gibi korkuyordum ama yaşayinca korkulacak bir durum olmadigini gördüm.dr dusuk kanamasindan sonra 1.adette tekrar bebek deneyebilirsiniz dedi. Merak ettigin başka seyler varsa sorabilirsin

Çok oldu mu kanaman agrın bende içtim çok geliyor kan normal mi agrımda çok ne zaman durur

Bende sancıda oldu ne kadar çoktu kanamanız sürekli geliyor muydu durmadan ne zaman bitti uzun sürdü mü bu çok gelişi ya bende şu an yapıyorum yardımcı olun

Bende sancıda oldu ne kadar çoktu kanamanız sürekli geliyor muydu durmadan ne zaman bitti uzun sürdü mü bu çok gelişi ya bende şu an yapıyorum yardımcı olun
Kanama bir kac saat yogun ve parcali devam ediyor sancida dusuk gerceklesince tik diye geciyor

E nasıl yaptın kürtaj mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…