Kürtajdan sonra bitmeyen kanamaaa

Faattoss

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
951
694
27
Merhaba kızlar ben 2 Haziran'da bebeğin kalp atışlarının olmadığı gerekçesiyle kürtaj oldum ama kanama hala bitmedi lekelenme şeklinde devam ediyor neredeyse 3 hafta olacak 14 ünde doktora gittiğimde rahim duvarı incelmiş kanama biter dedi ama bitmiyor böyle bişey yaşayan var mı

Benim 58 gün sürdü 10 tane Doktora gitmişimdir. Cevap hep aynı rahimde yumurtaliklar da sorun yok o zaman kanama lekenme neden bitmiyor cevap yok. 40 gün sürer dedi ebeler vb 40 gün geçti yine devam etti en son kurtajimi yapan Doktora gittim kist olmuş olabilir dedi baktı yoktu sonra bana psikolojik olarak atlatamiyirsun vücutta tepki veriyor dedi kabullen artık o zaman duracak dedi yolladı. Sonra eve geldim başıma bunların geleceğini bilsem yine bebeğimle 11 haftayı geçirmek ister mıydım ? Dedim cevabım eveti onunla 11 hafta geçirmek acılara bedeldi. Sonra lekelenme vb 2 gün durdu sonra adet oldum ve hayatım normale girdi

bende 10 gün oldu kürtaj olalı bazen kan pıhtlıara şeklinde geliyor bu cuma gittim doktora içinde kan birikmiş tekrar kürtaj yapıcaz dedi ben şok heala çok mutsuzum birini atlatamamışken ikinciye tekrar muhtaç olmak çok üzüyor beni

Bilmiyorum benimde psikolojik olabilir neredeyse hergün banyoya giriyorum bitti sanıyorum seviniyorum normale dönsün istiyorum sonra tekrar leke geliyor bi türlü bitmedi

Allah yardımcın olsun o çok daha zor olurdu ben doktoruma gittim hem patoloji sonucumu aldım hem muayene etti rahim duvarın incelmiş biter dedi ama bitmiyor

evet ikinci kez aynı şeyleri yaşamak çok zor olcak gibi geliyor ama sağlık içinse tamam diyorim ilkinde başıma ilk dega geldiği için çok korktum ve ağladım bilemiyorumki inşAllah kendiliğinden akıp gitmiş der ve gerek duymaz hakkımızda hayırlısı

Amin inşAllah devlette mi yaptırdın özelde mi

patoloji sonucu ne çıktı sizin özel değilse tabi
Genetik olabilir dedi sorun görünmüyor dedi 1 tane oğlum var sağlıklı tekrarlamaz dedi inşAllah öyle olur. 6 haftalıkken kürtaj oldum bebek küçük olduğu için ve kürtaj kolay olduğu için 1 ay düzenli adet görüp istersen tekrar gebe kalabilirsin dedi

benim 12 haftalık büyük olduğu için çok kan kaybettin dedi doktor ve yatıy verdi bende bir daha ki sefere gittiğimde soracağım patoloji sonucunu. Allah evladınızı bağışlasın tekrarınnı nasip etsin hepimize hayırlıca sağlıkla inşAllah

Çok geçmiş olsun benim ki çok küçüktü 10 dk sürdü inşAllah Rabbim hayırlı evlatlar nasip eder

Merhaba bende 7 ekimde kuretaj oldum 12 haftasi bitmisti...hala lekelenme ve karin agrisi seklinde sıkıntılarım devam ediyor.Nasil atlatacagim bilmiyorum..islemden 12 gun sonra dr a gittim hersey yolunda durur dedi.Durmadinasil vedalasacagim biliyirsaniz bir yol gosterin lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…