Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.Nill41 ( grup3 )

Galiba oyle ben sessiz sakinimdir zaten essege semer vuran cok olurmus o hesap mi ne...

Farketmez benm icinn :))

bu bir suikast falanmiiii
beni niye sildin kiz
bi onceki sayfa durukebn gidip 5 sayfa onceyimi alintiladin
a$kolll

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup2)
16.Nil41 (grup3)

Pardon canm yaaa tlfnum nedense pek cekmio bir ileri bir geri sayfalari karistirken son sayfadym sanmisim

Bende regl yim şu an daha denemedik ama lady tımer ı da çözemedim çok soru soruyordu program, bakalım kendim tahmin ederim artık günleri. Allah bir daha yaşatmasın kürtaj falan geçmiş olsun canım.

bi daha olmasin pleaseee

misafirler niredee
koy kiz hepsini kapinin onunee
Hahaha yok canm gittiler misafrlr kapidan cikti esimn isleride yatm kaldgndan bir an biktim artk misafrden dedi. Bnde hemen biktin sende dimi filan dedim. Sonra da dio ama kisafr berekettir. Dedim valla ben bereketi stokladimm full bende

Hahaha yok canm gittiler misafrlr kapidan cikti esimn isleride yatm kaldgndan bir an biktim artk misafrden dedi. Bnde hemen biktin sende dimi filan dedim. Sonra da dio ama kisafr berekettir. Dedim valla ben bereketi stokladimm full bende
Gelenler kimdi özel değilse tabi :)

Bende regl yim şu an daha denemedik ama lady tımer ı da çözemedim çok soru soruyordu program, bakalım kendim tahmin ederim artık günleri. Allah bir daha yaşatmasın kürtaj falan geçmiş olsun canım.
Kurtaj masasina yatmak basli basina dert rabbim yasatmasn gercktn. Aslnda basit cok soru soruo gbi ama tarf etmye calsrm aslnda

Burda orta yasli birileri yazlik evlerni kontrol edip son kez esylrni toplmya gelmsler de ugradlr neden sordnki :))
Programı indirince sorarım sana takıldığım yerde iyi olur bnm için.
Hani senin de çok misafirin çok geliyormuş ya merak ettim akraba mı arkadaş grubu mu acaba diye. Bizim akraba oluyor genelde aile çok kalabalık. Senin durumun da aynı mı diye düşünüp sordum :)

chentiq sadece eşim gidecek benim o da kısa süreliğine. Zamanı tam belli değil

Biberiyeyi arastirayim canım gebelere riskli değilse alır denerim

cnntrm canım çok geçmiş olsun moralini bozma geçer inşallah ve hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın

Sağol tatlım şimdilik iyiyim bakalım anneme gitmiştim nazar okudu bol bol o da yaradı sanırım.

cnntrm bunda da bir hayır vardır inşallah rabbim hayırlı zamanda nasip etsin yavrunu geçmiş olsun umarım çabucak iyileşirsin

İnşallah canım benim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…