Aile Planlaması Kürtaj Nedir?Öncesi ve Sonrası Yaşadığımız Sorunlar ve Deneyimlerimiz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
kaç haftalıktı peki bebek kürtajda benim 8+3 sata göre idi ama usg de 7+4 falandı umarım banada öyle der
Canım benım 8+2 bos gebelıktı. . Ancak ztn drum oyle 3 ay Rahım toparlanması dıye cok eskıdendı onlar dedı sen kendını psikolojik olarak hazır hisset gerisi olur demiti. .inşallah sanada nasıp etsın tez zamanda :KK66:

Kızlar bem zorunlu kurtajdan tam 1 ay sonra hamile kaldım hiçbir sorun da yasamadım Allaha sükür
Gozun aydinn canim benim yok arkadas oyle dedi ben sasirdim bende kafama cok takiyordum gebe kalinmaz falan diyee ama olumsuz hic yorum okumadim ben siz kac haftalikken nasil kurtaj oldunuz acaba

Gozun aydinn canim benim yok arkadas oyle dedi ben sasirdim bende kafama cok takiyordum gebe kalinmaz falan diyee ama olumsuz hic yorum okumadim ben siz kac haftalikken nasil kurtaj oldunuz acaba
8 hafta iken vakum yontemıyle oldum canım ve 1 adet sonrası da hamıle kaldım.sen olumsuz dusunme kimsenin yapısı bir degil ,olmaz olmuyo diyenlere bkma sen içini ferah tut

8 hafta iken vakum yontemıyle oldum canım ve 1 adet sonrası da hamıle kaldım.sen olumsuz dusunme kimsenin yapısı bir degil ,olmaz olmuyo diyenlere bkma sen içini ferah tut
Bu forumda o kadar cok yorum okudumki aklim cok karismisti benimde sadece kafaya fazla takmaktan adet miktarimda degisiklik oldu sanirim

Bu forumda o kadar cok yorum okudumki aklim cok karismisti benimde sadece kafaya fazla takmaktan adet miktarimda degisiklik oldu sanirim
Ben de polip aldirmistim kurtaj ile.guvenilir ellerde yapilinca kurtaj hamile kalmani kolaylastiriyor bence .ben de 1 adet sonrasi hamile kaldim cok sukur.umarim seninde gonlune gore olur.sadece enfeksiyon kapmaman gerek ben antibiyotik kullanmistim

Ben de polip aldirmistim kurtaj ile.guvenilir ellerde yapilinca kurtaj hamile kalmani kolaylastiriyor bence .ben de 1 adet sonrasi hamile kaldim cok sukur.umarim seninde gonlune gore olur.sadece enfeksiyon kapmaman gerek ben antibiyotik kullanmistim
Benim tek adet miktarim degisti oda neden anlamadim kistimde yok

Hosbesli Hosbesli ciddi misin ya valla inşallah benim ki de öyle der .olmazsa bir de başka dr giderim.çok teşekkür ederim amin.sende umarım sağlıkla evladını kucağına alırsın:KK36:
Sen doktorun dediğine bakma ben aynı hastanede aynı dönem arkadaşımla oldum ona 2 adet dönemi dedi başka doktor bana bnm doktor hiç beklemeyebilirsin dedi kanaman bitince diye ben 1 adet dönemi bekledim suan 2. Adetimi de gördüm geçen ay olmadi

Sen doktorun dediğine bakma ben aynı hastanede aynı dönem arkadaşımla oldum ona 2 adet dönemi dedi başka doktor bana bnm doktor hiç beklemeyebilirsin dedi kanaman bitince diye ben 1 adet dönemi bekledim suan 2. Adetimi de gördüm geçen ay olmadi
inşallah benim Dr der olmazsa başka Dr giderim bende hemen tekrar hamile Oak isterdim bugün tam 10 gaftalik olacaktı bebek elimden olmadan sayıyorum haftasini

X