Popüler Konu Kurabiye Tarifleri

Hastanede misin, eve geçtin mi canım? Dr ne dedi ameliyat hakkında.

Günaydınlar hanımlar, Nevreste çıktınmı hastaneden şimdi nasılsın canısı
Yok daha hastanedeyim. Bizim doktor pek görünmüyor. Asistanları ile konuşuyoruz.
İşte Rahmi ve sol yumurtamı almışlar. Birde benim sezeryan dikişimin olduğu yerde endometriozis vardı onu aldılar. Miyom alındı. Sağ yumurtam durduğu için adet olmaz mışım ama menapoza hemen girmeyeceğim. Hormonlar çalışacakmış.
Sezeryan yerinden açtılar ben ortadan kesecekler diye biraz korkuyordum.
Şimdilik her şey yolunda wc ye çıkmam gerekiyordu onuda çıktımAğrı var, hala hareket etmem zor ama bunlar normal geçecek inşallah
Hep sezeryan gibi denildi. Ama bu biraz üst seviye Sezeryanlarımda bu kadar ağrı yaşamadım.

Menopoza hemen girmemen iyi olmuş nevoş,biten hormonlar sıkıntı sadece .
Ağrılarında zamanla çok daha iyi olacak,toparlanacaksın kısa sürede.
Wc olayı iyiolmuş bağırsaklar daha iyi çalışır,yemen içmene dikkat edeceksin birazda.

Sağ ol ablacım

Desene tertemiz ettiler o bölgeyi Menapoza şuan girmeyeceğin de çok güzel Ağrı olması normal zaten, son ağrıların olur o bölgede inşallah Sezeryan ile aynı olur mu hiç, o zaman bebek alınıyor, bunda organlar. Elimizi az bi kessek bile nasıl acıyor.
Taburcu da oluyormuşsun, artık evde daha rahat edersin
Sen daha iyi bilirsin de ziyaretçi kabul etmemeye çalışın, enfeksiyon riskine karşı dikkatli ol Nevoş.

Tamam canım inşallah Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…