Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Canım inan hiç bilmiyorum sabaha kadar dolanıp durdum.
Uykusuzluk cok kötü bir durum ya aslında boyle devam ederse bi yardım al ilaç la uyumak gibi ben bebiş baslarda hıc uyumuyordu uykusuzluk yorgubluk derken oynatmama az kalmıstı ki Allah’ım sesimi duyup cocuga sakinlik verdi biraz😂🙏🏼 uyuyamadıkça kısır bi döngü oluyor nevoşum

Uykusuzluk cok kötü bir durum ya aslında boyle devam ederse bi yardım al ilaç la uyumak gibi ben bebiş baslarda hıc uyumuyordu uykusuzluk yorgubluk derken oynatmama az kalmıstı ki Allah’ım sesimi duyup cocuga sakinlik verdi biraz😂🙏🏼 uyuyamadıkça kısır bi döngü oluyor nevoşum
Ben geç yatıyorum ama bu kadar olmuyordu canım 🥰
Rabbim kolaylık versin canım üç çocuk kolay değil❤️🧿

Ben geç yatıyorum ama bu kadar olmuyordu canım 🥰
Rabbim kolaylık versin canım üç çocuk kolay değil❤️🧿
Oyle canımcım beni suan en ıyı sen anlarsın ikiz sonrası bir bıdık daha 🥰 inşallah senin yavruların zamanına guzellikle saglıkla ulasabilirim bende gercı o zamanda okul ders sorunları baş gosterıyor sürekli bi level değişimi 😂🫣

Oyle canımcım beni suan en ıyı sen anlarsın ikiz sonrası bir bıdık daha 🥰 inşallah senin yavruların zamanına guzellikle saglıkla ulasabilirim bende gercı o zamanda okul ders sorunları baş gosterıyor sürekli bi level değişimi 😂🫣
Evet canım çocuk olduktan sonra hep bir level atlıyoruz.
Benim en küçük liseye geçti. Buna rağmen hala bir rahatlama olmadı.
Sağlıkları yerinde olsun her şey gelip geçiyor🥰🤲

Merviskommm döndüm döndüm, hızlı bir dönüş oldu🙈🍒🫶 hep ayni bildiğin gibi, değişiklik yok hiç 🤭🤤 miniskolarin hepsi iyi mii sen napiyosun 🤗🫶🥰🍒
Hepsi hepimiz iyiyiz teyzesi, sende iyi ol aman bi aksilik olmasında diğer hersey hallolur kiraz güzeli 🍒 aldın mı yine kirazlı kurabiyeni 😝😝

X