Kürtaj olucam korunmasız cinsel iliski

Merhaba kürtaj olucam Perşembe gebeliği bilmeden beyin ilaçlarimi kullandım beyimde kist var neyse 6 haftalık testler yapıldı kürtaj olmam gerektiği söylendi ben bugün korunmasız ilişki yaşadım yeniden hamile kalır mıyım Perşembe kürtaj olucam ama bilmedim fikri olan
Hamileyken sorulmasi ayri enteresan durum😉
Hayir olamaz öyle birşey milyonda bir iki belki olmuştur oda siz degilsinizdir bence😁

Gecen gun hastanede bir kadin soyle diyordu. Rahmim'in 2 tane agzi var. Ilk gebeligimde hamile kaldiktan sonra tekrardan hamile kaldim. Ama o bebek buyuyemedi 2 aylik gelisimi durmus dedi. Dogumda o bebekte cikarildi dedi. Daha sonrada 3 tane 8 aylik dogup ölmus bebekleri. Ve yine 8 aylik suyu geliyordu. Sezeryana aldilar. Tuplerimi baglaticam diyordu. Insallah o bebegi iyidir.

Şimdi hamile kalmazsın ama. Bu kafayla tekrar hamile kalma olasılığı çok yüksek. Korunma yöntemi olarak hep kürtajmı düşünüyorsun. Bir sürü korunma yöntemi var haberin varmı.

Bence bu kadar bilmiyorsanız bu işleri zaten lütfen hamile kalmayın.
Fetüs karnında öldüğü için hamilelik hormanları çekilmiş olabilir mi diyor aslında.böye düşününce biraz daha empati kurulabiliyor.

Merhaba kürtaj olucam Perşembe gebeliği bilmeden beyin ilaçlarimi kullandım beyimde kist var neyse 6 haftalık testler yapıldı kürtaj olmam gerektiği söylendi ben bugün korunmasız ilişki yaşadım yeniden hamile kalır mıyım Perşembe kürtaj olucam ama bilmedim fikri olan

Normalde hamileyken hamile kalınmaz diyecektim ama Esra Erolda gördükten sonra bilemedim 🤣

Şaka maka bir yana kendini böyle riske atma ve korun canım.

Perşembe gitmişken söyleyin diğerini de alıversinler. 🥴

X