Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Nasılsın yasminim, dönmüşsün tatilden. Tatil dönüşü de bavul boşaltması, yerleştirmesi, ev temizliği falan da insanı yoruyor. Evde durulması bile nasıl tozlanıyor değil mi? Ama acele etme yavaş yavaş yap, kendini yorma, acelesi yok. Seni düşündüğüm için diyorum, gerçekten bak :KK45:
Sözünü tutacaksın inşallasıı 😄 Bak ben tuttum, yaptım :KK30: :confused:

Nasılsın yasminim, dönmüşsün tatilden. Tatil dönüşü de bavul boşaltması, yerleştirmesi, ev temizliği falan da insanı yoruyor. Evde durulması bile nasıl tozlanıyor değil mi? Ama acele etme yavaş yavaş yap, kendini yorma, acelesi yok. Seni düşündüğüm için diyorum, gerçekten bak :KK45:
Kurabiyeni yapmaya hazırlan :halay: :KK53:benden söylemesi :KK70:
Mümkünse yarın:KK70:

Kahvemi yaptığımda konuşalım bunları Deynep’im :KK16:

Ah be Deynep’im, o kadar haklısın ki burnumu kaşıyacak vaktim yok. Ama evimde bana yardımcı olacak bir Allah’ın kulu da yok.🥹
Her işimi tek başına yetiştirme çabasındayım. Dünden beri totom yer görmedi. 😒
Şöyle 7-8 gün sonra tarifimi yapayım diyorum, senin için de uygun mudur?🥹

Ama, yok bekleyemem ben diyor isen hemen kıçımı kaldırır, koştura koştura tarifimi yaparım.🫠

Bu arada, bir dahaki kahvem tarifimi yapınca gelsin demiştim. Senin için bir dahaki kahvemi ekliyorum. :KK16:
IMG_4299.jpeg

Ah be Deynep’im, o kadar haklısın ki burnumu kaşıyacak vaktim yok. Ama evimde bana yardımcı olacak bir Allah’ın kulu da yok.🥹
Her işimi tek başına yetiştirme çabasındayım. Dünden beri totom yer görmedi. 😒
Şöyle 7-8 gün sonra tarifimi yapayım diyorum, senin için de uygun mudur?🥹

Ama, yok bekleyemem ben diyor isen hemen kıçımı kaldırır, koştura koştura tarifimi yaparım.🫠

Bu arada, bir dahaki kahvem tarifimi yapınca gelsin demiştim. Senin için bir dahaki kahvemi ekliyorum. :KK16: Eki Görüntüle 3477689
Deyno şookk

X