Küllerden Doğmak Vol.2

gunluk odevlerde oyle bir zorunluluk yok. bir haftalik odevler icin tabiki 4 gorevi de bitirmek lazim.

tamam liste bu sekilde dedigin icin oyle kabul ediyorum. ama ben U ultraanne yi hic gormedim girmek istiyorum dedigini. vol.1. de de vardi ismi ve hic bir gorevi yapmamisti. emin misin katilmak istedigine?

canım dün söyle bir mesaj paylaşmış

upload_2015-9-3_22-49-27.png

Günlük ödevimi yaptım ohh rahatladım üstüne dün yıkayıp da baş ağrısından makineden bile cikaramadigim bugün tekrar yıkamak zorunda kaldığım çamaşırlarımi da astım öyle geldim :)) he unuttum tuvaletin iç ve dış kapısını ve de banyo kapısını sildim :KK66:

Ama ama buzlukta mı dahildi, ben de buzluğu silmedim, çünkü yaza girmeden silmiştim ki şimdi vişne falan dolu hayatta boşaltamam :KK35:
Canım benim buzluğum boş sayılırdı zaten,içinde olanlarda geçen seneden bi kaç Parça onları attım mecburen:KK43: yarın dolacak domates aldım,Buzluk da çıkdı aradan ohhh miss:KK45:

Bu gün yapdığım işleri yazim motive olsun kendime:KK49:
-yataklar toplandı
-mutfak toplandı Bulaşık mak.boşaltıldı
-anne ziyaret edildi:KK200:eve geldikten sonra
-çamaşır atıldı makineye ipdekiler toplandı,katlandı,kaldırıldı
-makinedeki çamaşırlar asıldı
-yemek yapıldı
-dış kapı silindi
-buz dolabı iç dış Buzluk silindi
-arada dondurma yenildi:kk77:
Şimdi oturdum biraz takılıp,namaz kılıp yatıcam:KK16:

Canım benim buzluğum boş sayılırdı zaten,içinde olanlarda geçen seneden bi kaç Parça onları attım mecburen:KK43: yarın dolacak domates aldım,Buzluk da çıkdı aradan ohhh miss:KK45:

Bu gün yapdığım işleri yazim motive olsun kendime:KK49:
-yataklar toplandı
-mutfak toplandı Bulaşık mak.boşaltıldı
-anne ziyaret edildi:KK200:eve geldikten sonra
-çamaşır atıldı makineye ipdekiler toplandı,katlandı,kaldırıldı
-makinedeki çamaşırlar asıldı
-yemek yapıldı
-dış kapı silindi
-buz dolabı iç dış Buzluk silindi
-arada dondurma yenildi:kk77:
Şimdi oturdum biraz takılıp,namaz kılıp yatıcam:KK16:

canım günlük yaptıklarımızı diğer topic yazalım bence böyle çok karışık oluyor. Burada sadece günün ve haftanın ödevi hakkında paylaşım yapalım. :KK68:

Canım buzdolabı bitti sayılır altı bitirdim diftiz kaldı mola verdim 10 dak içi ısınsın hemen kalkıyom:KK49:

Şimdiden ellerine sağlık canım :KK49:

Ama ama buzlukta mı dahildi, ben de buzluğu silmedim, çünkü yaza girmeden silmiştim ki şimdi vişne falan dolu hayatta boşaltamam :KK35:

Buzluk ben de silmedim aynı sebeplerden dolayı bence sıkıntı olmaz :KK22:

baş ağrım geçmek bilmiyor dünden beri canım ondan savsakladım biraz bir de oğlan yeni uyudu eşek sıpası.. şimdi kalkıyorum bitince gelir yazarım :)

Günlük ödevimi yaptım ohh rahatladım üstüne dün yıkayıp da baş ağrısından makineden bile cikaramadigim bugün tekrar yıkamak zorunda kaldığım çamaşırlarımi da astım öyle geldim :)) he unuttum tuvaletin iç ve dış kapısını ve de banyo kapısını sildim :KK66:

Baş ağrın için geçmiş olsun canım, ona rağmen görevleri tamamlamışsın ellerine sağlık :KK60:

Kurallarimizi ilk sayfada duyurdum. Sadece bir seyi yazmayi unutmusum. Yagmurluk torpillidir. Her sekilde kurallardan bagimsizdir. Yagmur damlacigi dogduktan sonra da 1.5 ay izinlidir. :KK66::KK74:

Canım ellerine sağlık pek güzel olmuş :nazar:

Liste işini tekrar sana bırakıyorum o zaman:KK64:

Şimdi ilk gelen ben olduğuma göre 1 odev verelim. Hem temizlik hem düzen adına çalıştığımız için odevimizzzzzz:rolleyes:

Mutfaktan kullanmadigimiz 3 ürün

Kiyafetlerden giymedigimiz 3 ürün

HAYATIMIZDAN CIKARMAK:KK9:
canım ben anlamadım şimdi, listemizde 4 görev var, ayrıca hergün de birer görev mi verilecek? O zaman 1 haftada bir sürü görev oluyor? Yanlış anlamayın ben de çalışıyorum da, akşam eve gidince ancak yemek yapacak kadar vaktim oluyor.
ben şimdi haftaya izne çıkıyorum 1 haftalığına, hergün giremeyebilirim. o yüzden cuma günü bildirim yapsam olur herhalde değil mi?

Şimdi ilk gelen ben olduğuma göre 1 odev verelim. Hem temizlik hem düzen adına çalıştığımız için odevimizzzzzz:rolleyes:

Ayyy bu ödev coookk zor olmuş yaaa benim en zorlandıgım en yapamadıgım kısım. Hep bir kullanırım ben bunu yaaa diye bekletirim her seyi :KK48:

Ayy bu ödev süper ama şimdiden kara kara düşünmeye başladım bile neyi atabilirim diye :) eve bir gideyim de buluruz artık

Listenin son hali kızlar:

Eki Görüntüle 1623213

Bugün ödevini yapanlar :KK68:
1- Yesa1
2-Ayseyma
3-Chentiq
4- Naz_24 ( 1 kapı silmiş ama ne yapalım hiç yoktan iyidir)

Ödev yapmayanlar :KK11:
@Baronesss
cnntrm cnntrm
ftemiz ftemiz
@eniyikadinoyuncu
@dagci
zambak86 zambak86
@cicikizsinem
Evelynn Evelynn
U ultraanne

chentiq chentiq buzluk kısmı bence sıkıntı çıkarmaz :KK45:
canım ben akşamları pek giremiyorum internete haftasonlarıda, sadece haftaiçi gündüz girebiliyorum,ben buraya taşınalı 3 hafta oldu kapılar yeni boyandı temiz yani yine de sen dediğin için silecektim ama silemedim,zaten şuan dış cepe yapılıyor binaya balkonlar pencereler batmış durumda,dış cepe işi bitince bayağı bir iş beni bekliyor,ama yinede size uymaya çalışıcam merak etme,uyum süreci diyelim tembelliği yenmek o kadar da kolay olmuyor,başarıcam inşallah...

X