Küllerden Doğmak Vol.2

Bugunku odev camaşır makinasinin deterjan gözünü cikarip yikamakve makinanin dişini bi güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)

1.kubdef (grup 1)
2.flores (grup 4)

Banyo ödevini tam yapanlar rahattır ama ben bu maddeyi atlamıştım sonra yaparım diye. İyi oldu.

Selam kızlar
Hepinizden çok özür diliyorum ortadan kaybolmuş gibi oldum bi çocuğunuz etiketlemiş beni tamda bakamadım hemen açıklamamı yazmak istedim.
Ben doğuda yaşıyorum buradaki karışıklıktan dolayı internetler çekmiyordu kaç gündür çok sıkıntıdaydık
Geçmişi okumadım şu an ne durumdayız gruplar ayrıldımı beni aydınlatırsanız sevinirim dün akşamdan beri netler var sanırım gitmez artık

Çok şukur geldin canım. Çok merak ettim seni. İyisiniz inşallah...

Bugunku odev camaşır makinasinin deterjan gözünü cikarip yikamakve makinanin dişini bi güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)

1.kubdef

Dün zor dediniz bugunde cok kolay oldu :KK66:

Ben de banyo gorevinde yıkamıştım. Hatta o aparatı çıkarınca eğilip su gelen yerlere bakın. Ben oraları da diş fırçasıyla temizliyorum güzelce. Sonra buhsr makinesiyle akıtıyorum kirleri. En son makineyi boş çalıştırıp çıkıyorum.

1.kubdef (grup 1)
2.flores (grup 4)
3. anka_misali (grup 3)

Günaydın hanımlar :KK68::KK200::KK68:

1.kubdef

Dün zor dediniz bugunde cok kolay oldu :KK66:
Ayyy temiz kalpli miyim neyim, az önce banyoyu şöyle bi yüzden temizledim, gözüm makineye takıldı onuda bi sileyim dedim. Halbuki makineyi silmek hiç huyum değildir :KK45: deterjan gözünü temizlemedim onuda temizleyeyim. O deterjan gözünün çıktığını bilmiyordum çok kirlenmisti iyi olacak :21:

Programı indirince sorarım sana takıldığım yerde iyi olur bnm için.
Hani senin de çok misafirin çok geliyormuş ya merak ettim akraba mı arkadaş grubu mu acaba diye. Bizim akraba oluyor genelde aile çok kalabalık. Senin durumun da aynı mı diye düşünüp sordum :)
Valla canm hepsi. Soyleki ; istanbuldan veya baska yerden akrabalar (esim erkek tarafndaki ilk en buyuk torun evli olan ) amaann gelinimizi pek sevdik ist kalabaligndan veya nereden geldilerse burasi sessiz sakin ohh deniz kenari :KK59:e gelin de habire calisiyor yemekler tatlilar neden gidelm canm. :KK72:Aaa ugramadan da olur mu..... yasadgm yerde de komsular sadece evlerine arada bakmaya geliyor kislari. E bix hep burdayiz memuruz burda e bana da ugruyorlar bi kahve icmelik. Yazin da burasi ayri guzel geliyor milleteeee denizi bile temiz degilken. Bakim da iyi burdan gotmeyelim bile diolar gulerek. Ama artik bir dur diyecegm hic yormicam kendmi kahvaltiya bi patates kizartp yumurta kircamm valla :confused: :KK61:allahm yazmaya basladimmi neden kendimi durduramiom :KK34::KK55:

20160107_142040.jpg

Kizlar sizi boyle bir mucizeyle tanistrmak istiyorum eger tanismayan varsa :KK70:

Bugünkü ödev çamaşır makünasının deterjan gözünü çıkarıp yıkamak ve dışını bür güzel silmek gerekliyse boş çalıştırmak :)
1.kubdef(grup 1)
2.flores (grup 4)
3.anka_misali (grup 3)
4. Damlaçikolata(grup 1)

Sürekli temizlerim deterjan göZünü makinamın kendini temizleme özelliğide var çalıştırdım bi güzel foş foş yıkanıyor

Tam keyif yapmış banyoya geçecektim ki şirketten telefon geldi sıkıntı çıkmış şimdi ise gideceğim :KK43: Erken biterse isim gelince yapacağım inşallah

Bu arada kim benim bady m olur. Benim bady m biraz disiplinli olsa çok iyi olur çünkü ben çok usengec ve sürekli erteleyen biriyim :KK45:

Kendimi de tanıtayim 1 yıllık evliyim çalışıyorum ve henüz bebek yok ve 7-8 ay daha düşünmüyoruz

Hayır rahim kaslarında kasılmalar yapıyor. Kullanamazsın...

evet öyleymiş canım gece baktım kullanılmaması gerekenler arasında geçiyor gece lavanta yağıyla masaj yaptırdım eşime azıcık rahatlattı. bugün yine ağrıyla uyandım maalesef ne zaman gidecek bu ağrı bilmiyorum :KK43:

Selam kızlar
Hepinizden çok özür diliyorum ortadan kaybolmuş gibi oldum bi çocuğunuz etiketlemiş beni tamda bakamadım hemen açıklamamı yazmak istedim.
Ben doğuda yaşıyorum buradaki karışıklıktan dolayı internetler çekmiyordu kaç gündür çok sıkıntıdaydık
Geçmişi okumadım şu an ne durumdayız gruplar ayrıldımı beni aydınlatırsanız sevinirim dün akşamdan beri netler var sanırım gitmez artık

Ben de şaşırdım sen gelmeyince zaten. Allah yar ve yardımcınız olsun canım. Umarım yakın zamanda her şey düzelir.

X