Küllerden Doğmak Vol.2

Ya çok garip ben anka ve chentiq düşünmüştüm chentiq anka düşünmüş anka da ikimizi de düşünmemiş :KK70:

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
2-naz__24
3.elifcino
4.anka_misali
5.@MaRaL_
6.chentiq
7.flores
8. Areser
9. Yesa1

Ya çok garip ben anka ve chentiq düşünmüştüm chentiq anka düşünmüş anka da ikimizi de düşünmemiş :KK70:

Yaa ben atışalım, şakalaşalım seninle diye geçirdim içimden. Ondan yani. Ama.chentiq hiç geçmedi bile aklımdan. Ben çünkü aynı dertten muzdarip olacak sanmıştım iki bady...

Yaa ben atışalım, şakalaşalım seninle diye geçirdim içimden. Ondan yani. Ama.chentiq hiç geçmedi bile aklımdan. Ben çünkü aynı dertten muzdarip olacak sanmıştım iki bady...

Yaaaaaa yuppi o zaman :KK74:

Dün için de bravo kalkmissin sen de azıcık geç olsa da :KK70:

Ben simdi ise gideceğim ama dönünce az bir şey kaldı kurumayanlar onları toplayacagim:KK76:

Çamaşırliksiz bir hayat :KK71:

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef

Yaaaaaa yuppi o zaman :KK74:

Dün için de bravo kalkmissin sen de azıcık geç olsa da :KK70:

Ben simdi ise gideceğim ama dönünce az bir şey kaldı kurumayanlar onları toplayacagim:KK76:

Çamaşırliksiz bir hayat :KK71:

Ben akşam serdiklerimi topladım katlayıp yerine yerleştirdim. Ütülemedim. Giyeceğimiz zaman ütülerim :KK70:

Ben akşam serdiklerimi topladım katlayıp yerine yerleştirdim. Ütülemedim. Giyeceğimiz zaman ütülerim :KK70:
ay ne mantiklioo.. boylece her sey konmari olabilir. Ama tek tek cikar yap enerji sarfiyati olmaz mi.

Yesa ben seni dusunemedim. Hayallerimin cok otesindeydi caliskan biriyle badi olmak :KK70:

Günaydın kızlar:KK15:
Sabah sabah içinde soslu turşu olan kaseyi kırdım mutfak battı :mad: Allahtan halının üzerine düşmedi kase :KK35:offf ekstra işlerden nefret ediyorum :KK34:

Bugünkü ödev kileri temizlemek. Kiler yoksa bakliyatlarin fazlaliklarin ve kisliklarin koyulduğu yerleri temizlemek :)

1.Kubdef
Ben kiler olarak ardiye ıvır zıvır koyduğum yeri kullanıyorum. Orası da çok dağıldı. 15 dk'dan fazla sürer ama yine de yaparım.

1.Kubdef

Bu günlük değil yıllık ödev gibi olmuş... :KK70:
Ben bakliyatları elden geçireyim kiler çok karışık çok...

hahahah bence de bizim kiler var ama daha geçen topladık düzenledik şahane oldu

bakliyatların konulduğu yeri elden geçireyim

:KK19::KK19:

ay ne mantiklioo.. boylece her sey konmari olabilir. Ama tek tek cikar yap enerji sarfiyati olmaz mi.
Yesa ben seni dusunemedim. Hayallerimin cok otesindeydi caliskan biriyle badi olmak :KK70:

:KK70::KK70: yaaa çok tatlısın çok çalışkanım demi :KK70::KK70:

Günaydın hanımlar haftasonu giremiyorum grup arkadaşlarımı yarı yolda bırakmış gibi olmuyum benim akıllı telim yok tablette eşimin oğlumun elinde bilginize sunarım tembel demeyin:)

1.Kubdef
2.eflalim

Kizlar hafta sonu diye bu odevi verdim benim kilerin elden geçmesi lazimdi çünkü :) :) :) ama uzun süreceğini düşünmedim ya kusura bakmayin.s ben cok hizli duzelttigim icin en fazla 15 dk olur diye düşünmüştüm.

Hanımlar şimdi görevimiz aylık olduğu için günlük ödevler 15 dk yı geçecek şeyler olabilir bence:)

X