Küllerden Doğmak Vol.2

suslixanim sen yokken hep üstümüze geldiler bizim @eflalim ve @cnntrm de yok.s beni yanlız birakmayin bunlarla
Yalnız değilsin kuzum giremiyorum şu aralar bi dönüp pir döncem inşallah bikaç güne eşim şehir dışına gidecek haftaya rahat rahat temizlik yaparım girerim foruma sen yalnızken de süper idare ediyorsun ama üstüne çok gelmişler. Bizim hala ismimiz yok mu ¿ hatta benim bady im de yok kimseyi doğru düzgün tanımıyorum ki seçeyimm Yeni evli ev hatunu, ani misafiri çok olan, evi sürekli temiz tutmaya çalışan ama pek de başaramayan bir hatun bady arıyor ilgilenenler danışma lütfenn

Sen bizim Nill41 seç onunda misafiri hiç bitmiyor,oda seni seçerse tabi birlikde çözüm bulun şu misafir işine

Sen bizim Nill41 seç onunda misafiri hiç bitmiyor,oda seni seçerse tabi birlikde çözüm bulun şu misafir işine
Soralım bii Nill41 e :) sağol canım, onun çözümü benim için buzlukta kurabiye poğaça bulundurmak, sürekli ev temizlemek evi hazır ve nazır bulundurmak olur. O da hamaratlık ister, ki bende olduğunu düşünmüyorum

Haftaya sirt sirta verelim de görsünler kuzum :) bende yeniyim bu arada

Kız o ne öle kafam döndü,habersin misafir sevmem benim görümcem böle,bi gidiyoruz börekler kurabiye vs hangi ara yapdın diyorum buzlukdan çıkardım diyor

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)
12.suslixanim(grup1)
13.soocute (grup 3)
14.clemantin (grup 3)
15.maral (grup2)

Haftaya sirt sirta verelim de görsünler kuzum :) bende yeniyim bu arada
Yeni evli misin yoksa burada mı yenisi.Ben her ikiside evet artık haftaya kimse laf edemesin bu nedir yahu herkes yüklenmiş 1.grup şöyle böyle tembel dee.. eşim bu ay içerisinde ufak bir burun ameliyatı olacak,sonrasında gelen giden çok olur diye düşünüyorum,bu hafta detaylı temizlik yapacağım inşallah ben, ev hazır olsun ki ben eşimle de ilgileneyim diyorum.Yani görevden kaçmak yok bu hafta hazırım benn
Kız o ne öle kafam döndü,habersin misafir sevmem benim görümcem böle,bi gidiyoruz börekler kurabiye vs hangi ara yapdın diyorum buzlukdan çıkardım diyor
yok canım ben daha hiç atmadım buzluğa keşke atabilsem diyorum,gözüm kesmiyor yani o kadar uğraşacaksam komşuların tabağını veriyorum bi güzel birikmiş olur hep, buzluğa kalmaz bırakmam ama atabilsem güzel olurdu.Habersiz misafiri bende sevmem ama bizimkiler Allah tan yarım saat önce haber veriyorlar bi kek çırpıyorum hemen,ortadaki döküntüler arka odaya gidiyor

hahahah ben ikinci grupta oldugumu bile bilmiyordum yani grubn adini bilmiyordum
yesa bacim kim eksik bizden binelim tepesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…