Küllerden Doğmak Vol.2

iç çamaşırlsrı utulenmeli canım. Aynen devam arkandayım. Hele kız çocukları için ayrı önemli.

Anammmmm nereye düştüm ben A Anka sende mi bu işin icindesin gıııı ben seni kardeş bellediydim

Sigortan var mı
Olduk gitti o zaman hayırlı olsun

Sen uyumadın mı gece yahu.. Niye yanlış anlıyorsun mesajları.

Ooo oooooooo aramızda odev yapmadan adını listeye ekleyenler varmissssss

chentiq de hep yapmadan ekliyor.
Hatta kaç kere ertesi gün sabah gelip şimdi yapacağım diye ekledi
Saat 9 u geçmeden ekleyecek akıllı. Ondan sonra aksilik çıktı yapamadı mı uşendi mi Allah bilir.
İspiyoncu üye

Canım pazarda 10 liraya perde satılıyor al kes 5 sene kullan... Dolapda boş boş bekleyeceğine bi fakire ver camını kapatsın yani. Atmak derken evden atıyoruz ihtiyacı olana veriyoruz.
Yani neyi neden sakladığını bilmiyorum ama sen de şiksyetcisin ondan at diyoruz. Yoksa bana bi zararı yok yani.

Günaydın kızlar
Sabah sabah içinde soslu turşu olan kaseyi kırdım mutfak battı Allahtan halının üzerine düşmedi kase offf ekstra işlerden nefret ediyorum

bende ekstra işlerden nefret ederim. dün soğan almak için mutfak balkonuna i çıktım yukardan biri köpüklü köpüklü balkonunu yıkamış ama gider mi tıkandı bilmiyorum su bizim balkona gelmiş. giriş katta oturmanın dezavantajı . onca iş güç arasında onunla uğraştım bide.

yesa sen süpersin . seviyorum seni

ay zor valla. sen birşey desen kötü olur. eşin demesi lazım. kaynın genç ve evli değil. sizin durumunuzu pek anlayamaz. biraz şey olayından girsen onu yanında dinlenemiyorum uzanamıyorum , falan diye.

hafta sonu çıksın gezsin canım. ne yani yurtta canı sıkılıyor diye hep size gelecek değil ya. tabi gelecek arada ama sürekli sürekli kabak tadı verir. bende olsa bende çok rahatsız olurum. benim kardeşimde ben evliyken yurtta kalırdı.ama zorla bize getirirdik.

ay canım şu benim internet bu ay beni mahvetti. 10 gün daha var fatura kesimine. neyse haftaiçi iş yerindeyim zaten. mesaide 8 de başlıyor. akşam yapıp sabah eklerim listeye.

aynı gruptayız canım olmasak ben senin body olurdum seve seve

eshma canım ben sana internet paketi almak istiyorum sınırsız eğer kabul edersen
. sağol canım bu ay akıllandım. artık videoları babasının telefonundan izlesin bizim cadı.

Bende regl yim şu an daha denemedik ama lady tımer ı da çözemedim çok soru soruyordu program, bakalım kendim tahmin ederim artık günleri. Allah bir daha yaşatmasın kürtaj falan geçmiş olsun canım.

ben internette yumurtlama tarihi hesaplama yöntemini kulladım. her yerde var. yumurtlama dönemi 10 gündü gün aşırı denemen gerekiyordu.
birde her deneme sonrası bir müddet hareketsiz kalmak.

araser süpersin

bende kimyasalları evimden çıkarmaya başladım. beyaz sirke karbonat ve arap sabunu benim sağ kolum şu anda.
defne sabununu bende alıp deneyeyim.

[/QUOTE]

kızlar günaydın haftasonu internet sebebiyle giremedim. grup arkadaşlarım sizden özür diliyorum. şu an hazır ve nazır bir şekilde görev bekliyorum.

bu arada benim bir body im hala yok. @eflalim benim body im olur musun?

bana senin gibi bir örnek lazım.

hangi markanın o tablet. bende istiyorum. bimden almıştım bulaşık makinesi tabletini ama çok çizdi bardakları.

Bu günkü ödev ütü yapmak

1. Kubdef...............(1.Grup)
2. Eflalim...............(1.grup)
3. Damlaçikolata....(1.grup)
4. anka_misali.........(3.grup)
5. Chentiq ...............(4.grup)
6.eshma .................(2.grup)

valla dün bütün akşam ütü yaptım. şimdi ütülenicek birşeyim yok.

Tlc deki demi yahu bende aynen netten bakıyprum yayın akışında görünüyor ama tv de yok çok merak ediyorum bende izlediğiniz an yazıverin yahu

Önceki ütü ödevinde ütülemiştim iç çamaşırlarını ama sonraki yıkamalarda amaaann dedim ben. Aslında ben de biliyorum ütülenmeli ama yapmıyorum çocuk olsa yapardım ikimiz olunca düşmedim üstüne.

