Küllerden Doğmak Vol.2

canım 3. haftaya bakman gerekiyor, ödevlerin şunlar
1-2 mutfak çekmecesi, rafı düzenlemek
2-2 yatak odası çekmecesi, rafı düzenlemek
3-ayakkabılık ya da portmanto düzenlemek
4-poşet, yağlı kağıt, alimunyum folyo, havlu kağıt vs stok kontrolü ve onları koyduğumuz yerleri düzenlemek

Bu 4 görevi yapıp CUMA günü bildirim yapıyorsun ve listeye giriyorsun

Oyuncak görevini konuşmuştuk ama çocuğu olmayanlar için yanına başka bir seçenekte sunman gerekebilir. Bir de tüm oyuncakları elden geçirelim gibi bir ödev yerine 5 oyuncağı ihtiyacı olan başka bir cocuga veriyoruz ya da eğer kullanılmayacak durumdaysa kırıksa atıyoruz gibi sayı belirtirsen daha iyi canım

Onun dışında eski verilen görevleri şu an için vermeyelim yeter

Son düzenleme:
Canlar çok moralim bozuk burayada uğrıyamıyorum
Reglim berbat geçiyor hiç bu kadar kötü olmamıştım hiç iş yapmıyorum sancım oluyor
Kurbana 1 gün kaldı çok islerim var evi temizlemen gerek tatlı yapıcam başım ağrıyor is yapmam gerek ama halim yok

canım çok geçmiş olsun, ağrı kesici işe yaramadı mı yaaa

[QUObirşeyissa1, post: 42729563, member: 192636"]canım çok geçmiş olsun, ağrı kesici işe yaramadı mı yaaa[/QUOTE]
Hiç birsey ise yaramadı dün kuzenim geldi çok kötü görünüyorsun dedi

[QUObirşeyissa1, post: 42729563, member: 192636"]canım çok geçmiş olsun, ağrı kesici işe yaramadı mı yaaa

Canım o zaman kalın giyin, sıcak su torbasını al, umarım iyi gelir. Tabii bu dediğim herkeste işe yaramayabilir, bazıları da sıcak beni daha kötü ediyor diyor ama bana da bu iyi geliyor

Canım o zaman kalın giyin, sıcak su torbasını al, umarım iyi gelir. Tabii bu dediğim herkeste işe yaramayabilir, bazıları da sıcak beni daha kötü ediyor diyor ama bana da bu iyi geliyor [/QUOTE]
Sağol canım dediklerini yapıcam insallah ise yarar

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çiçeklerin tozunu almak yada toz almak
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi
6-Mirjam
7- areser
8- statistician
9-cnntrm
10- eflalim bütün evin tozunu aldım, bir çiçeğimi banyoda yıkadım diğerlerinin tozunu aldım:)

yesa canım cumartesi gün ki çamaşır makinesi temizlemeyide dün yaptım ben malum cumartesi hastaydım kabul edersin değil mi:)

Canım dündü o dündü, geçti artık yeni ödev geldi, yapıldı

yesa canım cumartesi gün ki çamaşır makinesi temizlemeyide dün yaptım ben malum cumartesi hastaydım kabul edersin değil mi:)

Canım günü geçmiş ödevleri hiçç yazmayalım bence, ki zaten sen 4'te 4 düzenli yapan çalışkan bir öğrencisin. haftalıklardan eksik olacak ki geri dönüp günlüklere bakacağız.

Baktım da ilk iki hafta hiç 0'ın yok hepsi 1

çok güzelmiş maşallah çiçeklerin
Gunaydin kizlar. Bugunku gorevimiz en az 1 cop kovasi temizlemek. Icini dışını her yerini camasir suyuyla dezenfekte ediyoruz.
tamamdır mutfağı yapayım hemen:)

geçmiş olsun canım bilirim o ağrıyı ilaç fayda etmediyse acilde iğne yaptır anca öyle geçer

tamam canım ne yapalım öyle olsun:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
En az bir çöp kutusu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4-2kediannesi

Ayyy geberik oldum bu bayram temizlikleri mahvediyor beniiii daha camlarım perdelerim duruyorrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…