Kürtajsız evde düşük yapanlar

Allah razı olsun canım.sen de sağlıkla hayırla kucağına al bebeğini inşallah. Allah’a mucizelerine İnanıyorum ama üç gündür bildiğin adet oluyorum bir paket ped bitti.bu durumda yanlışlık olduğunu düşünmüyorum.ama bugün kese kaymaya başlamış dedi doktor. Yani düşük daha olmadı.onca kanamaya herşey yerinde duruyordu. korkuyorum başıma geleceklerden.belki evde düşük yapan bana destek olacak birileri vardır diye düşündüm.
5 haftalık hamileydim benimde düşük riski vardı kanamam fazla oldu adet gibi evde düşük yaptım sancı falan olmuyor kanla birlikte düşüyor kürtaj a falan gerek kalmıyor ama düşükten bı sure sonra doktora kontrole gitmenizi tavsiye ederim

pardonda neyden korkuyorsunuz,biz de düşürdük ameliyatta olduk evde yapacaksın,için de parça kalacak sonra ne olcak tekrar da temizleme işlemi yapılcak kolay mı sanıyorsun?

5 haftalık hamileydim benimde düşük riski vardı kanamam fazla oldu adet gibi evde düşük yaptım sancı falan olmuyor kanla birlikte düşüyor kürtaj a falan gerek kalmıyor ama düşükten bı sure sonra doktora kontrole gitmenizi tavsiye ederim
sancı olmuyor mu? ay ben ikisin de de ölmüştüm sancıdan

sancı olmuyor mu? ay ben ikisin de de ölmüştüm sancıdan
Hiç sancım olmadı düşük yaparken ayıptır söylemesi lavaboya gittim düştü evde tek basimaydim şuan da 6 haftalık hamileyim yine düşük riskim var ilaç kullanıyorum inşallah bu defa olmaz

Hiç sancım olmadı düşük yaparken ayıptır söylemesi lavaboya gittim düştü evde tek basimaydim şuan da 6 haftalık hamileyim yine düşük riskim var ilaç kullanıyorum inşallah bu defa olmaz
inş canım allah gönlümüze göre versin ben ilkinde 3 ğün acı cektim geç düştü,ama ikincisi bir anda düştü çok sancım oldu:KK43:

pardonda neyden korkuyorsunuz,biz de düşürdük ameliyatta olduk evde yapacaksın,için de parça kalacak sonra ne olcak tekrar da temizleme işlemi yapılcak kolay mı sanıyorsun?
Siz ne biçim bir üslupla konuşuyorsunuz.hepimiz kadınız aynı acılarla sınanıyoruz.ne hakla benim korkularımı acılarımı hafife alırsınız.kendi bedeniniz üstünde istediğiniz karara sahipsiniz ama benim bedenimin üstünde hiç bir söz hakkınız yok.zaten postu evde düşük yapan arkadaşların deneyimlerini yaşadıklarını dinlemek için açtım. O yüzden bir hayrınız yoksa şerrinizi de alın gidin.

Siz ne biçim bir üslupla konuşuyorsunuz.hepimiz kadınız aynı acılarla sınanıyoruz.ne hakla benim korkularımı acılarımı hafife alırsınız.kendi bedeniniz üstünde istediğiniz karara sahipsiniz ama benim bedenimin üstünde hiç bir söz hakkınız yok.zaten postu evde düşük yapan arkadaşların deneyimlerini yaşadıklarını dinlemek için açtım. O yüzden bir hayrınız yoksa şerrinizi de alın gidin.
Arkadaşım kimseye birşey dedğim yok,ya parça kalıp sana zarar verirse diye yazdım ,senin gibilere yorum yazanda kabahat ne yaparsan yap ya millete atarlanacagına sağlıklı kararlar ver önce

Arkadaşım kimseye birşey dedğim yok,ya parça kalıp sana zarar verirse diye yazdım ,senin gibilere yorum yazanda kabahat ne yaparsan yap ya millete atarlanacagına sağlıklı kararlar ver önce
Öncelikle bana sen diye hitap etme rahatlığında bulunmazsanız sevinirim.birşey söylemenin onlarca yolu vardır.siz en hadsizce olanı seçip yazarsanız benim de cevabım bu olur.sizin gibiler zaten bana hiç cevap yazmasın.benim burda kararlarımı sorgulayacak durumda değilsiniz.zaten size ne yapacağımı sormadım. önce haldır huldur cevap yazıp sonra hakettiğini bulunca da zeytinyağı gibi üste çıkmalar.siz ne hakla bana en hassas dönemimde böyle yargılayıcı bir dille yazarsınız.herkese olanca kibarlığımla yazmaya çalışıyorum ama böyle kalbi kötülerde benim konuma cevap yazmazsa sevinirim.

Hanımlar merhaba ben 6. Haftada düşük yaptım kürtajsız evde ve ilk adetimi olmam gerekiyor ama olmadım daha önce düşük yapanlar ne zaman kaçıncı gün adet oldunuz acaba

6+4 kalp atisi vardi Kanamam 6+ iken baslamisti sonrasinda acil takipliydim gittigimde kalp atisinin durdugu kesenin bozuldugu soylendi bthcg düşüşe gecti acildeki doktor kan degerimi takip edeceklerini hemen kurtaj onermediklerini ve kendiliginden düşebilecegini soyledir iki gunde bir kan verdim bthcg guzel dusuyor derken kalin kese gbi bir parca dustu benden uzerinde kan pihtisi gbi birseyle fotografini cektim dr gostermek icin evet dusurmussun dedi alttan kontrol ettiler parca kalmamisti 15 gune kan 0 landi agrisiz sizisiz dusuk yaptm ama sornasinda neredeyse lohusa kanamasi gbi kanamam oldu 20 gun kadar normal muayeneye gittim hormon testlerimi vs yaptrdm problem yasamadim suan tekrar hamileyim çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın inşAllah

Selam arkadaşlar. Gebeliğimin 6+5 günündeyim.üç gün önce yoğun kanama ile acile gittim.doktor düşük tehlikesi dedi progestan verdi. O zaman kesede kanama yoktu ve kalp atışı vardı.evde kanamalarım sancım devam etti ve bugün neler oluyor diye tekrar doktora gittim ve düşük yaptığımı söyledi kese bozulmuş kalp atışı yokmuş.bana alalım mı dedi.ben de operasyonu psikolojikmen kaldıramam diye istemedim.evde kendi haline bırakmak istiyorum.ama evde yaşanacak komplikasyonlar beni korkutuyor.hiç sorunsuz evde düşük yaşayanlardan destek bekliyorum.evde düşük yapanlar tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim.

Merhaba ben evde iki kez kan pıhtılaşasından dolayı düşük yaptım hiçbir operasyon gerekmedi.
6. Haftada kanamam başladı lekelenme şeklinde arta arta 8. Haftada düştü biraz et parçası gibi oluyor . Bu süreçte sürekli doktor kontrolündeydim içimde parça kalmadigina emin olundu .
Kanamanın varsa düşer büyük ihtimalle korkmayın rabbim tekrar yaşatmasın geçmiş olsun .
Sormak istediğiniz olursa cevaplarim
Bu süreçte beta takibi yaptınız mı düzenli düşüş gösterdi mi ne zaman sıfırlandı beta

Bende 6+2 günlükken bebeğin kalbi durdu,şuan 3 hafta geçti,ama hiç bir belirti yok,benc eevxe düşmesini beklecegim, İnş kolay olur

X