Küllerden Doğmak Vol.2

BODYLER BELLİ OLUYOR
1. naz_24- cnntrm
2. flores - maral_
3. yesa1 = anka_misali
4.
5.

nası yaaa ben de öyle anladım sen eşinin askerde body'si var deyince kıyafete bağlamışsın diye güldüm:KK70::KK70:
Tekrardan yok artık tişörtü espiri olsun diye şeyettim sonrada eşime bağladımki ne halta yaradığını bildiğimi anlayın diye badiynin :) MaRaL_ MaRaL_ ın bi lafı varya "bazı üyelerde anlama kıtlığı var" hani sanki azıcık sendedemi :KK53: bak bende var açık net hala formatı anlamadım:KK70:
Ay ben takılmıştım aslında. Sen cidden anlamışsın... :KK70:
İşde şimşek kızı :KK9:

bu insanları anlayamıyorum. kendi evinde otursana rahat rahat. sürekli birilerine gitmek istemeyi anlayamıyorum. eşin iyi yapmış, biraz mesafe iyidir.
Cwnm kaynim 21 yasinda ve bize yarm saat mesafelik yurtta kaliyor. Birde tabi ben her istedgni yapiorum. En son geldigi gecen hafta ve aksamdan bana yenge yarn krep yapsana sennki cok guzel oluo annemden bile guzel yapiyorsunzaten bir daha gelemicem ders calsmaya baslicam filan bisiler dedi. Neyse sabah erkenden uyanip yaptim yine de. Her dedigini her istedgni yapiorum tabi otelden farksiz. Hani esime de birsey diyemiorum mesela benm kardesm olsa tabi gelmesni isterm ama bu kardesi cok patavatsiz. Bu benm gorusum degil amrabalarin icinde de cok havali oldugunu herkes bilio soluo. Hani ilk konusmaya baslamasi bile kasim kasim kasilio. Yoksa uysal olsa anlasabilsem yine onemi yok. Ukala cevplar havali. Esimde artik habire misafr oldgnu yoruldgmu anladi. Ilk defa birine hayir dedi :))) hatta bana aksam hayir dedim sasirdin mi dedi :)))

Tekrardan yok artık tişörtü espiri olsun diye şeyettim sonrada eşime bağladımki ne halta yaradığını bildiğimi anlayın diye badiynin :) MaRaL_ MaRaL_ ın bi lafı varya "bazı üyelerde anlama kıtlığı var" hani sanki azıcık sendedemi :KK53: bak bende var açık net hala formatı anlamadım:KK70:

İşde şimşek kızı :KK9:

hehhehe olabilir canım ama gece yarı açık gözümle okudum sadece gülücük attım zaten :confused:

canım format için benim son tabloma bi baksana :KK68:

Yeni format konusunda yesa yesa hakkı ödenmez cidden. Ben özetlesem chentiq bile anlamazdı :KK70:

çok teşekkür ederim canım :KK37:

Kizlar size cidden sormak istiyorum herkese. Isteyen cvplasin. Kaynim yaknmzda yurtta. Hic bir geliri yok yurtta ders calisiyor vs para vermeden kaliyor biz ayarladik. Onun bir kucugu calisiyor ona para veriyor arada biz filan idare ediyor orada. Ve bize gelmek istiyor her haftasonu veya surekli. Ama bize gelis otobus parasi da 12 lira. Bizde misafr olsun hep gelemk istiyor. Hatta bu hafta icinde misafrlermz vardi akrabasi. Bilerek haber vermedik. Gunduz onlari gormeye gelicekti yoksa. Sizce surekli cikip cikip gelmesine ses cikarmali miyim. Ve de hic anlasamiyoruz. Esimde bazi laflarina gicik oluyor ama idare ediyoruz.

