Gebeliğe Hazırlık Kürt hekim fitilleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

fulyam2727

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2020
236
69
Merhaba hanımlar daha öncede cok bu konu ile ilgili yazan olmuşta bende bi danışmak istedim bilirsiniz doğuda Kürt hekimler var bitkisel yollarla hamile kalmak için gidenler ve banada cok sacma gelirdi ama bizzat görüyorum kalanları bitkisel fitil kulanan kalan falan bu fitillerden kullanıp kalan var mı aranızda

Merhaba hanımlar daha öncede cok bu konu ile ilgili yazan olmuşta bende bi danışmak istedim bilirsiniz doğuda Kürt hekimler var bitkisel yollarla hamile kalmak için gidenler ve banada cok sacma gelirdi ama bizzat görüyorum kalanları bitkisel fitil kulanan kalan falan bu fitillerden kullanıp kalan var mı aranızda
Ne fitili doktor veya sağlık bakanlığı onaylı mi nasıl birşey mis anlatabilir misiniz

Fitil bilmiyorum ama bitkisel ürünlerle hamile kalan çok duydum içeriğini bilmiyorum ama şifa Allah tandır

Ne fitili doktor veya sağlık bakanlığı onaylı mi nasıl birşey mis anlatabilir misiniz
FİTİLİ FALAN BİLMİYORUM AMA İNSTAGRAMDA VE TV PROGRAMLARINDA GÖRMÜŞTÜM.FİTOTERAPİ DENEN VE BUNU YAPIP YILIN DOKTORU SEÇİLEN ERTAN CEVİZCİ DİYE BİR DOKTOR VAR.BİTKİSEL YOLLARDAN İLAÇ YAPIYOR VE HİÇ REGL OLMAYANLARDAN HAMİLE OLUP, ÇOCUK SAHİBİ OLANLAR OLMUŞ.VİDEOLARLA SABİT. BENDE REGL OLMUYORUM VE BU TEDAVİYİ DÜŞÜNÜYORUM..

Ben de doğudan bir kaç kişinin önerdiği yerden doğal polen ve bal aldım. Bu ay kullanmaya başladım bakalım bende faydası olacak mı.

Yok iki arkadaşım gitti ikiside şu an hamile Iğdırlı bir teyze telefonla bile zor ulaşılıyor ins. Yoktur
Bende duydum o teyzeyi hatta ulaştık davet etmişti ama ben gitmedim. Eşim onun yeğeniyle tanışıktı bizde öyle öğrendik o teyzeyi Ama ben fitil verdiğini duymadım.

X