Küllerden Doğmak Vol.2

kızlar ölüyorum baş ağrısından :KK43: bugün iyice çıldırdı ağrı tavan yaptı :KK43: kahvaltıyı eşim hazırladı kahvaltıdan sonra da işe gitti. o gittiğinden beri yatıyorum. kahvaltı sofrası da öylece duruyor. sabah doktora gittik migren dedi. ilaç verdi 2 tane ve gebeliği erteleyin dedi :KK43: ama bu ayı hafiften değerlendirmiştik. ne olacak bilmiyorum
Canım gebeliğe bir zararı yoksa eğer biberiye migrene çok iyi geliyor. Benim normal baş agrilarimi geçiriyor. Geçenlerde saracoglundan dinledim kaynayan suya 1 tatlı kaşığı kadar biberiye atıp 9 dk kaynatıp bi 10 dk da demleyip içince migreni tedavi ediyormuş. Eğer biberiyenin gebeliğe olumsuz bir etkisi yoksa dene bence. Çok geçmiş olsun :KK43:

Hadi kızlar grup 3 nerdesiniz :mad:
Nill41 Nill41
A Anka
heyecandorukta heyecandorukta
clemantin clemantin

Nerdesinizzz:mad:
Hiçbir yere gitmem, buradayım:KK3:

Canım karanfili çayına at 1 tane çok abartma uykun kaçar :KK53: gündüz çayını yap 4-5 tanesini at kaynar şuya demlensin iç:kk77:
Karanfil cidden uyku kaçırıyor mu ? Uyku kaçıran bir şeylere çok ihtiyacım var :KK45:hemen deniycem :KK68:

Elifim sen demedin de psiko dedi. Allah kolaylik versin sana da cananterime de . Siz ne zaman gideceksiniz cnntrm cnntrm

Bu arada su gundelik odevler listesini de cuma bildiriminde yaptigimiz gibi diger sayfaya bildirsek nasil olur kizlar? Liste kaloyor altlarda

sağol yavrimu, 4 yıl burdayız, nasıl geçecekse artık.

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)

SEYHANIMMMMMMMM BENIM NASIL DA GÜZEL EKLEMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ :KK37::KK37::KK37::KK37:

sen öyle san şekerim bir gelip pir geliriz biiiiiiiiiiiiiiz yesa yesa :KK19:

YÜRÜ BE BENDIMAHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII BE KIM TUTAR SENIIIIIIIIIIIIII :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Nill41 Nill41
A Anka
clemantin clemantin

SEN daha çok dövünürsün ağlarsın :KK70::KK70::KK70:

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77 (grup 2)
8.chentiq (grup 4)
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali (grup3)

MaRaL_ MaRaL_
eshma eshma
H hotcouture

şu an için tek rakibimiz 4. grup haydi kızlar bastırınnnnnnnnnnnnnn

A Anka nin grubuna bakın :KK70::KK70::KK70::KK70:

Nill41 Nill41
A Anka
clemantin clemantin

Canımmm burdayım tabii ki Bugün erken kalkıp kahvaltıdan sonra temizledim kiler olarak kullandığım kısmı mis gibi yaptım ama nette sıkıntı çıktı yazamadım şimdi de tam sinemaya girecekken aklıma geldi hemen ekliyorum kendimi yorulmak var dönmek yok :cool:

1.Kubdef (grup 1)
2.eflalim (grup 1)
3. flores (grup 4)
4. elifcino (grup 4)
5.naz__24(grup 3)
6.yesa1 (grup 2)
7.seyhan77(grup 2)
8.chentiq grup 4
9.bendimahi (grup2)
10.anka_misali(grup3)
11.heyecandorukta (grup3)

ooooooooooooooooooo eşitlik en sevdiğim :KK45:

ve sonuncu 1. grup olur :KK70::KK70::KK70:

şaşırdık mı hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

nedennn şaşırmadıkkkkkkkkkkkkkkk

çünkü @eflalim o gruptaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:KK70::KK70::KK70:

kızlar ölüyorum baş ağrısından :KK43: bugün iyice çıldırdı ağrı tavan yaptı :KK43: kahvaltıyı eşim hazırladı kahvaltıdan sonra da işe gitti. o gittiğinden beri yatıyorum. kahvaltı sofrası da öylece duruyor. sabah doktora gittik migren dedi. ilaç verdi 2 tane ve gebeliği erteleyin dedi :KK43: ama bu ayı hafiften değerlendirmiştik. ne olacak bilmiyorum
Canım çok geçmiş olsun tez zamanda iyilesirsin inşallah... Rabbim şifa versin :KK200:

Hahaha sesli güldüm :KK70:

kubdef ya daha önceden de yazacaktım senin chentiq 'e takılmaların çok güzel kendimi gördüm bir an :KK68:

anka benim buddy'im canımın içi o ama chentiq'de takılma yoldaşım sen takılırken bana da haber ver beraber takılalım :KK70::KK70:

cnntrm cnntrm bunda da bir hayır vardır inşallah rabbim hayırlı zamanda nasip etsin yavrunu :KK19: geçmiş olsun umarım çabucak iyileşirsin :KK200:

X