Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Kızcem dün İngiltereye gitti iş için,meşhur ingiliz çayı var twinings diye isteyecektim bir baktım fiatına :eek::eek: teeeeee 899 teleymiş

1727252612023.png

Alkol kullanmıyorum ablam, cigara desen bu ay gelecek Kıprıstan 😂😂
Ama ben oradan gelen cigarayı sevmedim. Çay-kahve ince çizgim bilirsin. Onlara her zaman param vardır. :KK70:
İlginç olan cigara pahalı orada biliyormusun,gittiğim zaman buradan götürürdüm hep.
Markete giriyorsun fiat sorunca hadi ya filan demiştim,alkol fiatları çok çok uygundu.
Kaçak çay alırdım bende,dönüşte free'den sigaramı alıyordum hep.

İlginç olan cigara pahalı orada biliyormusun,gittiğim zaman buradan götürürdüm hep.
Markete giriyorsun fiat sorunca hadi ya filan demiştim,alkol fiatları çok çok uygundu.
Kaçak çay alırdım bende,dönüşte free'den sigaramı alıyordum hep.
Kv gitmişti birkaç sene evvel, poşet çay getirmişti hepimize ama garipti abla o çay.
Çay tadını alamıyorsun ve fazlasıyla demi kara idi.

Ama yukarıda attığın çay güzeldir muhtemelen, bergamotlu ürün ne kadar kötü olabilir ki. :KK70:

Kv gitmişti birkaç sene evvel, poşet çay getirmişti hepimize ama garipti abla o çay.
Çay tadını alamıyorsun ve fazlasıyla demi kara idi.

Ama yukarıda attığın çay güzeldir muhtemelen, bergamotlu ürün ne kadar kötü olabilir ki. :KK70:
Normal toz olandan alıyordum hep,yerli çayla karıştırıyordum yoksa ağır geliyor çay içmek.
İngiliz çayı harşka zaten kıbrısta içmiştim oradan biliyorum tadını,çok değişik çayları vardı.

X