Küllerden Doğmak Vol.2

bende kendimi yırttım ya burda :rolleyes:yatak odasının tozunu aldım ymek odasının tozunu aldım hatta yatak odasına girmişken odanın temizliğinide bitırdim mutfak yeni temizlendi toz moz yok bir tek televizyon ünitem ve fortmantom kaldı ama onu zaten haftalık ödevimde yapıcam arefe günü tatilim hepsini halledicem inşallah şimdi ben listeye girdimmi ????*:KK24::KK24:

Canım o 4 haftalık görev var ya onları tamamladığın zaman listedesin :KK19: Eğer teki eksikse günlüklerden 4 tane yapmış olman da kurtarıyor :KK45:

Ben o yüzden 1 (BİR) odanın tozunu aldım, sadece salon :KK53::KK53:

Hem canlı hem yapay var canım, bunlar sana gelsin, mutfağımdan yapay :KK68: bunların tozunu almadım :KK53: gerçek olanlarında tozunu almaya başladım ama sonra dedim ben odanın tozunu alayım

Eki Görüntüle 1637722 Eki Görüntüle 1637721

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çiçeklerin tozunu almak ya da toz almak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
yesacım madem 1 oda da olsa toz alındıysa ödev yapıldı sayılıyor ben de varım :KK73:

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çiçeklerin tozunu almak ya da toz almak

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi

Selam kizlar hasatim cikmis bir vaziyette geldim :)
Neyse gelelim yaptigim odevleree..
Portmanto
Ayakkabilik
Dis kapi
Balkon yok ama koca bi bahce var bahce yikama
Bakliyatlari yerlestirme
Koltuk silme
Ciceklerin ve evin tozunu alma
Tuvalet kagidi vs. Stoklari kontrol etme ve yerlestirme
Camasir makinasi
Cam silme odevimi yapmistim ama oglusum sagolsun bahceye bakan cam duvari nerdeyse haftada 2 defa siliyorum :KK43: bugun onla birlikte butun camlari sildim
Baska ne odevleree vardi :) yarinda onlari halledeyim insallah

BUGÜNKÜ ÖDEV
Çiçeklerin tozunu almak yada toz almak
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi[/QUOTE]
6-Mirjam

BUGÜNKÜ ÖDEV
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi[/QUOTE]
6-Mirjam[/QUOTE]
7- areser

Benim çiçeklerim canlı çiçekler toprağı değişmesi gereken vardı onları değiştirdim suladım bide yatak Odası'nın tozunu aldım

20150922_014158.jpg
20150922_012454.jpg
BUGÜNKÜ ÖDEV
ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-eniyikadinoyuncu
2-naz_24
3-yesa1
4-koalina
5-bendimahi
6-Mirjam
7- areser
8- statistician
9-cnntrm

Eve gelir gelmez ilk işim bu oldu :) zavallı menekselerim biraz hirpalandilar önce 2 hafta tatil sonra da 10 günlük ayrılıktan dolayı ama yine de fena sayilmazlar :)
İşte benim güzellerim aslında daha çok çiçek vardı bende ama tatilde aramızdan ayrıldılar :KK43:

X