Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.Nill41 ( grup3 )

Valla canım kayınların senden küçük ben senin yerinde olim höyttt derim bas geri,biraz sanki sende de var kardeşin olsa Nasıl davranırdın aynı öle davranacaksın arada da diyceksin siz benim kardeşim gibisiniz vs bence eşin doğru demiş sen aç azını :)
Galiba oyle ben sessiz sakinimdir zaten essege semer vuran cok olurmus o hesap mi ne...

Soralım bii Nill41 Nill41 e :) sağol canım, onun çözümü benim için buzlukta kurabiye poğaça bulundurmak, sürekli ev temizlemek evi hazır ve nazır bulundurmak olur. O da hamaratlık ister, ki bende olduğunu düşünmüyorum :KK70::KK70:
Farketmez benm icinn :))

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.Nill41 ( grup3 )
bu bir suikast falanmiiii
beni niye sildin kiz
bi onceki sayfa durukebn gidip 5 sayfa onceyimi alintiladin
a$kolll:63:

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup2)
16.Nil41 (grup3)

Pardon canm yaaa tlfnum nedense pek cekmio bir ileri bir geri sayfalari karistirken son sayfadym sanmisim :KK70:

1,5 yıl oldu canım sizin ne kadar oldu, denedinizmi hiç?

Bizim iki bucuk yil oldu. Ilk denememiz temmuzda olmustu. Hatta adetime cok az kalmsti derken 4 kere korunmadk sadce ve hemen kalmstm. Ama agustos da kurtaj oldum. Smdi de 1 ocaktan sonra adam akilli yumurtlama gunlerine dikkat etmye calstk. Lady timer die programda yazan gunleri baklm nolck

Bende regl yim şu an daha denemedik ama lady tımer ı da çözemedim çok soru soruyordu program, bakalım kendim tahmin ederim artık günleri. Allah bir daha yaşatmasın kürtaj falan geçmiş olsun canım.

bi daha olmasin pleaseee:mad::mad:

misafirler niredee
koy kiz hepsini kapinin onunee:KK70::KK70::KK70::KK70:
Hahaha yok canm gittiler :KK70:misafrlr kapidan cikti esimn isleride yatm kaldgndan bir an biktim artk misafrden dedi. Bnde hemen biktin sende dimi filan dedim. Sonra da dio ama kisafr berekettir. Dedim valla ben bereketi stokladimm full bende :KK70::KK70::KK70::KK70:

Hahaha yok canm gittiler :KK70:misafrlr kapidan cikti esimn isleride yatm kaldgndan bir an biktim artk misafrden dedi. Bnde hemen biktin sende dimi filan dedim. Sonra da dio ama kisafr berekettir. Dedim valla ben bereketi stokladimm full bende :KK70::KK70::KK70::KK70:
Gelenler kimdi özel değilse tabi :)

Bende regl yim şu an daha denemedik ama lady tımer ı da çözemedim çok soru soruyordu program, bakalım kendim tahmin ederim artık günleri. Allah bir daha yaşatmasın kürtaj falan geçmiş olsun canım.
Kurtaj masasina yatmak basli basina dert rabbim yasatmasn gercktn. Aslnda basit cok soru soruo gbi ama tarf etmye calsrm aslnda

Burda orta yasli birileri yazlik evlerni kontrol edip son kez esylrni toplmya gelmsler de ugradlr neden sordnki :))
Programı indirince sorarım sana takıldığım yerde iyi olur bnm için.
Hani senin de çok misafirin çok geliyormuş ya merak ettim akraba mı arkadaş grubu mu acaba diye. Bizim akraba oluyor genelde aile çok kalabalık. Senin durumun da aynı mı diye düşünüp sordum :)

Elifim sen demedin de psiko dedi. Allah kolaylik versin sana da cananterime de . Siz ne zaman gideceksiniz cnntrm cnntrm

Bu arada su gundelik odevler listesini de cuma bildiriminde yaptigimiz gibi diger sayfaya bildirsek nasil olur kizlar? Liste kaloyor altlarda

chentiq chentiq sadece eşim gidecek benim o da kısa süreliğine. Zamanı tam belli değil

Canım gebeliğe bir zararı yoksa eğer biberiye migrene çok iyi geliyor. Benim normal baş agrilarimi geçiriyor. Geçenlerde saracoglundan dinledim kaynayan suya 1 tatlı kaşığı kadar biberiye atıp 9 dk kaynatıp bi 10 dk da demleyip içince migreni tedavi ediyormuş. Eğer biberiyenin gebeliğe olumsuz bir etkisi yoksa dene bence. Çok geçmiş olsun :KK43:

Hiçbir yere gitmem, buradayım:KK3:

Karanfil cidden uyku kaçırıyor mu ? Uyku kaçıran bir şeylere çok ihtiyacım var :KK45:hemen deniycem :KK68:

Biberiyeyi arastirayim canım gebelere riskli değilse alır denerim

cnntrm cnntrm canım çok geçmiş olsun moralini bozma geçer inşallah ve hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın :KK68:

Sağol tatlım şimdilik iyiyim bakalım anneme gitmiştim nazar okudu bol bol o da yaradı sanırım.

cnntrm cnntrm bunda da bir hayır vardır inşallah rabbim hayırlı zamanda nasip etsin yavrunu :KK19: geçmiş olsun umarım çabucak iyileşirsin :KK200:

İnşallah canım benim teşekkür ederim

X