Günaydınnn, saatler önce uyansam da yoğunluktan şimdi yazabildim. Eve gidince yapacağım inşallah ütülerimi.
Ve ben sanırım ayın alışkanlığını kazanmaya başladım. Dün gece çok uykum vardı ama tezgah ve ocağımı temizlemeden yatmadım sanırım bende düzenli olabileceğim

işle meşgul olunca geriliyor.
bir de hafat içi kreşe zorla gittiği için gergin bu ara.
abisi aşağı indi o kaldı.
ilk ondan başladı kafamı ütülemeye.
sonra pazarda ağlayacak epey malzeme buldu.
kendimi zorlayarak iş yapıyorum.
bir c.tesi her şeyi yapma stresi ,halsizlik,uyuz zırlak bir kız.((((

ekle canım.
biz de iş sürkülasyonu çok.
mecburen yapıyoruz.
evden kaçmayı düşünüyorum artık.
ben de düzen takıntımdan yapıyorum.
her şey dolapta düzgün durmalı.
çizgileri bile var hafif yana öne kaymamalı.

iç çamaşırına hiç giremem.
zaten diğerleri baya mesai istiyor.

bebekken her şeylerini ütülerdim.

ben de fairy kullanıyorum.

İşte bir şimşek kızı :alkışşşşş:

Tlc deki demi yahu bende aynen netten bakıyprum yayın akışında görünüyor ama tv de yok çok merak ediyorum bende izlediğiniz an yazıverin yahu

Ben trt hd ve trt belgeselde izliyordum ama yılbaşından beri hiç denk gelmedim. ,

Çocuk yokken ben de ütülemezdim. Ama hamilelikte idrar yolu enfeksiyonu oldum..butun hamileliyim boyunca kurtulamadım. Doktor dedi iç çamaşırlarını utuluyor musun diye hayır dedim. Utule dedi... 3 kutu antibiyotik kullandım geçmedi çamaşırları utulemeye başlayınca geçti. O gün bu gündür ütülerim.

@seyhan77 badicim birbirimizi tanıyalım mı
2 buçuk yıllık evliyim, henüz çocuk yok, çalışmıyorum, kpss ye hazırlanıyorum çoook üşengecim istif yapmak,sürekli ertelemek, dağınıklık, ütülenecekleri biriktirmek, aşırı çamaşır suyu kullanmak gibi kötü alışkanlıklarım var bütün bunlardan sonra benden vazgeçersen seni anlarım
eeee senin ne gibi alışkanlıkların var

Ütü konusunda bende herşeyi ütüleyenlerdenim dersim dolapta düzgün durması
Oğlumunda doğduğundan beri herşeyini ütülüyorum böylese gider bırakmam
Ben bulaşık tablette finish kullanıyorum memnunum bimin tabletinin çizdiğini bende duydum

Benimde bodym yok ühühühühh

İstif derken işleri mi biriktiriyorsun eşya mı biriktiriyorsun sen de.

kubdef kankim bundan sonra hep boyle utuler ayni gune canniim... dag istemiyoruz bundan sonraki hayatimizda

2 sepet utu bitti ama camasir teli hala doku ve asilmayi bekleyen camasirlarda var

Bu arada sabah utu yaparken etek askilarindan birisi kırıldı '' acaba mandallarini alsam lazim olur mu ki belki kullanırım'' gibi seyler söylemeye başladım sonra napiyorum ben ya dedim kosa kosa gidip cope attım :) :)

Geçmiş olsun tekrarlamaz inşallah. İdrar yolu enfeksiyonu bende çocukken varmış iğne yerken aklım gidiyormuş nerdeyse. Bekarken akıntı sebebiyle doktora gitmiştim ama tabii doğru düzgün bakamadı antibiyotik verdi ve dediğin gibi ütüle dedi. İnce şeyler giy altına dedi o çıtçıtlı badi yasak ve pantolonun altında külotlu çorabın ne işi var dedi kızdı ama dinlemedim işte neyse bugünden itibaren ütüleyeceğim sayende sağol

İstif derken işleri mi biriktiriyorsun eşya mı biriktiriyorsun sen de.

şey kem kümmm... bende chentiq gibi istifciyim aslında ne bulursam belki lazım olur diye atmıyorum. Geçen bonibon kapakları deyince chentiq kendimi gördüm sanki dondurma çubukları, tüller, ton balığı kutuları falan bi şey yaparım değerlendiririm diye atmıyorum

ince giyinmeyi ilk defa duydum niye ki acaba bundan sonra dikkat edeyim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…