Kizlar size cidden sormak istiyorum herkese. Isteyen cvplasin. Kaynim yaknmzda yurtta. Hic bir geliri yok yurtta ders calisiyor vs para vermeden kaliyor biz ayarladik. Onun bir kucugu calisiyor ona para veriyor arada biz filan idare ediyor orada. Ve bize gelmek istiyor her haftasonu veya surekli. Ama bize gelis otobus parasi da 12 lira. Bizde misafr olsun hep gelemk istiyor. Hatta bu hafta icinde misafrlermz vardi akrabasi. Bilerek haber vermedik. Gunduz onlari gormeye gelicekti yoksa. Sizce surekli cikip cikip gelmesine ses cikarmali miyim. Ve de hic anlasamiyoruz. Esimde bazi laflarina gicik oluyor ama idare ediyoruz.
Benim kaldığım yurtta haftasonu yemekler paralı oluyordu. Hafta içi yemek fişi, hafta sonu para veriyorduk. Öyle bir durum varsa yurttaki yemeğe para vereceğime yengemin yemeklerini yerim parayı da yola veririm diye düşünüyor olabilir.

Nill41 Nill41 ayrıca sadece sen değil eşin de rahatsız oluyor kardeşinden. Dolayısıyla sık sık gelmesini istemiyorsanız gelmesin tabii. Anne baba çok mu uzak? Uzun tatillerde mi gidebiliyor sadece? Veya hala, dayı kimse yok mu sizin gibi ara sıra misafir edebilecek?

canım valla bizim bir haftasonumuz var cumartesi eşim hep çalışıyor ben de arada, yani bize kalan bi pazar günü, onu da sadece ikimiz geçirmek isteriz her hafta sonu her hafta sonu olmaz, tabii ki gelsin kalsın yesin içsin kardeş ama her hafta sonu olmaz,

ancak sen değil eşin konuşsun yengenle biraz başbaşa kalmak istiyoruz desin, sen bu hafta sonu değil de gelecek haftaya gel olur mu falan desin, arada da bu hafta sonu biz yokuz musait değiliz arkadaşlar geliyor falan desin

ilk dediğimi söylemezse eğer arkadaşlar geliyor ya da biz onlara gidiyoruz evde yokuz demekte hiç bir sıkıntı sakınca falan yok bence

Nill41 Nill41 ayrıca sadece sen değil eşin de rahatsız oluyor kardeşinden. Dolayısıyla sık sık gelmesini istemiyorsanız gelmesin tabii. Anne baba çok mu uzak? Uzun tatillerde mi gidebiliyor sadece? Veya hala, dayı kimse yok mu sizin gibi ara sıra misafir edebilecek?
Yok canm oyle aman aman uzak dgil ailesine ama sorun sadece gemiyle gecmesi gerekiyor 10 lira daha fazla belki para vericek smdi orayi cekmektense yakinda yengem var diyor. Para filan hic vermiyor. Parasiz oldgu icin oraya verdik. Hatta yurtta o buyuk diger ogrencilerden bu yuzden arada katlarda ogrncilern basina birakiyorlarmis 100 lira filan para veriyous durdugu kadar artiyor. O nadiren oluyor. Ama bundan sonra surekli gorevlendirme olabilrms. Belli degil. Ayrica mac oynuyor smdi maclara cagrilmaya baslanick ondan da para alicak. Yakinda sadce biz ve bizden bir iki saat daha uzakta ailesi var. Bende esime niye surekli bize gelmek istiyor diyorum yurtta cani sklyor diyo. Bende dedim herkesin cani sklyor yurtta keyfiye durmuyorki kpssye filan calsmasi lazm calissin.

canım valla bizim bir haftasonumuz var cumartesi eşim hep çalışıyor ben de arada, yani bize kalan bi pazar günü, onu da sadece ikimiz geçirmek isteriz her hafta sonu her hafta sonu olmaz, tabii ki gelsin kalsın yesin içsin kardeş ama her hafta sonu olmaz,

ancak sen değil eşin konuşsun yengenle biraz başbaşa kalmak istiyoruz desin, sen bu hafta sonu değil de gelecek haftaya gel olur mu falan desin, arada da bu hafta sonu biz yokuz musait değiliz arkadaşlar geliyor falan desin

ilk dediğimi söylemezse eğer arkadaşlar geliyor ya da biz onlara gidiyoruz evde yokuz demekte hiç bir sıkıntı sakınca falan yok bence

