Aile Planlaması Kürtaj Nedir?Öncesi ve Sonrası Yaşadığımız Sorunlar ve Deneyimlerimiz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kızlar kürtaj sonrası hamile kalanlar yazsa keşke.
Ben canım geçen yıl bebeğin kalbi durunca kürtaj olmak zorunda kaldım aylarca tekrar bebek istemedim testler yaptırdım nedeni için pıhtılaşma varmış bu ay çok şükür ilk denemede hamile kaldım sıkıntı olmadı

Ben canım geçen yıl bebeğin kalbi durunca kürtaj olmak zorunda kaldım aylarca tekrar bebek istemedim testler yaptırdım nedeni için pıhtılaşma varmış bu ay çok şükür ilk denemede hamile kaldım sıkıntı olmadı
Hayırlı olsunnn.ilk denemede nasip etmiş rabbim.ne mutlu sana.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

merhhaba.öncelikle herkese geçmiş olsun ve allah bu durumu birdaha kimseye yaşatmasın..26ocakta kürtaj oldum.15. gündeyim ama hala kahverengi akıntı var çok az..bu durumda olan oldu mu? ayrıca bu akıntı varken yumurtlama olur mu sizce ?

K kutsalim benim de 1 hafta kanama oldu.sonra kesildi.şimdi beklemedeyim.henü adet olmadım.dr kontrolüne gittin mi dr un bir şey dedi mi?

merhhaba.öncelikle herkese geçmiş olsun ve allah bu durumu birdaha kimseye yaşatmasın..26ocakta kürtaj oldum.15. gündeyim ama hala kahverengi akıntı var çok az..bu durumda olan oldu mu? ayrıca bu akıntı varken yumurtlama olur mu sizce ?
Canim hangi yöntemle kürtaj oldun bende perşembe günü olacağım 8 haftalik bebeğimin kalbi durdu

Bende 16 ocakta kurtaj oldum 15 gune yakin kahverengi akintim oldu canim sonra kesildi.ama hala adet olamadim malesef

Merhaba arkadaşlar.
Ben 22 subatta kürtaj oldum. Kanamam ilk günden itibaren normal kan şeklinde geldi sonra ki 2 hafta kahverengi akıntı oldu. Adet tarihim 6 gün önce gerçekleşmesi gerekiyordu (hamilelik öncesi döngü ye göre ve normal adet dongum düzensiz şekilde 2 ayda 3 ayda bir oluyor ) 7 gün gecikme ile dün normal adet kanamam başladı bu normal mi? Hesaplarıma göre 20 günu geçti kürtaj tarihim. Çok fazla okudum yazıları be herkes farklı yazmış Parca ihtimali yoktur değil mi? Test falan yapmadım kürtaj sonrası.

Kürtaj sözlük anlamı kazımak olarak ifade ediliyor. Uzmanlar tarafından kürtaj sonrasında kadınların doğurganlık özelliklerini oldukça etkiliyerek doğurganlık oranını düşürmekteymiş. Ayrıca kürtaj hapları da kürtaj da kullanılabiliyor.

Kürtaj sözlük anlamı kazımak olarak ifade ediliyor. Uzmanlar tarafından kürtaj sonrasında kadınların doğurganlık özelliklerini oldukça etkiliyerek doğurganlık oranını düşürmekteymiş. Ayrıca kürtaj hapları da kürtaj da kullanılabiliyor.
Bunu kimden duydunuz acaba hicbir doktor bunu demiyor kurtaj rahimle alakali bir durum yumurtlamaya engel degil rahim ici bir anomali olmadigi surece niye dogurganligini etkilesinki ben hicbir doktordan bunu duymadim

Hayır hiç öyle bişey duymadim aksine daha çabuk hamile kalanları duydum

bende 22 nisanda kürtaj oldum henüz kontrole gitmedim pzt gitmeyi düşünüyorum missed abortus kalbi durdu bebğimin kızlar bu durumda olup ne kadar korundunuz sizler..

X