Küllerden Doğmak Vol.2

canım ben yeni taşındım demiştim ya,ben taşınırken ne var ne yok attım zaten,atmayı çok severim,fazla eşyayı döküntüyü hiç sevmem,atmak huyumdur zaten,eşim hep bana kızar herşeyi atıyom diye,gelirken hamak bile attım çöpe kullanmıyoruz diye,ne atsam ki bilemedim şimdi?

yesa canım ben taşınalı 3 hafta oldu ya,herşey elden geçti zaten bazı şeyleri es geçsem olurmu beni yaptı olarak yazsan, baharatlığımı yeni temizledim fakat bazı bakliyatların olduğu 4-5 çekmecem var orada kavonozlar var onları düzenliyebilirim ama,kapıyı da söz bugün yapıcam bana ceza olsun,kurallara uymam lazım kaytarmamam lazım

günaydınlar en tembel benim sanırım hatta instagramda bile adım tembelgiller o derece yani, ama bir anda çok yüklenmeyin böyle bana ben bu günlük görevlerin hepsini topluca haftalıkla birlikte anca yazarım sanırım malum akşam 7 de evde oluyorum

ben de aynıyım canım, ben de o saatlerde evde oluyorum, bir de cumartesi de çalışıyorum. 2-3 gibi çıkıyoruz. tek pazar kalıyor bana

merhaba kızlar.
akşamım çok yoğun ve yorucuydu.
eve girer girmez evi toparladım.
dolapta köfte vardı onu pişirdim.
çocuklarla küçük bir piknik yaptık dışarda.
arkadaşıma geçmiş olsuna gittim.oğlu kaza geçirmişti.
dönüşte küçü kızımı yıkadım.
o arada lavabo,klozet ve banyonun yerlerini yıkadım ç.suyuyla.
çamaşır astım,topladım.

ve kapıları silmeye halim kalmadı.
bugüne kaldı maalesef.

diğer ödevleri hafta sonu yaparım muhtelemen.
akşam iş çıkışı bir de çocuklarla ders çalışıyoruz.
epey vaktimi alıyor.

ay ay ayyyyyyyyyyyy hem işten çık hem iki çocuğun olsun hem o kadar iş yap hemde ziyaret yap ey maşallah harikasın tatlım

valla son zamanlarda s.o.s halindeyim.

bu arada 3 tane çocuğum var.

pazara da gidecektim ama baktım halim yok.:))
yaş kaç canım, çok zor biz kadınların hayatı, Allah hepimizin yardımcısı olsun, güç kuvvet versin.
yaş ilerledikçe daha da zorlanıyor insan, hele bir de özel sektörde çalışıyorsan, çok zor.

41 yaşındayım canım.

kamudayım.iki yıl öncesine kadar evimde yardımcım vardı.
Allah'tan uzun süre rahat ettim.
şimdi büyüdü çocuklar.onlar,eşim ben evi götürmeye çalışıyoruz.

41 yaşındayım canım.

kamudayım.iki yıl öncesine kadar evimde yardımcım vardı.
Allah'tan uzun süre rahat ettim.
şimdi büyüdü çocuklar.onlar,eşim ben evi götürmeye çalışıyoruz.
ben de 39 um canım ama özel sektördeyim. kamuda olmak bile büyük bir artı canım, en azından cumartesin var, resmi tatillerin vardır. bizim bir tek pazarımız var. o kadar pişman oluyorum ki zamanında ben de kamuya girmedim diye, kısmet diyelim.
Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. Bende de 2 kız var canım.

canım şimdi

1- 1 hafta içerisinde 4 görev var, gelecek hafta cumaya kadar. Her cuma bildirim var.

2- Her gün bir görev daha var ama o çok kısa görev en fazla 10 dk 15 dk gibi.

Cuma bildirim yapsan yeterli olur canım:)

Bu arada ben de çalışıyorum ama neyse ki 1 gün 12:30'da çıkabiliyorum :) Diğer günler 17:00'da çıkıyorum ama sonra eşimi almak için tekrar çıkmam gerekiyor. Yine de o kısa arada da bir şey yapmaya çalışıyorum. Hatta arada cumartesi de çalışıyorum

Günaydınnn

Kızlar dün girip yazamadım ama 3 kapıyı sildim bugun kalan son 3 kapıyı da silmeyi düşünüyorum
Görevleri de yapabildiğimi bugunden yapıcam inşallah

Süpersin canım benim

Bugün o zaman senden mesaj bekliyoruz

Ayyy bu ödev coookk zor olmuş yaaa benim en zorlandıgım en yapamadıgım kısım. Hep bir kullanırım ben bunu yaaa diye bekletirim her seyi

Valla canım ben de ödevi verdim de mutfaktan ne atacağım valla bilmiyorum

Ayy bu ödev süper ama şimdiden kara kara düşünmeye başladım bile neyi atabilirim diye :) eve bir gideyim de buluruz artık

Benim kıyafet kolay canım bulurum da mutfak sıkıntı olabilir

3 hafta da kirlenmemiştir canım sen gelecek cuma kapılar tamam diye bildirim yap, listede 1 puanı kap :)

Kızlar görevlerden birini anlamadım. Şimdi saat gözlük anahtar tek bir yere konulacakmışya benim zaten öyledir. Kendi yerlerinde dururlar hep ne yapim ben şimdi o görevi?

O zaman sen o görevden yırttın canım, bak düzenli olmak ne güzelmiş hemen puan getirdi sana

Canım şöyle bir tekrar bak hem mutfağa hem de kıyafetlerine bulabildiklerini at, bulamazsan yine yapmış sayarız seni

benimki de öyle herşeyin belli bir yeri vardır hep

Görevin birinden yırttık sanırım

O zaman size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…