Aile Planlaması Kürtaj Nedir?Öncesi ve Sonrası Yaşadığımız Sorunlar ve Deneyimlerimiz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Cani

Allah sabır versin reglerin nasıl peki düzenli oluyormusun miktarinda falan azalma oldumj
Malesef bugun 47 gun oldu daha regl olamadim 39 uncu gunde gittim dr a tarlusal verdi ama hala tik yok ilac bittikten sonra 10 gun bekliyomussun bekliyom bende olmazsam yine gidicem dotora olursam adetin 3 uncu gunu gidicem boyle beklemekte cok zor

Malesef bugun 47 gun oldu daha regl olamadim 39 uncu gunde gittim dr a tarlusal verdi ama hala tik yok ilac bittikten sonra 10 gun bekliyomussun bekliyom bende olmazsam yine gidicem dotora olursam adetin 3 uncu gunu gidicem boyle beklemekte cok zor
Inşallah olursun ben 41.gun olmustum sonra hep düzenli ama miktarı az bende bundan endiseleniyorum

Kizlar bende kurtaj oldum ama ben biopsi icin olmak zorunda kaldim size sormak istedigim sizinde kurtajdan sonra gaz sanciniz oldumu.beni cok rahatsiz eden bir sancim varda

Hanımlar Merhaba bende 5 gun once zorunlu kurtaj oldum ilk gebelıgımdi 5 gundur ara ara kan gelıyor normalmi ve de normal adet zamanım ne zmn olur acaba cunku cok duzenlıydı onceden

Hanımlar Merhaba bende 5 gun once zorunlu kurtaj oldum ilk gebelıgımdi 5 gundur ara ara kan gelıyor normalmi ve de normal adet zamanım ne zmn olur acaba cunku cok duzenlıydı onceden
canim kan boyle az az gelmeli 1 haftaya biticek (amma dikkatli ol buyuk parca filan gelrse alla korusun doktora git)/sonra 1=2 gunde kahvei leke seklinde olub bitir .sonrada kurtaj gununu doktorlar adetinn birinci gunu gibi goturuler genelde yani kurtaj oldugun gunden 1 ay sonrada 40 gun sonrada ola bilirsin 60gune kadar da ben meselea 56ci gun oldum baya yogun geldi he cok ender gurtajdan 21 gun sonrada adet olan kadin var sonra artik adetn eski duzeni ile de ola bilir yeni duzene de gire bilir mesele ben eskiden 28gunde bir olurdm simdi 24 gunde bir oluyorm.birde kurtajdan sonra 15 gun sonraki doktor kontrolunu ima etme ultrasonla kontorl etmesi gerekiyor kalinlasma var mi icerde parca filan kalmamis ki ondan cok gecmis olsun canim

Sonuclsrım temız cıktı ultrasonda da aynı sekilde. . Cevap için cpk tesekkur ederim :)

slm, araya zaman girmiş ama olsun burda yeniyim.bende subat 2015 te düşük yaptım.bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj oldum.şimdi gebelik düşünüyorum bi çocuğum var ama benim adet duzensizligi ve tek yumurtaligim var simdilik yasmin kullaniyorum çünkü 5 mm kis var.benim durumumda olan varmi kis gidince yeniden hamile kslabilirmiyim.doktorum kisti görünce korktu ve bende cok korktum.inşallah birsey olmaz

arkadaşlar 1 hafta oldu kürtaj olalı midemde hazımsızık bi şişlik karında normalmi acaba

Allah kimselere yaşatmasın çok üzücü bir durum.Rabbim en doğru zamanda yeniden sağlıklı gebelikler nasip etsin inşallah.(amin)

Kızlar kürtaj sonrası hamile kalanlar yazsa keşke.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…