Küllerden Doğmak Vol.2

Zaten şuan gebe olma riskin var ozaman içmeyeceksin zaten regli olana yada olmayana kadar bence içme

Zaten şuan gebe olma riskin var ozaman içmeyeceksin zaten regli olana yada olmayana kadar bence içme

sanırım içmeyeceğim canım dediğin gibi şuanda o ihtimal mevcut. ama daha 2 hafta bu ağrıyla nasıl yaşıycam onu bilmiyorum. bir ay bile sürebilir dedi doktor

Bu arada kızlar süpürge maceram devam ediyordu malum.. 750TL lik 9225 yerine 850 TL lik 9238 almaya karar vermiştim. Ama vatanda bitmiş. İnternetten sipariş ettim bakalım. İnşallah sorun çıkmadan sağ salim gelir. Media markt da falan 1200 vatanda kampanya var. Almak isteyenlere duyurulur.
O ihlas robotlarında olan turbo fırçası da var...

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)

sanırım içmeyeceğim canım dediğin gibi şuanda o ihtimal mevcut. ama daha 2 hafta bu ağrıyla nasıl yaşıycam onu bilmiyorum. bir ay bile sürebilir dedi doktor
Canım daha basit ağrı kesiciler iç mesela parol iyi geliyor hamilede olsan içebileceğin bi ilaç,nane yağı kokla geçmezse iyi geliyor,başına masajda yapabilir eşin bu yağ ile ama azıcık sürcen,karanfilde iyi gelir ağrı kesicidir bildiklerim bunlar.

normalde de parol kullanıyorum ama bu ağrıları kesmedi maalesef. nane yağı yok evde ama dışarı çıkınca alayım bari iyi oldu söylediğin. karanfili çiğnemek mi lazım yoksa çay gibi mi tüketiliyor o var evde

Canım karanfili çayına at 1 tane çok abartma uykun kaçar gündüz çayını yap 4-5 tanesini at kaynar şuya demlensin iç

Geçmiş olsun canım. Benim migrenim çok fena. Üstelik hamileliklerimde daha da çoğalıyor benimki... Biberiye yağı da iyi geliyor varsa... Muz da bir ihtimal iyi gelebilir. El ğani esmasını da okuyabilirsin... Eğer gebelik şuphen varsa bitki çaylarını dikkatli kullan.

Bir de ben hamileliğimde şunu yapıyordum bak...

Bir tane makyaj temizleme pamuğuna kolonya döküp arasına karabiber döküyordum. Üstüne yine kolonyalı makyaj temizleme pamuğu koyuyordum. Bundan uç tane yapıyordum. İkisi şakaklarına biri tam alnının ortasına gelecek tulbentle sıkıca bağlıyordum... Sonra karanlık bir odada istirahate çekiliyordum.

Annem de tulbentle patates sarıyordu. Halka halka doğrayıp...

Çok geçmiş olsun canım. İnşallah atlatırsın bir an önce. Çok zor bir şey gerçekten...

HASTALIKLAR
1. Chentiq = istif yapmak
2. anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmamak
3. yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların yenileri gelince kaldırmak
4. flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5. eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmek
6. soocute = yıkanan çamaşırları sepette bırakmak yerine koymamak sepetten almak
7. clemantin=Yıkanan çamaşırları yenileri gelene kadar kaldırmamak
8. eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9. heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10. callan=genel beceriksizim
11. Areser =Çamaşırların kuruduğu zaman hemen kaldırmamak, ütülenecekleri ayırmamak
12. Kubdef=ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek
13. dagcı= bulaşık makinesi ve buzdolabını çekip temizlememek.
14. naz__24 = ütü,ütü,ütü ve yine ütü
15. cnntrm: çıkan bulaşığı hemen kaldırmamak
16. nill41 = surekli camasir yikamak ve utuleri ertelemek
17. maral = ütü
18. bendimahi= geç yatıp geç kalkma düzensiz yaşama ve buna rağmen sürekli bişeylerle oyalanıp zamanı ve günü değerlendirememe
19. elifcino= ütüüü. ütülenecek her daim bir istifim olur buna rağmen kirli sepeti de her zaman dolu olur.

ütü sorunsalı olup halen daha budysini bulamamış olan arkedeş, sana sesleniyorum.

Insall
Insallah senin için fatiha ve ihlas okudum okumaya devam edeceğim canim. Bence de icme bol bol Allahin Safi ismini zikret sifa bulursun mutlaka. Eger gebeysen o ilaclar muthis zarar verir.

Canım karanfili çayına at 1 tane çok abartma uykun kaçar gündüz çayını yap 4-5 tanesini at kaynar şuya demlensin iç

Oldukça pratikmis kullanımı da sağolasın buddy

İşin ilginç tarafı bende ışık hassasiyeti yok. Işık beni hiç rahatsız etmiyor. Biberiye falan yok evde ama karabiber kolonya çok mantıklı mutlaka deniycem teşekkür ederim

Insall

Insallah senin için fatiha ve ihlas okudum okumaya devam edeceğim canim. Bence de icme bol bol Allahin Safi ismini zikret sifa bulursun mutlaka. Eger gebeysen o ilaclar muthis zarar verir.

Eşime de söyledim ve kullanmamaya karar verdim Allah razı olsun canım benim ya Şafi zikrediyorum aklıma geldikçe Allah tüm hastalara şifa versin inşallah insanın neresi hastaysa canı orda oluyor sağlık gibisi yok

Elifim sen demedin de psiko dedi. Allah kolaylik versin sana da cananterime de . Siz ne zaman gideceksiniz cnntrm

Bu arada su gundelik odevler listesini de cuma bildiriminde yaptigimiz gibi diger sayfaya bildirsek nasil olur kizlar? Liste kaloyor altlarda

En doğru karari vermissin canim. Hayirlisi olsun inşallah bende dualarimda mutlaka bulunduracagim seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…