Küllerden Doğmak Vol.2

:KK23::KK23::KK23:
şey kem kümmm...:KK23: bende chentiq chentiq gibi istifciyim aslında ne bulursam belki lazım olur diye atmıyorum. Geçen bonibon kapakları deyince chentiq kendimi gördüm sanki :KK48: dondurma çubukları, tüller, ton balığı kutuları falan bi şey yaparım değerlendiririm diye atmıyorum :confused:
Hahahha çok güldüm:KK70::KK70::KK70:

ince giyinmeyi ilk defa duydum :KK64: niye ki acaba :KK64: bundan sonra dikkat edeyim bende :KK16:
Hava almıyormuş canım. Hatta dedi ki evdeyken sadece ince bi eşofman giy. Ama ben duramam öyle ya :KK43: yazın evde sorun değil de kışın kat kat giyinmeden ısınamam. Ped de kullanma bu ilacı kullanırken dedi. Neler neler dedi :KK70:

:KK23::KK23::KK23:
şey kem kümmm...:KK23: bende chentiq chentiq gibi istifciyim aslında ne bulursam belki lazım olur diye atmıyorum. Geçen bonibon kapakları deyince chentiq kendimi gördüm sanki :KK48: dondurma çubukları, tüller, ton balığı kutuları falan bi şey yaparım değerlendiririm diye atmıyorum :confused:

Boninon kapaklarını biz de biriktirip oğlumla etkinlik yaptık.
Danino kutularını biriktirip arı kovanı yaptık
Kibrit kutularından tren yaptık vs.
Yapılıyorsa bir şeyler zararı yok canım.

Hava almıyormuş canım. Hatta dedi ki evdeyken sadece ince bi eşofman giy. Ama ben duramam öyle ya :KK43: yazın evde sorun değil de kışın kat kat giyinmeden ısınamam. Ped de kullanma bu ilacı kullanırken dedi. Neler neler dedi :KK70:
aa aaaa pedde mi kullanma dedi :KK57: nasıl olacak peki :KK64: evdeyken ince giyinirim de dışarı çıktığımda bende kat kat giyiniyorum, kadın olmak ne zor yahu :KK51:

Boninon kapaklarını biz de biriktirip oğlumla etkinlik yaptık.
Danino kutularını biriktirip arı kovanı yaptık
Kibrit kutularından tren yaptık vs.
Yapılıyorsa bir şeyler zararı yok canım.
Öyle de, yapmıyorum da öylece kalıyor :KK43: geçen yıldan beri kapı süsü yapıcam sonra 5 aydır arkadaşın kızına tütü yapıcam hep bekliyor malzemeler öylece :KK53:

Geçmiş olsun tekrarlamaz inşallah. İdrar yolu enfeksiyonu bende çocukken varmış iğne yerken aklım gidiyormuş nerdeyse. Bekarken akıntı sebebiyle doktora gitmiştim ama tabii doğru düzgün bakamadı antibiyotik verdi ve dediğin gibi ütüle dedi. İnce şeyler giy altına dedi o çıtçıtlı badi yasak ve pantolonun altında külotlu çorabın ne işi var dedi kızdı :KK70: ama dinlemedim işte neyse bugünden itibaren ütüleyeceğim sayende sağol :KK15:
Aaa bende de enfeksiyon çok olur daa ya hepsi iyi de ben çıtçıtlı body olmadan yapamam kiii
eshma eshma canım hoşgeldin nickinş doğru yazdım mı bilmiyorum, biliyorum kuzum grupdaşız teşekkür ederim yine de :)
Bu arada bilmeden ödevi yapmışımm eşme pantolon utuledim sabah :)
Bu arada dagci dagci ablacımm sen benim bodym olsan şahane olurdu :)

aa aaaa pedde mi kullanma dedi :KK57: nasıl olacak peki :KK64: evdeyken ince giyinirim de dışarı çıktığımda bende kat kat giyiniyorum, kadın olmak ne zor yahu :KK51:

Öyle de, yapmıyorum da öylece kalıyor :KK43: geçen yıldan beri kapı süsü yapıcam sonra 5 aydır arkadaşın kızına tütü yapıcam hep bekliyor malzemeler öylece :KK53:
Günlük pedler yani. Akıntı var diye kullanıyoruz daha kötü oluyor. Her gün ütülü çamaşırla değiştirmek lazım işte ped yerine :KK51:

