Kürtajdan sonra kaç ay sonra hamile kaldınız

ankakusuum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2024
29
4
32
Merhabalar 23 nisandan boş gebelikten kürtaj oldum . Tekrar hamilelik düşünüyorum . Tekrar kürtaj sonrası ne zaman hamile kaldınız

Öncelikle çok geçmiş olsun bende 27 nisanda bebeğimi kaybettim kalbi durduğu için benden kaynaklanan problemlerden ötürü ama düşük olduktan sonra kürtajla rahim temizlendiği için yüzde seksen 6 ay içerisinde insanlar hamile kalıyor yapılan araştırmalara göre böyle. Umarım en kısa zamanda sağlıkla hamile kalırsın

Merhabalar 23 nisandan boş gebelikten kürtaj oldum . Tekrar hamilelik düşünüyorum . Tekrar kürtaj sonrası ne zaman hamile kaldınız
Bende boş gebelikten sonra kürtaj oldum bir adet gördükten sonra hamile kaldım inşallah sizinde olur rabbim isteyen herkese versin çocuk istiyorsanız korunmayın

Ben de 13 haziranda oldum 42 gün oldu .. doktorum 6 ay korun dedi diğer doktorum 2 adet ol sonra korunmayı bırak dedi .. adet olduktan sonra hamile kalanlar da çok fazla

Kizlar bende gecen ay bos gebelikden kurtaj oldum ve bir adet gecirdim bugun adetim bitti ve yeniden istiyorum bir adet gecirip kalanlar olmus yumurtlama takibimi yapdiniz yumurtladiginizi nasil anladiniz

X