Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77 (grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup 2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup 2)
16.Nil41 (grup3)
17.cnntrm (grup1)

Gecenin bu saatinde grubumdan başka hiçbir kuvvet bana bakliyat toplatamazdi :)) 1. Grubun tüm üyeleri ödevini yaptı. Ne demişler az laf çok iş :KK66: öyle çan çan konuşmakla olmuyor bu işler icraat görelim:KK71:

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77 (grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup 2)
10.anka_misali(grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup 2)
16.Nil41 (grup3)
17.cnntrm (grup1)

Gecenin bu saatinde grubumdan başka hiçbir kuvvet bana bakliyat toplatamazdi :)) 1. Grubun tüm üyeleri ödevini yaptı. Ne demişler az laf çok iş :KK66: öyle çan çan konuşmakla olmuyor bu işler icraat görelim:KK71:
Süpersin süperizz... :21:

Gece gece beni Nasıl coşturdunuz yaaa:KK71::KK71: o kadar cok uykum vardı ki sabah 9.30 da evden çıktık yorgun bir programımız vardı bugun sabah cocuklar kursa kurssan sonra dogum gününe ordan da arkadasa akşam yemeğine gittik eve geldiğimizde saat 2 di pijamalarımı giyip uyumak için yatağa girdim bi bakıyım dedim bizim kızlar ne yapmışlar bugun bizim takım eksik mi kalacak dedim:KK5: bir hışımla mutfağa girdim eşim 'hayrola rüyanda mı gördün' die dalga geçti hatta....:-):-) İşte kanıtı....:rolleyes::rolleyes:

image.jpeg image.jpeg

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77 (grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup 2)
10.anka_misali(grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup 2)
16.Nil41 (grup3)
17.cnntrm (grup1)
18. Areser

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77 (grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup 2)
10.anka_misali(grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup 2)
16.Nil41 (grup3)
17.cnntrm (grup1)
18. areser

Kaçıncı grupta olduğumu yazmayı unutmuşum grup 4

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77 (grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup 2)
10.anka_misali(grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup 2)
16.Nil41 (grup3)
17.cnntrm (grup1)
18. Areser(grup 4)
19.callan(grup 4)

Selam kızlar
Hepinizden çok özür diliyorum ortadan kaybolmuş gibi oldum bi çocuğunuz etiketlemiş beni tamda bakamadım hemen açıklamamı yazmak istedim.
Ben doğuda yaşıyorum buradaki karışıklıktan dolayı internetler çekmiyordu kaç gündür çok sıkıntıdaydık
Geçmişi okumadım şu an ne durumdayız gruplar ayrıldımı beni aydınlatırsanız sevinirim dün akşamdan beri netler var sanırım gitmez artık

Selam kızlar
Hepinizden çok özür diliyorum ortadan kaybolmuş gibi oldum bi çocuğunuz etiketlemiş beni tamda bakamadım hemen açıklamamı yazmak istedim.
Ben doğuda yaşıyorum buradaki karışıklıktan dolayı internetler çekmiyordu kaç gündür çok sıkıntıdaydık
Geçmişi okumadım şu an ne durumdayız gruplar ayrıldımı beni aydınlatırsanız sevinirim dün akşamdan beri netler var sanırım gitmez artık
Allah yardımcınız olsun :KK43: gruplar ayrıldı ilk günlük ödev de yapıldı. Yesa formatın özetini çıkarmıştı bulabilirsem eklerim.

Selam kızlar
Evet canim 4 grup var. Sen 1. Gruptasin. Takim arkadaşların kubdef kubdef @eflalim P pinhan16 cnntrm cnntrm suslixanim suslixanim

Ben sana alıntı yapayim önemli yerleri sen oku olur mu:)

SON HALİ

1- Her hafta tek bir grup üyeleri GÜNLÜK ödev verebilir. (bu hafta birinci grup)

2- SADECE bu grup üyeleri diğer herkesten haftanın alışkanlığı ile ilgili foto isteyebilir

3- Her hafta bir alışkanlık (TEZGAH ÜZERİ VE MUTFAK YERLERİN TEMİZ TUTULMASI)

4- Bu ayki alan MUTFAK (herkes kendi maddesini kendi belirleyip yapacak)

5- Herkes kendinden yakındığı bir şeyi söylecek mesela chentiq için istif, yesa için kuruyan çamaşırları kaldırmak