Aaa bende de enfeksiyon çok olur daa ya hepsi iyi de ben çıtçıtlı body olmadan yapamam kiii
eshma eshma canım hoşgeldin nickinş doğru yazdım mı bilmiyorum, biliyorum kuzum grupdaşız teşekkür ederim yine de :)
Bu arada bilmeden ödevi yapmışımm eşme pantolon utuledim sabah :)
Bu arada dagci dagci ablacımm sen benim bodym olsan şahane olurdu :)
Ben çıtçıtlı yerine uzun atlet aldım. Eskiden olmazsa olmazımdı şimdi elime geçince bunu ne diye giymişim diyorum :) en güzeli jartiyer galiba hem popişi serbest bırakıyor hem bacaklar üşümüyor :-)

Günlük pedler yani. Akıntı var diye kullanıyoruz daha kötü oluyor. Her gün ütülü çamaşırla değiştirmek lazım işte ped yerine :KK51:

Ben çıtçıtlı yerine uzun atlet aldım. Eskiden olmazsa olmazımdı şimdi elime geçince bunu ne diye giymişim diyorum :) en güzeli jartiyer galiba hem popişi serbest bırakıyor hem bacaklar üşümüyor :-)

Her gün de jartiyer bilemiyorum yani :KK70:

kızlar günaydın haftasonu internet sebebiyle giremedim. grup arkadaşlarım sizden özür diliyorum. şu an hazır ve nazır bir şekilde görev bekliyorum.

bu arada benim bir body im hala yok. Nego Nego benim body im olur musun?

bana senin gibi bir örnek lazım.:KK19::KK19:
Olurum canim niye olmuyum:KK66:

Hahaaaa benim popiş bacaklardan çok uşuyo ama napcazz :)))

Hahaaaa benim popiş bacaklardan çok uşuyo ama napcazz :)))
Bayan boxer öneriyorum sana da :) ben geçen yaz Antalya'da oturuyordum tüm akrabalardan aileden uzaktım yani misafir falan mümkün değildi. Gün boyu tek boxer üstüne atletle gezerdim evde. Bu yaz yapabilecek miyim bilmem İstanbula döndük :KK51:

11.01.2016
Bugünkü ödev ütü yapmak :)

1.Kubdef.............(1.Grup)

İstek üzerine :)

Neeee ütü mü sabah ütü yapıyım die ütüyü hazırladım geçenlerde arızalanöıştı yaptırdım bu sefer de başka bir sorun çıkardı bende birazdan servise götürcem inşallah hemen olur da aksam yaparım ütülerimi....

Amaaan alıntilar gitti:)
A Anka sen ne temiz hatunmussun ben senin kadar ayrıntıcı değilim bildiğin pisim:KK70:

dagci dagci gecmis olsun, benimde oğlan bu aralar duygusal her seye aglıyor okula gitmiycem seni özlüyorum diyor ergen gibi pek duygusal, hırçınlığin yerini ağlaklık aldı:mad:

chentiq chentiq sormuştun teeeee önceden:) bende biriktirirdim sonra çöp ev haberleri gördüm, birde temizlik yaparken ıvır zıvır çok oyalıyordu şimdi halimi görsen nerdeyse koltukları halıları atıcam:) gözüme batiyor kalabalık

iç çamaşırı hiç ütülemedim:) zaten ütüden nefret ediyorum, idraruolu enfekdiyonu mantar için sirkeli suyla tahretlenin hanımlar en güzeli:KK28:

A Anka sen ne temiz hatunmussun ben senin kadar ayrıntıcı değilim bildiğin pisim:KK70:

dagci dagci gecmis olsun, benimde oğlan bu aralar duygusal her seye aglıyor okula gitmiycem seni özlüyorum diyor ergen gibi pek duygusal, hırçınlığin yerini ağlaklık aldı:mad:

chentiq chentiq sormuştun teeeee önceden:) bende biriktirirdim sonra çöp ev haberleri gördüm, birde temizlik yaparken ıvır zıvır çok oyalıyordu şimdi halimi görsen nerdeyse koltukları halıları atıcam:) gözüme batiyor kalabalık

iç çamaşırı hiç ütülemedim:) zaten ütüden nefret ediyorum, idraruolu enfekdiyonu mantar için sirkeli suyla tahretlenin hanımlar en güzeli:KK28:
Canım sirkede asit olduğu için genital bölge için uygun değil diyorlar. Ne sıklıkta kullanıyorsun?

