Küllerden Doğmak Vol.2

Hım.alışkanlığı benmi sevecen
Süper bu.se n dürter sen.Ben yaparım

Benmi seciyo m. Alışkanlığı

Seninki.ne
Yanlış yazı için kusura bakma telden oluyor
Hastalık diye bir başlıkla yazmıştık alt alta sen yazmadıysan bulman lazım :/ bir de kendi görevlerimizi kendimiz belirliycez mesela odak noktası mutfak ama görevler kişiye özel ister 10 tane yaz ister 20

Kız takı ki yom size şikâyet deilde telden smiley yapmaya useniyom sen.fazla ciddiyim sandın :)
Kinadigi sey kisinin basina gelmedikce kisi olmez diye hadis vardi. Smiley usengecligi :KK70:

flores flores 3 mesajdir sana ithafen yaziyorum. Hic de bir sey demedin. Hala eli masali diyorsun. Bundan sonra da ben yazmayacagim artik. :KK61:

Foto da geliyor. Mutfagini kucuk bulanlara ithaf olunur:

20160109_005246.jpg

Kinadigi sey kisinin basina gelmedikce kisi olmez diye hadis vardi. Smiley usengecligi :KK70:

flores flores 3 mesajdir sana ithafen yaziyorum. Hic de bir sey demedin. Hala eli masali diyorsun. Bundan sonra da ben yazmayacagim artik. :KK61:

Eki Görüntüle 1739559
Canım sen de gereksiz alınganlık yapanlara kızıyordun hatırladın mı :KK70: son sayfalarda çok hızlı gelişti her şey gözümden kaçmış olmalı :) ayrıca küçük mutfak konusunda da kapışırız malesef :/

Eki Görüntüle 1739559

Elifcinonun mutfağı değil dimi bu. Senin eminsin yani... :-)

Hastalık değil canım ya evde en çok üşendiğin, ertelediğin yapması zor gelen işi yazıyorsun. Bady sana gaz veriyor o iş için. Yaptın mı, hadi yap diye...
Hay ağzına sağlık ben nedense hep döndüre döndüre söylerim lafı. Kısa keseyim derim yine döndürürüm :KK51:

Canım sen de gereksiz alınganlık yapanlara kızıyordun hatırladın mı :KK70: son sayfalarda çok hızlı gelişti her şey gözümden kaçmış olmalı :) ayrıca küçük mutfak konusunda da kapışırız malesef :/
ıstesen gereksı alınganlık.yapıp.dıl.cıkardın.sonra ır suru .ır.seyler yasdım.hıc.pas.atmadın.3seferdensonra alındım ben bıkere

Elifcinonun mutfağı değil dimi bu. Senin eminsin yani... :-)
bence de ... benım mutfağım olamaz...neyse bensıramısavdım. gerısınıdıger arkadaşlar dusunsun

Ben chentiq in badysi napacak onu merak ediyorum...

Bu gün ne attın chentiq :KK70:
Bu gün nereye ne sakladın chentiq :KK70:
ben aslında sananıyetlenmıstım. malum kon marı ...sen yesayı seçtin. :KK51:

Kızlar naptınız böyle yaaaa maşallah en son baktığımdan bu yana 20 sayfa geçmiş nerden bulcam ben şimdi günlük ödev listesinin sonunu....

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
2-naz__24(tv ünitesinin tozunu aldım,yatak odasının tozunu aldım ve aynalarını sildim)
3.elifcino
4.anka_misali
5.@MaRaL_
6.chentiq
7.flores
8. Areser

Toz da aldım ayna da sildim

Kızlar naptınız böyle yaaaa maşallah en son baktığımdan bu yana 20 sayfa geçmiş nerden bulcam ben şimdi günlük ödev listesinin sonunu....
Caniiim.. ben sana getirirdim. Ceneler cook acildii coookkk

ıstesen gereksı alınganlık.yapıp.dıl.cıkardın.sonra ır suru .ır.seyler yasdım.hıc.pas.atmadın.3seferdensonra alındım ben bıkere

bence de ... benım mutfağım olamaz...neyse bensıramısavdım. gerısınıdıger arkadaşlar dusunsun

ben aslında sananıyetlenmıstım. malum kon marı ...sen yesayı seçtin. :KK51:

Ah canımmm ben sana da bady olurum...
Benim gibi tembeli kimse istemez diye kaçırmayayım demiştim yasayı... :KK66:

X