Küllerden Doğmak Vol.2

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef
2.eflalim
3. flores
4. elifcino

yeni yapmıştım zaten ama bir daha elden geçirdim.

Kızlar listenin yanına grup numaralarımızı da yazsak mı, ne dersiniz

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)

Şöyle bi baktımda bakliyatımda kalmamış çok kolay oldu şöyle bi düzelttim.

Süper fikir kim kiminle aynı grupmuş iyice öğreniriz

daha ne kadr var okulun.bitmesine
Okul degil canm. Lise bitti bunun ama ailesinn yanina donmek istemio babasi calistiricak ama atanmak da istiyor kpss ye girmesi lazm. Hem kendi alaniyla ilgli sinavi var hem kpss var. Kpss de kasimda 2016 kasimda daha o zamana kadar burda

Malesef benm kayinpedrm ole bisey diyemez cunku bunlarda herseyi kadinlar yapiomus !!!! Nasil denir kadnlar soba yakar izgarayida kadinlar yapar hizmeti kadnlar tamam diyorum tabiki ben yapicam ama bu demek olmuyorki o bana laubali davransin. Mesela esim birsey tasimicak herseyi ben yapicam. Bu sefer uc tane adam var ben hizmetci gbi hissediyorum... Esimde dio onlar evlenene kadar anlayamazlar daha olgunlasmadilar dio. Hatta Gecen gun bu konuda tartistik o zaman sen cvp ver dio. O an da birsey de dio smdide...

Sanırım grup 2dekiler kazanamayacaklarini anlayinca topigi terk ettiler

Eee tabi bizde bize rakip olsak en basta pes ederdik

Valla canım kayınların senden küçük ben senin yerinde olim höyttt derim bas geri,biraz sanki sende de var kardeşin olsa Nasıl davranırdın aynı öle davranacaksın arada da diyceksin siz benim kardeşim gibisiniz vs bence eşin doğru demiş sen aç azını :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)

Berabereyiz sanirim

kızlar ölüyorum baş ağrısından bugün iyice çıldırdı ağrı tavan yaptı kahvaltıyı eşim hazırladı kahvaltıdan sonra da işe gitti. o gittiğinden beri yatıyorum. kahvaltı sofrası da öylece duruyor. sabah doktora gittik migren dedi. ilaç verdi 2 tane ve gebeliği erteleyin dedi ama bu ayı hafiften değerlendirmiştik. ne olacak bilmiyorum

SON HALİ

1- Her hafta tek bir grup üyeleri GÜNLÜK ödev verebilir. (bu hafta birinci grup)

2- SADECE bu grup üyeleri diğer herkesten haftanın alışkanlığı ile ilgili foto isteyebilir

3- Her hafta bir alışkanlık (TEZGAH ÜZERİ VE MUTFAK YERLERİN TEMİZ TUTULMASI)

4- Bu ayki alan MUTFAK (herkes kendi maddesini kendi belirleyip yapacak)

5- Herkes kendinden yakındığı bir şeyi söylecek mesela chentiq için istif, yesa için kuruyan çamaşırları kaldırmak

6- Farklı gruptan bir body seçiyoruz bu body 5. madde ile ilgili sorular soruyor, "yesacım yaptın mı" "kalk yesa yap" "yesa dayak geliyor çamaşırları topla" gibi yani senin bu maddeyi yenmene yardimci oluyor

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4

Gebelikle ne alakası varmışki anlamadım ilaçlardanmı acaba.

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)

temiz ve düzenliydi elimi sürmeme gerek bilem kalmadı

HASTALIKLAR
1. Chentiq = istif yapmak
2. anka_misali =yıkanmış ve ütülenmiş çamaşırları yerine kaldırmamak
3. yesa1 = çamaşırlığın sürekli dolu olması, kuruyan çamaşırların yenileri gelince kaldırmak
4. flores = oturma odasının çok dağılması. her an misafire hazır olmalı
5. eflalim=ütüyü dağ gibi olana kadar biriktirmek
6. soocute = yıkanan çamaşırları sepette bırakmak yerine koymamak sepetten almak
7. clemantin=Yıkanan çamaşırları yenileri gelene kadar kaldırmamak
8. eshma = aldığım şeyi tekrar yerine koymamak. sonra tekrar aradığımda yerinde bulamamak.
9. heyecandorukta= erteleme. işi o an yapsam hiçbir şey birikmeyecek ama erteledikçe yığınla işim oluyor.
10. callan=genel beceriksizim
11. Areser =Çamaşırların kuruduğu zaman hemen kaldırmamak, ütülenecekleri ayırmamak
12. Kubdef=ütülenecek çamaşırları surekli erteleyip dağ halini alinca utulemek
13. dagcı= bulaşık makinesi ve buzdolabını çekip temizlememek.
14. naz__24 = ütü,ütü,ütü ve yine ütü
15. cnntrm: çıkan bulaşığı hemen kaldırmamak
16. nill41 = surekli camasir yikamak ve utuleri ertelemek
17. maral = ütü
18. bendimahi= geç yatıp geç kalkma düzensiz yaşama ve buna rağmen sürekli bişeylerle oyalanıp zamanı ve günü değerlendirememe

dikkat dikkat bady aranıyor bendi ye benim aksime düzenli bir hayatı oturtmuş bir arkadaşım veya ablam kulağımı çekebilir mesela

Gebelikle ne alakası varmışki anlamadım ilaçlardanmı acaba.

verdiği ilaçlardan dolayı anladığım kadarıyla gebelikte kullanımı olmayan ilaçlar.. ama gebelikte migren atağı olmuyormuş çoğu kişide şu ilaç yerine gebelik kozunu kullanmak bir tek bana mı mantıklı geliyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…