A Anka sen ne temiz hatunmussun ben senin kadar ayrıntıcı değilim bildiğin pisim

ağlak aynen.
yüksek bir çıkış,sonra aynı ritimde devam ediyor uzunca bir süre.
beynimi yiyor.
bazen boğazını sıkasım geliyor o kadar.
işleri zorla yapmaya çalışıyorum bir de onun kaprisleri deliriyorum resmen.

Olurum canim niye olmuyum:KK66:

ben bady mi buldum .:KK36::KK36::KK36: benim hastalığım aldığım şeyi zamanında yerine koymamam. sonrada aradığım yerde bulamamam. bu huyumu değiştirmeye düzenli olmaya çalışacağım artık.

bu arada ben çalışıyorum memurum 8 -16.30 . kızım var 2,5 yaşında. kreşe gidiyor. eşim sabah bizi uyurken çıkıyor akşam 8 de falan geliyor. birde haftasonları bilimum kurslar sardı başıma.

anlayacağın ev, iş çocuk ve eşimin ailesi ortamında dolanıp duruyorum. eşimin yardımı tüm bu süreçte %5 i geçmez. zaten çok dağınık. hiçbirşeyini toplamaz.:cry::cry:

kızlar genital bölgede sürekli tekrarlayan mantar benim de başıma belaydı
şekerli gıda yemeği kestim,bol su içiyorum,her gün pamuklu iç çamaşırı değiştiriyorum ve en kötü haftada bir epilasyon yapıyorum,artık olmuyor...bir de asla ıslak bırakmayın mutlaka iyice kurulayın....
benim bünyem cok kötü; mesela uzu yola otobüsle gitsem mantar oluyorum,ya da 1 gün korse giyersem (ki ömrümde 1-2 kere giydim) mantar oluyordum...

Canım sirkede asit olduğu için genital bölge için uygun değil diyorlar. Ne sıklıkta kullanıyorsun?
Canim sulandıracaksin direk degil ve her zaman değil enfeksiyon kaşıntı olduğu donemde yapacaksın, kadın doğumcum hamileyken başka hamile bir bayana şey demisti enfeksiyon olmuş kutu kutu ilâc kullanmış gecmemiş, başka ilaç veremem enjektörle sirkeli su sık demisti
ağlak aynen.
yüksek bir çıkış,sonra aynı ritimde devam ediyor uzunca bir süre.
beynimi yiyor.
bazen boğazını sıkasım geliyor o kadar.
işleri zorla yapmaya çalışıyorum bir de onun kaprisleri deliriyorum resmen.
Ya çok iyi anliyorum seni, benim bir yaşında ki de ağlıyor miz mız mız bezdim bende:KK43:
ben bady mi buldum .:KK36::KK36::KK36: benim hastalığım aldığım şeyi zamanında yerine koymamam. sonrada aradığım yerde bulamamam. bu huyumu değiştirmeye düzenli olmaya çalışacağım artık.

bu arada ben çalışıyorum memurum 8 -16.30 . kızım var 2,5 yaşında. kreşe gidiyor. eşim sabah bizi uyurken çıkıyor akşam 8 de falan geliyor. birde haftasonları bilimum kurslar sardı başıma.

anlayacağın ev, iş çocuk ve eşimin ailesi ortamında dolanıp duruyorum. eşimin yardımı tüm bu süreçte %5 i geçmez. zaten çok dağınık. hiçbirşeyini toplamaz.:cry::cry:
ooo sen beni iyi seçtin aldığin sryin yerine koyulması uzmanlık alanım:)takıntım hatta
Evde olsan kalk hemen yerine koy her şeyi derdim bu durumda

akşam isten gidince üstunden çıkardıklarını yerine asıyorsun ortaya atmak yok:)
mutfağa girince kullandığın baharatı tuzu yerine koyuyorsun, yemek yaparken çıkan bulaşığı bekletmiyorsun:)
akşam çay içince oda da tabsk çanak bırakmıyorsun:)

X