Kürtaj. Bakar mısınız

Hiç bir bilgim olmadığı için endişeleniyim
Endişelenmeyin, kendinizi bu kadar dinlemeyin
Bir operasyon geçirdiniz, narkoz aldınız, midenizin bulanması da sık idrara çıkmanız da başınızın dönmesi ağrıması da hatta üşümeniz de bir süre uyku problemi yorgunluk yaşamanız da normal
Kendinize zaman verin ve bunların üstüne düşmeyin

Dediklerinizin hepsini yaşıyorum. Bezen üşüme bazen terleme oluyor. Muhtemelen narkoz etkisinden dolayı bide iç huzursuzluk ağlama isteği oluyor

Dediklerinizin hepsini yaşıyorum. Bezen üşüme bazen terleme oluyor. Muhtemelen narkoz etkisinden dolayı bide iç huzursuzluk ağlama isteği oluyor
Hem narkoz hem hormonlar hem psikoloji
İnanın normal hepsi
Hatta uyarayım kabızlık söz konusu olursa hiç beklemeden ilaç alın düzenli tuvalete çıkmalısınız

Hem narkoz hem hormonlar hem psikoloji
İnanın normal hepsi
Hatta uyarayım kabızlık söz konusu olursa hiç beklemeden ilaç alın düzenli tuvalete çıkmalısınız
Teşekkür ederim yorumlarınız için psikolojim cidden acayip kötü üçüncü düşüğüm oluyor. Kanamam azalmıştı biraz evde hızlı hareket ettim farkında olmadan biraz kanama başlamış hafif bel ağrımda var.

Geçecek hepsi, diğerlerinde nasıl geçtiyse bu da geçecek tekrar hamile kalacaksınız İnşaallah
Acaba bu gebelikler tamamlansaydı ne sorunlar olacaktı, ne acılar üzüntüler hastalıklar olacaktı da bu kadarla kaldı
Hızlı hareketle ilgisi yoktur arada olur öyle, benim bir yıl sürdü kanamam, herşey normaldi ama kanamam durmuyordu, 75 yaşındaki öğretim üyesi doktorum sen okadar bebek istiyorsunki bu rahmine yansıyor kendini gebeliğe böyle hazırlıyor demişti. Vücudumuz öyle mükemmel bir sistem ki
Her olan her olmayan sizin ve onun hayrına emin olun

Buna canı gönülden inanıyorum aslında. Bu düşüklerin tıbbi bir sebebi elbette var ama manevi sebebi de var mutlaka. Her gebeliğimde hayırlısı olsun bana ailemize vatananına hayırlı olmasını istedim. Sağlıklı olmasını istedim. Gebelikler devam etmediğine göre ya sağlıkta ya hayır konusunda bi sorun yaşayacak olabilirdim. Veya bu yaşadığım kayıplar bir imtihan ve benim ahiret hayatımı aydınlatacaktır belkide. İlk düşüğümde çok istemiştim bebeği ve cidden rahmim, vücudum öyle sinyaller verdi ki göğsüm bile süt üretir gibi sızlıyordu daha bebek rahme düşmeden öncesinde hatta. Şuanda yine istiyorum tabiki ama o kadar korkuyorum ki ve psikolojik olarak yıprandım bu psikolojiye girmemde anestezinin etkiside vardır henüz atamadım o etkiyi diye düşünüyorum ama geçecek inşallah. Siz neler yaşadınız düşük nedeniniz neydi neler oldu sonrasında

Evet fazla su tükettiğiniz için sık idrara çıkmanız normal, böyle bol su tüketmeye devam edin, telaşlanmayın enfeksiyonu önlemek için antibiyotik kullanıyorsunuz, bir de cinsel ilişkiyi kesin bir süre, enfeksiyon riskine karşı bu da çok önemli, umarım bundan sonraki süreçte her şey istediğiniz gibi olur

Çok geçmiş olsun. Gerçekten çok zorlu bi süreç rabbim bi daha yaşatmasın. Kürtaj sonrası sık idrara çıkma oluyor muydu sizde yanma veya kaşıntı yok ama hemen hemen çişim geliyor
Ben hamileyken sık idrara cikiyordum. Kurtajdan sonrada kisa bi sure devam ediyor beta sifirlanmadigi icin

İlişkiye 20 gün yasak koydular inşallah bu süreçte iyice toparlarım. Panikli biri olduğum için en ufak şeyde acaba bi şey mi oldu noldu diye aşırı panik yapıyorum kendi kendimi daha çok yoruyorum önünede geçemiyorum

Hiç panik yapma canım, vücudumuz çok güçlü, inan bana. Toparlarsın geçer gider, kendini kötü hissettiğin zaman bir yürüyüş yap, kafan da dağılır, rahat ol, ayrıca buradan da istediğini sorabilirsin, bizler sana destek oluruz, kendini yalnız hissetme

Çok teşekkür ederim insan böyle zamanda destek istiyor cidden güzel yorumlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim

Yine rahatsız edicem ama sizde kürtajdan sonra bel ağrısı olmuş muydu bende dün biraz vardı ama bugün baya ağrıyor

Yine rahatsız edicem ama sizde kürtajdan sonra bel ağrısı olmuş muydu bende dün biraz vardı ama bugün baya ağrıyor
Bende 3 4 gün adet sancısı gibi bel ağrıları olmuştu, verilen ilacın etkisimiydi ya da işlemle mi alakalıydı bilmiyorum ama baya ağrım vardı. Rahmin kendini temizlemek için yaptığı kasılmalardan olma ihtimali de yüksek. Doktorum onun da normal bir süreç olduğunu söylemişti.

Evet olabilir sizede çok geçmiş olsun

Karnını iyice doyur, biraz bireyler atıştırıp icinde mide bulantısı yapar insanı ters düz eder.
İshal yapar.
İshal olmamak icin b vitamini ile birlikte iç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…