Aile Planlaması Kürtaj Nedir?Öncesi ve Sonrası Yaşadığımız Sorunlar ve Deneyimlerimiz

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yumurtlama dönemini yanlış yazmışım düzeltelim
Adetleri düzenli olan bayanlarda yumurtlama adet kanaması başlamadan yaklaşık 14 gün önce gerçekleşir, yumurtlama gününü tespit etmenin en pratik yolu budur. Bu hesapla adet dönemi 28 gün süren bir kadında yumurtlama adetin 14. günü olur, adet kanamasının başladığı ilk günden sayarak 14. güne denk gelir yaklaşık. Bu günden 2-3 gün önce başlayarak 1 hafta boyunda 2-3 günde bir cinsel ilişkide bulunmak hamile kalma şansını arttıracaktır. (Yani adet başlamadan 17-18 gün önce başlayarak 1 hafta boyunca 2-3 günde bir ilişkiye girmek gerekir)

Kızlar ben 1 hafta once kullandım internette çok araştırdım evli olmadıgım için gidip kürtaj olmadım daha dogrusu kayıtlara felan işlemesin istedim internetten bebek düşürme yöntemlerini araştırdım çok ilkel yontem vardı hiçbirini denemedim çok saçma şeyler yazmışlar bebek düşürme yöntemleri bence eskide kalmış bir durum daha sonra biraz daha gezinirken düşük haplarına rastladım 2-3 tane uzman doktorun makalesini okudum gayet güvenilir bir ürün ama türkiyede bulunmuyormus internette bir numara buldum ve aradım düşük hapı tedarik edip gönderdiler kullanımını anlattılar 7 saat civarında küçük bir et parçası düştü daha sonrasında doktora gitmeme gerek varmı dedim hayır gitmenize gerek yok düşük tamamlanmıştır dediler ben ne olur ne olmaz diye gittim muayne oldum dr hiçbirşey göremedi gebe değilsiniz dedi onun sevinciyle eve nasıl geldiğimi bilemedim hemen arayıp teşekkür ettim kendilerine bence gebelik sonlanacaksa böyle bir mucizevi ilaçla sonlanmalı ve kürtaj kaldırılmalı kürtaj çok kötü bir psikoloji düşük hapı ile adet görür gibi düşük yaptım resmenn

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar ben hapla dr gozetiminde kurtaj oldum.Merak ettiginiz herhangi birsey varsa cevaplayabilirim.Nasil oldugunu da anlatabilirim.Sonucta kendi basina kalkilmamasi gereken bir durum.Oyle her ilaca da inanmayin derim..

Merhabalar arkadaslar 11 haftalikken kurtaj oldum ve kurtaj raporumda dejenere koryol villuslari ne demek bilen varmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…