Küllerden Doğmak Vol.2

ÇÖP kovalarım mis gibi oldu
image.jpg

ben az once buzdolabini sildim
4 odevi de bugun yapsam listeye giriyormuyum?
1 hafta bekliycemmi
bo$ durmayim bari gunluk odevleri yinede yapayim siz saymazsaniz saymayin:63:

çocuklu olan yokmu aranizda , listeye girersem ilk isim gelip oyuncaklari seçme ise yaramayani atma odevi verecem haberiniz olsun :))))

canım 3. haftaya bakman gerekiyor, ödevlerin şunlar :KK49:
1-2 mutfak çekmecesi, rafı düzenlemek
2-2 yatak odası çekmecesi, rafı düzenlemek
3-ayakkabılık ya da portmanto düzenlemek
4-poşet, yağlı kağıt, alimunyum folyo, havlu kağıt vs stok kontrolü ve onları koyduğumuz yerleri düzenlemek

Bu 4 görevi yapıp CUMA günü bildirim yapıyorsun ve listeye giriyorsun:KK50:

Oyuncak görevini konuşmuştuk ama çocuğu olmayanlar için yanına başka bir seçenekte sunman gerekebilir. Bir de tüm oyuncakları elden geçirelim gibi bir ödev yerine 5 oyuncağı ihtiyacı olan başka bir cocuga veriyoruz ya da eğer kullanılmayacak durumdaysa kırıksa atıyoruz gibi sayı belirtirsen daha iyi canım :KK49:

Onun dışında eski verilen görevleri şu an için vermeyelim yeter :KK37:

Son düzenleme:
Canlar çok moralim bozuk burayada uğrıyamıyorum :KK43:
Reglim berbat geçiyor hiç bu kadar kötü olmamıştım hiç iş yapmıyorum sancım oluyor :KK61:
Kurbana 1 gün kaldı çok islerim var evi temizlemen gerek tatlı yapıcam :KK42: başım ağrıyor is yapmam gerek ama halim yok :cry:

Reglim berbat geçiyor hiç bu kadar kötü olmamıştım hiç iş yapmıyorum sancım oluyor :KK61:
Kurbana 1 gün kaldı çok islerim var evi temizlemen gerek tatlı yapıcam :KK42: başım ağrıyor is yapmam gerek ama halim yok
:cry:

canım çok geçmiş olsun, ağrı kesici işe yaramadı mı yaaao_O

[QUObirşeyissa1, post: 42729563, member: 192636"]canım çok geçmiş olsun, ağrı kesici işe yaramadı mı yaaao_O[/QUOTE]
Hiç birsey ise yaramadı :KK61: dün kuzenim geldi çok kötü görünüyorsun dedi :KK42:

[QUObirşeyissa1, post: 42729563, member: 192636"]canım çok geçmiş olsun, ağrı kesici işe yaramadı mı yaaao_O
Hiç birsey ise yaramadı :KK61: dün kuzenim geldi çok kötü görünüyorsun dedi :KK42:

Canım o zaman kalın giyin, sıcak su torbasını al, umarım iyi gelir. Tabii bu dediğim herkeste işe yaramayabilir, bazıları da sıcak beni daha kötü ediyor diyor ama bana da bu iyi geliyor :KK68:

Canım o zaman kalın giyin, sıcak su torbasını al, umarım iyi gelir. Tabii bu dediğim herkeste işe yaramayabilir, bazıları da sıcak beni daha kötü ediyor diyor ama bana da bu iyi geliyor :KK68:[/QUOTE]
Sağol canım dediklerini yapıcam insallah ise yarar:KK16:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çiçeklerin tozunu almak yada toz almak
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi
6-Mirjam
7- areser
8- statistician
9-cnntrm
10- eflalim bütün evin tozunu aldım, bir çiçeğimi banyoda yıkadım diğerlerinin tozunu aldım:)

yesa yesa canım cumartesi gün ki çamaşır makinesi temizlemeyide dün yaptım ben malum cumartesi hastaydım kabul edersin değil mi:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi
6-Mirjam
7- areser
8- statistician
9-cnntrm
10- eflalim bütün evin tozunu aldım, bir çiçeğimi banyoda yıkadım diğerlerinin tozunu aldım:)

Canım dündü o dündü, geçti artık :KK53::KK53: yeni ödev geldi, yapıldı :KK19:

yesa yesa canım cumartesi gün ki çamaşır makinesi temizlemeyide dün yaptım ben malum cumartesi hastaydım kabul edersin değil mi:)

Canım günü geçmiş ödevleri hiçç yazmayalım bence, ki zaten sen 4'te 4 düzenli yapan çalışkan bir öğrencisin. :KK19: haftalıklardan eksik olacak ki geri dönüp günlüklere bakacağız. :KK37:

Baktım da ilk iki hafta hiç 0'ın yok hepsi 1 :nazar:

Eki Görüntüle 1637910 Eki Görüntüle 1637907 BUGÜNKÜ ÖDEV
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi
6-Mirjam
7- areser
8- statistician
9-cnntrm

Eve gelir gelmez ilk işim bu oldu :) zavallı menekselerim biraz hirpalandilar önce 2 hafta tatil sonra da 10 günlük ayrılıktan dolayı ama yine de fena sayilmazlar :)
İşte benim güzellerim aslında daha çok çiçek vardı bende ama tatilde aramızdan ayrıldılar :KK43:
çok güzelmiş maşallah çiçeklerin
Gunaydin kizlar. Bugunku gorevimiz en az 1 cop kovasi temizlemek. Icini dışını her yerini camasir suyuyla dezenfekte ediyoruz. :KK9:
tamamdır mutfağı yapayım hemen:)
Kurbana 1 gün kaldı çok islerim var evi temizlemen gerek tatlı yapıcam :KK42: başım ağrıyor is yapmam gerek ama halim yok :cry:

geçmiş olsun canım bilirim o ağrıyı ilaç fayda etmediyse acilde iğne yaptır anca öyle geçer

Canım günü geçmiş ödevleri hiçç yazmayalım bence, ki zaten sen 4'te 4 düzenli yapan çalışkan bir öğrencisin. :KK19: haftalıklardan eksik olacak ki geri dönüp günlüklere bakacağız. :KK37:

Baktım da ilk iki hafta hiç 0'ın yok hepsi 1 :nazar:
tamam canım ne yapalım öyle olsun:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
En az bir çöp kutusu temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
statistician
2- yesa1
3- seyhan77
4-2kediannesi

Ayyy geberik oldum bu bayram temizlikleri mahvediyor beniiii daha camlarım perdelerim duruyorrrrrr

X