Küllerden Doğmak Vol.2

Bu günkü ödev ütü yapmak

1. Kubdef...............(1.Grup)
2. Eflalim...............(1.grup)
3. Damlaçikolata....(1.grup)
4. anka_misali.........(3.grup)
5. Chentiq 4. Grup yalandan bir seyler utuleyim bari. Hsonu hepicigi bitmisti. Balkondakileri yaparım..

Ne orrumcek miiii. Istifcinim evinde miiii. Bocek mi ostiflemis kadin nappmis. Benim istiflerim zararsiz hep

Nazla demiyor naza kuma alacak... Cnntrm nazın badysi ya.
Gerçi iki bady de olmaz zaten ben niye yordum kendimi

Daha pul koleksiyonumu göstericektim ben sana ahh anka ahh kaçırdın cillop gibi müşteriyi

O kadar çok istiflemiş ki bir süre sonra odaları tamamen dolduğu için temizlik yapmaya bile giremez hale gelmiş yol yakinken vazgeç istiflemekten

evdeki deterjanlar azalsa benim de denemeyi çok arzu ettiğim bir şey kül suyu

kız kubdef nerelerdeydin sen bugüne kadar bayıldım kız sana ben az gel yamacıma öpecem
Acaba çamaşır bulaşık makinelerine koyulur mu kül suyu Bozar mı...

Ben de finish jel kullanıyordum kısa boylu geniş ambalajı olan. Ama hiç temiz yıkamıyordu zavallı makineme suç atmışım 1,5 yıl boşuna. Tablet buldum evde promosyondu atmışım bir kenara unutmuşum. Şimdi tabakları bile bile kirli koyuyorum tertemiz çıkıyor. Sadece çok yoğun kirli olanları bulaşık sabunuyla fırçalayıp akıtıp atıyorum. Her şeyi elimde sabunlarsam makinenin anlamı kalmıyor gibi geliyor. Yani jel deterjana çok güvenme canım akıttığın halinin durulanmışı gibi de olabilir temiz sandıkların

Ayy bi hoşuma gitti bu

Ben kek yapıcım kızlar giriyorum mutfağa Allah sonumuzu hayretsin
Bereketli olsun canım ben de 4 malzemeli kek tarifi gördüm onedio yemek'te ama ne zaman denerim bilmem

Kullanıyorlar canım ama marifeti nasıldır bilmiyorum

Bu günkü ödev ütü yapmak

1. Kubdef...............(1.Grup)
2. Eflalim...............(1.grup)
3. Damlaçikolata....(1.grup)
4. anka_misali.........(3.grup)
5. Chentiq 4.
5dagci.4.grup akşam yapıldı bu akşam yine yapılacak.ütü masası duruyor halihazır.:)

chentiq arka sayfada sana yazmıştım.

O kadar çok istiflemiş ki bir süre sonra odaları tamamen dolduğu için temizlik yapmaya bile giremez hale gelmiş yol yakinken vazgeç istiflemekten
Allah allah...halbuki istifledigin seyleri koliye koy koridora cikart temizle sonra tekrar odaya yig.. Ben oyle yapiyorum

buydu cnm degil mi arkadaki mesaj.. hsonu hep yorucu geçiyor. Kizin normalden farkli olarak mi agladi bir sorunu mu varki...

Ben senin odevleri yaptigini hep biliyorum. Sen bildirimi unutuyordun. Aslinda seni kafadan eklesem olmaz mi ki ben ya...

Ya ben ütü yapmıyorum desem Ütü masam yok yani o kadar neyse makine çalışıyor akşama doğru kurur herhalde içindekiler. Şöyle bir geçivereyim. Ben bu ödevi akşam yapıcam
Aslinda utu bence de gereksiz. Ama hijyen takintimdan yapiyorum guya onun bujari kiriyor mikroplari. Yoksa oglanin kiyafetlerine tek tek 2 saat harcandi gecen gun. Sonrada konmari burumcuk burumcuk katlandi A Anka .. sadece gomlek vs klasik seyler utulenmeliiii.. ama yok mu su hijyen seysi.

Bir de ben bulasik mak de fairy tableti tek gecerim. Birakin akitmayi sut kaynattigim tencereyi atiyorum ertesi gune duruyor bile.. gun asiri yikadigim halde yencere dibinde kendimi goruyorum isil isil... ilk ciktiginda daha da iyiydi...

Allah allah...halbuki istifledigin seyleri koliye koy koridora cikart temizle sonra tekrar odaya yig.. Ben oyle yapiyorum

Allahımmm sana geliyorum... inanamıyorum yaaa.. Madem lazımlar... Madem önemliler neden kolideler canım yaa.. Allah bilir unutmuşsundur çoğunda ne olduğunu...
Kek mi sen yemiycen dimi

Yok canım yaa mutfağı çok kirletiyorum ya ondan dedim. Ben çok sevmem zaten kek... Ama keki fırına koydum çıkan bulaşıkları hemen yıkadım ki biri meydan okursa hazırlıksız yakalanmayayım. Eskiden olsa dururdu onlar kahvaltı bitene kadar.

Canım onlar hiç temizlik yapmıyorlarmış... Bir de üzerine sürekli eşyalar koymuşlar evler çok pis. Bilmiyorum gerçek mi değil mi hep merak ediyorum ama beni inanılmaz gaza getiriyor program. Her izlediğimde eşya atasım ve evi dip bucak temizleyesim geliyor

Ankacim canimm. Kolide degiller tabiki.. temizlige kolaylik olsun diye icine doldurup disari atiyorum. Ama dun ilk kez koli yaptim. Uzerine de yazdim.. belki lazim olacak olanlar, okudugum kitaplar vs diye. 3 ay sonra bir daha bakicam lazim olmazlarsa atacam. Bak su eski perde mantigini dusun. Bir saklayan vardi ya grupta şimdi cikarayim dedim benimki de o hesap oluyor. Ya lazim olursa diyorum.

Su temizlik hastalari hangi gun yaaa bir yakalayamadim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…