Küllerden Doğmak Vol.2

çok güzelmiş maşallah çiçeklerin

tamamdır mutfağı yapayım hemen:)

geçmiş olsun canım bilirim o ağrıyı ilaç fayda etmediyse acilde iğne yaptır anca öyle geçer

Beğenmene çok sevindim canım ahh sen o menekşeleri iki ay önce görecektin sardunyalar saksı gülü falan da vardı ama gittiler :KK43:

Mutfakta çatal kaşık cekmecesindeki her şey ve de çay bardaklari bulaşık makinesinde çamaşır suyuyla yıkandi (yikama kısmını anneme gitmeden önce yapmıştım zaten ama makineden çıkarmak kısmet olmamıştı) ve yerlerine yerleştiler ayrıca diğer çekmecelerde de yerleri karışanlar vardı onları da duzelttim yani mutfak çekmecesi ödevi tamam
Yatak odasında sifonyerin 3 çekmecesi var elimize geçeni içine attığımız :KK43: uzun zamandır düzenlemek istiyordum (ki yaza girerken bir kez düzenlemiştim) gözüm korktuğu için kısmet olmamıştı. Çocuk uyurken onlara da giriştim cekmecelerde olmaması gereken dünya kadar eşya çıktı (mutfak-banyo esyasindan tutun da bebek arabasının parçasına kadaro_O) hepsini çıkardım çekmeceler boş kaldı :KK70: kısacası yatak odası çekmecesi ödevi de tamam
Birazdan portmantoya ve tuvalet kağıdı vs poşetlere dalicam neyse ki oralarda çok iş yok böylelikle haftalık ödevlerim bitecek inşallah

Mutfakta çatal kaşık cekmecesindeki her şey ve de çay bardaklari bulaşık makinesinde çamaşır suyuyla yıkandi (yikama kısmını anneme gitmeden önce yapmıştım zaten ama makineden çıkarmak kısmet olmamıştı) ve yerlerine yerleştiler ayrıca diğer çekmecelerde de yerleri karışanlar vardı onları da duzelttim yani mutfak çekmecesi ödevi tamam
Yatak odasında sifonyerin 3 çekmecesi var elimize geçeni içine attığımız :KK43: uzun zamandır düzenlemek istiyordum (ki yaza girerken bir kez düzenlemiştim) gözüm korktuğu için kısmet olmamıştı. Çocuk uyurken onlara da giriştim cekmecelerde olmaması gereken dünya kadar eşya çıktı (mutfak-banyo esyasindan tutun da bebek arabasının parçasına kadaro_O) hepsini çıkardım çekmeceler boş kaldı :KK70: kısacası yatak odası çekmecesi ödevi de tamam
Birazdan portmantoya ve tuvalet kağıdı vs poşetlere dalicam neyse ki oralarda çok iş yok böylelikle haftalık ödevlerim bitecek inşallah
kızlar ben yeniyim ya daha kavrayamadım.haftalık ödevleride önceki sayfalara bakıp öğreneyim.peki hangi güne kadar yapılacak? ay kusuruma bakmayın sorularım artabılır.ama gece kızım uyusun tek tek okuyup öğrenirim bugun.

kızlar ben yeniyim ya daha kavrayamadım.haftalık ödevleride önceki sayfalara bakıp öğreneyim.peki hangi güne kadar yapılacak? ay kusuruma bakmayın sorularım artabılır.ama gece kızım uyusun tek tek okuyup öğrenirim bugun.

Haftalık ödevler cuma günü veriliyor ve bir sonraki cuma gününe kadar zamanı oluyor haftalık ödevlerin tamamını yaparsan listeye giriyorsun ve o zaman günlük ödev verme hakkın oluyor canım

BUGÜNKÜ ÖDEV
En az bir çöp kutusu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4-2kediannesi
5- solanum

solanum solanum canım günlük ödevini yaptıktan sonra listeyi son paylaşan arkadaşın mesajını kopyala, en sona kendi adını ekle :KK68:

Görev tamamlandı. :KK76: 4 çöp kovası iç dış tamamdır.

Güzel bir başlangıç yaptın canım, hadi darısı haftalık görevlere, son gün cuma unutma:KK69:

cnntrm cnntrm canım valla ellerine sağlık, düğün arasında iyi hallettin tüm işleri, 4'te 2 yaptın, diğer ikiyi de gün içinde yaptın mı tamamdır :KK39:

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4-2kediannesi
5- solanum
6-Koalina

Mutfak çöp kutusu ve odamızdaki çöp kutusu tamam. Banyodakini de akşam banyo temizliğinde tekrar elden geçireceğim.

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4-2kediannesi
5- solanum
6-Koalina

Mutfak çöp kutusu ve odamızdaki çöp kutusu tamam. Banyodakini de akşam banyo temizliğinde tekrar elden geçireceğim.
Bendeeee temizledim yesam sıkı giyin ısın dedi ohh ısındım bir sürü iş yaptım :))

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1- statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4-2kediannesi
5- solanum
6-Koalina
7.feraceli

BUGÜNKÜ ÖDEV

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4- areser
5-2kediannesi
6- solanum
7- Koalina

areser areser canım senin mesajını görmedi sanırım sıradaki arkadaş :KK68:

bugün sabah evden çıkmadan listemi yaptım stok durumuna göre biten ve azalan tuvalet kâğıdı peçete havlu kâğıt çöp torbası vb. seyleri alldım eve geldim yerleştiriceğim dolapları düzenledim ve eşyaları dizdim.GÖREV 1TAMAM
yatak odası sifonyer dolabımı seccade dolabını havlu dolabını hep düzenledim yatak odası GÖREV 2 TAMAM
mutfakta tencere dolabını elbezi çekmecesini düzenledim başka düzenlenicek yer yoktu yeni bayram temizliği yaptım çünkü GÖREV 3 TAMAM
ve son olarak ayakkabılığın heryeri temizlendi GÖREV 4 TAMAM
haftalık ödevler bitti:cool::cool:

gerçekten sayenizde oluyor buraya yazıp yarış falan oldukça insan hızlanıp heyecana geliyor yani bende öyle oldu çok çok sağolun :KK36::KK36:

bugün sabah evden çıkmadan listemi yaptım stok durumuna göre biten ve azalan tuvalet kâğıdı peçete havlu kâğıt çöp torbası vb. seyleri alldım eve geldim yerleştiriceğim dolapları düzenledim ve eşyaları dizdim.GÖREV 1TAMAM
yatak odası sifonyer dolabımı seccade dolabını havlu dolabını hep düzenledim yatak odası GÖREV 2 TAMAM
mutfakta tencere dolabını elbezi çekmecesini düzenledim başka düzenlenicek yer yoktu yeni bayram temizliği yaptım çünkü GÖREV 3 TAMAM
ve son olarak ayakkabılığın heryeri temizlendi GÖREV 4 TAMAM
haftalık ödevler bitti:cool::cool:

gerçekten sayenizde oluyor buraya yazıp yarış falan oldukça insan hızlanıp heyecana geliyor yani bende öyle oldu çok çok sağolun :KK36::KK36:

yaaaaaaaaaa süpersin, mesajında çok çok çok güzel olmuş canım yaaaaaa bayıldımmm:KK36::KK36::KK36:

BAHRATLIKLAri sildim duzenledim
aluminyum olan çekmeceyi duzenledim
tahillara bi el attim ( bi ara seytan dedi at hespini çope toptan temizlik ama yapamdim tabiki : )

X