kürtaj olmus arkadaslar

cok sevindim canım Allah bebegınızı size bagıslasın.ve insallah kımse ve bende dahıl olmak üzere bu acıyı tekrar yasamayız.cvplarınız için cok tesekkurler arkadaslar psikolajık olarak baya moralım bozuluyodu ama hepiniz saolun

tesekkur ederim arkadasim saol..:1hug:.darisi da en kisa zamanda hayirlisiyla basina insallah ...Allah bir daha gostermesin...kendine iyi bak ...a.s.

Canim bende Nisanda kürtaj oldum. Bebegim iki aylikti kalbi durunca mecburen aldilar. cok kötü olyur vallah. Dr üc ay bebek yapmamaya calis dedi, simdi tekrar deniyoruz, insallah olur.

cok gecmıs olsun canım,inşallah hepimize Allah hayırlı hamılelıkler ve saglıklı bebekler nasip eder inşallah

tesekkur ederim arkadasim saol..:1hug:.darisi da en kisa zamanda hayirlisiyla basina insallah ...Allah bir daha gostermesin...kendine iyi bak ...a.s.

amin canım Allah inşallah hiç birimize göstermez bırdaha bu acıları.ve inşallah bebek isteyen herkeze saglıklı ve hayırlı bebekler nasıp eder YÜCE ALLAH ım...

bende düsük yaptim doktor 2 hafta iliski yasak dedi ve 3ay bebk yasak dedi bu 3ay icinde olursa bebge zarari varmis ben 2ay sabrettim ama yinede hala hamile kalamadim tavsiyesi olanlar lütfen yazsin hamile kalmak istiyorum

arkadaslar Allah inşallah hepimize saglıklı ve hayırlı bebkler nasip eder,sıkmayalım canımızı bukadar,yüce Allahımız enuygun zamanı bılır ve verır inşallah.bılıyosunuz kısslar stres enbuyuk düşman.o yüzden herseyı oluruna bırakalım ve bol bol dua edelım.enkısa zamanda hayırlısıyla hamıle kalmak dileğiyle.....

X