Kürtaj olucam korunmasız cinsel iliski

kardelendavut

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2023
3
2
32
Merhaba kürtaj olucam Perşembe gebeliği bilmeden beyin ilaçlarimi kullandım beyimde kist var neyse 6 haftalık testler yapıldı kürtaj olmam gerektiği söylendi ben bugün korunmasız ilişki yaşadım yeniden hamile kalır mıyım Perşembe kürtaj olucam ama bilmedim fikri olan

Merhaba kürtaj olucam Perşembe gebeliği bilmeden beyin ilaçlarimi kullandım beyimde kist var neyse 6 haftalık testler yapıldı kürtaj olmam gerektiği söylendi ben bugün korunmasız ilişki yaşadım yeniden hamile kalır mıyım Perşembe kürtaj olucam ama bilmedim fikri olan
Hamileyken tekrar hamile kalinmiyor. Kalınırsa da bu bir mucize olur ve tarihe geçersiniz.

Hamileyken tekrar hamile kalinmiyor. Kalınırsa da bu bir mucize olur ve tarihe geçersiniz.
Geçen gün haberlerde gördüm, Esra Erol'da bir adam sevgilisinden baba olmuş ikizlere. Dna testi sonucu ikizlerden birinin babası çıkmış. Diğer bebek başka adamdan. Hamileyken iki ayrı bebeğe gebe kalmış kadın ve aynı zamanda. O nedenle ben şaşıramadım artık

çok geçmiş olsun rahatsızlığınız için..

• beyninizde kist var
  • ilaç kullanıyorsunuz
  • hamile kaldınız
  • ilaç aldığınız için kürtaj zorunluluğunuz var
  • buna rağmen bi daha ilişkiye girdiniz
  • hamile kalma ihtimalini soruyorsunuz

maddeler haline getirince tuhaf göründü de ..

Geçmiş olsun 🙏 hamile kalmanız mümkün değil.

Geçen gün haberlerde gördüm, Esra Erol'da bir adam sevgilisinden baba olmuş ikizlere. Dna testi sonucu ikizlerden birinin babası çıkmış. Diğer bebek başka adamdan. Hamileyken iki ayrı bebeğe gebe kalmış kadın ve aynı zamanda. O nedenle ben şaşıramadım artık
İşte bu bir mucize.. aslında uydurma da olabilir. O programlarda babası aslında annesi çıksa bile şaşırmam:))

Anlatamadım sanırım 🤦🏽‍♀️ hamileyim evet Perşembe kürtaj olucam . Kürtaj olduktan sonra bugün olan ilişki ile Perşembe sen sonra yumurlama olurmu bebek gitmiş olucak 🤦🏽‍♀️ bende ne dusuncegimi ne yapcagimi sasirdim
Bebekte kalp atışı alınamadığı için mi kürtaj olacaksınız? Şundan dolayı soruyorum: siz gebelik zaten sonlanmış o yüzden tekrar hamile kalabilirim diye düşünüyorsunuz sanırım ama bu mümkün değil. Beyindeki kist kötü huylu değildir inşallah🙏 Gebelik istemiyorsanız lütfen yüksek güvenilirliği olan bir yöntem seçin.

Son düzenleme:
Anlatamadım sanırım 🤦🏽‍♀️ hamileyim evet Perşembe kürtaj olucam . Kürtaj olduktan sonra bugün olan ilişki ile Perşembe sen sonra yumurlama olurmu bebek gitmiş olucak 🤦🏽‍♀️ bende ne dusuncegimi ne yapcagimi sasirdim
Tamam tane tane anlatayım. Kürtaj olduktan sonra yaklaşık 20 gün sonra yumurtlama olur. Şu an girilen ilişkideki sperm 20 gün canlı kalmayacağına göre hamile kalmazsınız.

Bence bu kadar bilmiyorsanız bu işleri zaten lütfen hamile kalmayın.

X