Kürtajsız evde düşük yapanlar

Bebekle birlikte butun hazirlanmis olan rahim duvarlari da dusuyor da o yuzden bu sayede rahim tamamen temizleniyor artik azalir insaallah

Size de çok geçmiş olsun Allah sabır versin ben 2 parça olarak düsurdum ilki şefafdı gece düstu 2. si cenin bir parmak kadar vardı boyutu zaten o dustukten sonra rahatladim agri sızı kalmadı kurtaj islemi olmadi icerde parca kalmadigi icin eger olsaydi yapacaklarini soylemislerdi çok şukur gerek kalmadı.

Merhaba,

Benim ilk gebeliğimdi. 6. Haftamın sonunda kesemde canlanma olmadığını öğrendim. Doktor kese ettafında kan toplanmış dedi ve düşük engelleyici ilacı bıraktırdı. Evde kendin atmaya çalış olmazsa kürtaj yapmak zorundayız dedi. Azar azar lekelenmelerim vardı. İlacı bıraktıktan 4 gün sonra adet agrısı gibi ağrım başladı ve aktif kanamam oldu. Yaklaşık 6 saat aşırı ağrı çektim. 2 ağrı kesici aldım kesmedi. Hastaneye gitmek için yataktan kalkacak halim kalmadı. 5. Saatin sonunda kaynar suya duşa girdim suyun altında tabureyle oturdum ağrıdıkça kasıklarıma sıcak su tuttum en son midem bulandı ve malesef banyo içine kova alıp kustum sonra bi baktım yaklaşık tek parça 20 cmlik kese düşmüş avuç içimi komple kaplıyordu ve baya kalındı. Düşen keseyi gördüğüm an ağrımın gittiğini fark ettim. Biraz ağladım ve ped takarak yattım. Hafif kanamam geliyor ama önceki ağrıya göre bu ağrı değil. Doktora gidip kontrol ettireceğim inşallah parça kalmamıştır.

Bu hikayemi sizin yorumları okuduktan kayıt olup yazmak istedim. Yazıları okudukça hepimizin aynı acıları ve korkuları yaşadığını bilmek ve birbirimize yorumlarda destek verildiğini görmek çok mutlu etti. Böyle durumları çevremle konuşmayı beceremiyorum ama okudukça yalnız olmadığımı hissediyorum.

Kısaca hiç korkmayın. Rabbim sağlıkla huzurla büyüteceğimiz evlatlar nasip etsin. Sınavın her türlüsü zor. Sıcak su çok işe yarıyor. Ağrısı olan arladaşlar deneyebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…