Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Ayy dikkat et Nevoş Dikişlerin falan zarar görmesin. İçeriyi temizledikleri için bu ameliyat sezeryan vs ye benzemez. İki büklüm yürürsün, acır Kayınvalidemde rahim ve bir yumurtalığı aldırmış. Hep anlatırdı. Biraz daha kendine zaman tanı. Çok gezinme

İnan böyle bile bayağı keyif yapıyor gibiyim hiçbir şey yapmıyorum. Ama demek hiç kalkmamam lazımmış
Ya ben ve yatmak pek uyumlu olmuyor. Şimdiden çok sıkıldım

Aşko inan bir litrelik kavanozu bile taşıyamıyorum. Zaten iş yapmam mümkün değil Çayı bile küçük demlikte olursa doldurabiliyorum
Ama gezmeye gitmek istiyorum Eşim üç hafta daha evdesin diyor
Kaldırmayı deneme bile aşko simdi dışarı çıksan bile sallantıdan ağrın olur ,5 dk sonra dönelim dersin,2 hafta falan sabret,sonra hep gezdirsin enişte

İnan böyle bile bayağı keyif yapıyor gibiyim hiçbir şey yapmıyorum. Ama demek hiç kalkamam lazımmış
Ya ben ve yatmak pek uyumlu olmuyor. Şimdiden çok sıkıldım
Bugün-yarın haber gelecek diye bekledik elticim, çok şükür büyük işi atlattın. Şimdi aslında en kolayı, kitap oku netten yattığın yerden ya da uzun bir dizi başla YouTube’dan falan.
1 hafta sonra hareketlerin daha da rahatlamış olacak. Sabır, sadece biraz daha sabır.

Çok şükür elticim
İnşallah çok iyi olacağım
Bütün gün youtube bir şeyler izledim

Allah kolaylık versin canım
İyi olsunlar her şey gelip geçiyor. Özellikle birinci sınıf anneleri bu yıl çok zor durumda
Ya öğretmenlerin aldırdığı kaynak bile üst seviye

Allah kolaylık versin canım
İyi olsunlar her şey gelip geçiyor. Özellikle birinci sınıf anneleri bu yıl çok zor durumda
Ya öğretmenlerin aldırdığı kaynak bile üst seviye
Bizim büyük oğlanın öğretmen ek kitap seti aldırmadı Gerek yokmuş milli eğitim yasaklamış vs dedi. Bizde kendimiz alıp evde çalıştırıyoruz zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…