Iste ben gecen sene calisiyordum bir hafta sonum vardi. Smdi calisiyor olsaydm boyle olmayabilrdi. Ama smdi hep evdeyim tabi. Brde benm sinir oldgm kazik kadar cocuk sonucta suyunu bile ayagina istiyorlar yattgi yerden. Hatta ayaklarni uzatms tv seyrederken abi su ver demisti de abisi kizmisti. Birde herseyi gectimmmm herseyiiiii. GECE 4 E 5 E KADAR UYUMUYOR.. sabahta ben erken uyaniorum ama sirf onun icin 10 da uyandiriyorum bir ton laf soyluyor cok erken uyandk uykum var. Ve onun yattgi yer ortada bizim oturma odamiz salon gbi hani oturma odasi mutfakla bir olur ya hani tam da oyle karsida tuvalet banyo ve yatak odasi misafr odasnin kapisina bakiyor. Yani her yer oturma odasina aciliyor. Ama iki kisiyiz die idare ediyoruz. Yazin misafr odasnda kalio ama kisin oturma odasnda kalio. Bu sefer kapali oldugumdan da hersey zor oluo birde insan sabaha kada uyumazmi beni rahatsiz edio bu durum. Yatakda donsem yanls anlar mi die

Iste ben gecen sene calisiyordum bir hafta sonum vardi. Smdi calisiyor olsaydm boyle olmayabilrdi. Ama smdi hep evdeyim tabi. Brde benm sinir oldgm kazik kadar cocuk sonucta suyunu bile ayagina istiyorlar yattgi yerden. Hatta ayaklarni uzatms tv seyrederken abi su ver demisti de abisi kizmisti. Birde herseyi gectimmmm herseyiiiii. GECE 4 E 5 E KADAR UYUMUYOR.. sabahta ben erken uyaniorum ama sirf onun icin 10 da uyandiriyorum bir ton laf soyluyor cok erken uyandk uykum var. Ve onun yattgi yer ortada bizim oturma odamiz salon gbi hani oturma odasi mutfakla bir olur ya hani tam da oyle karsida tuvalet banyo ve yatak odasi misafr odasnin kapisina bakiyor. Yani her yer oturma odasina aciliyor. Ama iki kisiyiz die idare ediyoruz. Yazin misafr odasnda kalio ama kisin oturma odasnda kalio. Bu sefer kapali oldugumdan da hersey zor oluo birde insan sabaha kada uyumazmi beni rahatsiz edio bu durum. Yatakda donsem yanls anlar mi die

bu ne canım yaaa daha neler

benim eşimin kuzeni ömrü hayatında benden bir kere su istedi herkesin içinde, herkesten önce kendi babası kalk kendin al dedi kaç yaşında "adam" diyorum artık çocuk değil ki

sen çalışmıyorsun ama eşin çalışıyor sonuçta birlikte vakit geçireceğiniz bir hafta sonu var valla dediğim gibi yapın siz her hafta sonu her hafta sonu OLMAZZZZZZZZZZZZ

Biz de okulun kahvaltısına davetliydik gidemedik oğlan hasta olunca da ondan şey ettim...:-)

Solliiiiim miiii :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

A Anka bence önümüzdeki gunlerde dokulur :KK70: cok acik verdi coookkkk :KK70::KK70:

Yesa sana geleyim ni kahvaltiya :KK70: bakayik tezgah toplu mu...

:))) konyada değilim kiiii

ahaha kimle karıştırcaktınız acaba :)))

chentiq ben sana söledim miydi şimdi hangi dağda olduğumuzu :))

daha ne kadr var okulun.bitmesine

Ev toplu.yemek hazır sayılır.akşam kadınlar matinesine gidicem üç.çocukla.cesaret edebilirsem
büyükler neysede küçükden.korkyom

X