6- Farklı gruptan bir body seçiyoruz bu body 5. madde ile ilgili sorular soruyor, "yesacım yaptın mı" "kalk yesa yap" "yesa dayak geliyor çamaşırları topla" gibi yani senin bu maddeyi yenmene yardimci oluyor

buna ek olarak

chentiq bir liste daha paylaşacak ama daha kolay ödevler onlardan da yapacağız

damlacikolata damlacikolata

SON HALİ

1- Her hafta tek bir grup üyeleri GÜNLÜK ödev verebilir. (bu hafta birinci grup)

2- SADECE bu grup üyeleri diğer herkesten haftanın alışkanlığı ile ilgili foto isteyebilir

3- Her hafta bir alışkanlık (TEZGAH ÜZERİ VE MUTFAK YERLERİN TEMİZ TUTULMASI)

4- Bu ayki alan MUTFAK (herkes kendi maddesini kendi belirleyip yapacak)

5- Herkes kendinden yakındığı bir şeyi söylecek mesela chentiq için istif, yesa için kuruyan çamaşırları kaldırmak

6- Farklı gruptan bir body seçiyoruz bu body 5. madde ile ilgili sorular soruyor, "yesacım yaptın mı" "kalk yesa yap" "yesa dayak geliyor çamaşırları topla" gibi yani senin bu maddeyi yenmene yardimci oluyor

damlacikolata damlacikolata

Beklenen an geldi. Yarın bildiğiniz üzere cuma. ve söz verildiği gibi ilk haftamız tanışma kaynaşma ile geçti. lütfen provakatörlerin galeyanına gelmeyiniz. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz :KK70:

Rabbim izin verirse 1 sene kadar sizlerle olacağım. Başlangıçta ufacık adımlarla başladığım bu yolda KK ya, Günlüğümdeki arkadaşlara, Vol 1 de ve Vol 2 de yarışanlara teşekkürlerimi sunuyorum. :KK68:

1 sene çok uzun bir süre. hepiniz bana bu yıl kendinizden beklediklerinizi ve hedeflediklerinizi yazdınız. Sizden öncelikli ricam, bunları yazıp panonuza yapıştırmanız. Bir çoğunuz "çat kapı misafire hazır olan" bir ev hayal ettiniz. sadece ismini vermek istemediğim bir katılımcı "klon" unu istedi. O şimdilik mümkün gözükmüyor :KK70:

Aylık kısım kısım ilerleyeceğiz. Her ay 2 ODAK NOKTAMIZ olacak. O bölümle ilgili kim ne işi varsa hepsini yazacak madde madde (her ayın ilk cuma günü yapılacak bu iş). Ve ay sonunda o işlerin HEPSİNİ yapmış olacak. Yok misafir vardı, yok hastaydım, aman şehir dışındaydım cart curt olmayacak böylelikle. Çünkü koca bir 4 hafta olacak o tüm işleri bitirmek için.:KK53::KK53:

Bunun haricinde her hafta edinmemiz gerek bir ALIŞKANLIĞIMIZ olacak. O haftanın her günü (ve mümküse aynı ay içerisinde de istikrarlı bir şekilde) bu ALIŞKANLIK devam edecek. :KK47::21:

Günlük ödevimizin formatını değiştireceğim. Şöyleki; her hafta 1 grup ev sahipliği yapacak. Sadece o gruptaki kişiler günlük ödev verebilecek. Bu kişiler ayrıca diğer gruplardan İSTEDİKLERİ bir kişiye, haftalık alışkanlıkla ilgili bomba atışı yapacak. Yani o alışkanlıkla ilgili fotoğraf yüklemesini isteyecek. Söz konusu kişi fotoğrafı yükleyemezse, grubu ceza alacak. (Bu madde tartışmaya açıktır) :KK4::KK4::confused:

Bunun haricinde ben AYLIK düzen listesi yayınlayacağım. Hani o eften püften yatmalı ödev dediklerinizden. :KK55:Topluca yayınlayacağım. Siz kafanıza göre hangi gün hangisini yapmak isteseniz yaparsınız. Sizin kafanız rahat, benim kafam raat.

Sorusu olan? (Anlamadım diyen, ve yukarıda yazıldığı halde sorulan soruları cevaplamayacağım) :KK70:

X