Küllerden Doğmak Vol.2

buddy..Türkçesini ben de bilmiyoerum. kanki ahbap yoldaş vs. her şey olabilir :KK70: tişört olmadığı kesin :KK70::p

Valla bende :KK70::KK70:
chentiq chentiq gece 3 gibi toplarsın dimi mutfağı:KK53:
ayy bilmiyorum. aslında tolamayacaktım ama bi geldim askılıktaki çamaşırlar katlanmış falan...

yaaa günlük ödev listesinin üstüne toprak atmışınız resmen :KK53: bulamadım. ödev bildirimi yapcağğğdım :KK43:

neyse şimdi yapim, biri listeyi hortlatırsa beni de ekler belki :KK53:

mutfak ve salonun tozunu aldım.
mutfak tezgahını temizledim, şu anda üstünde heeeç bir şey yok. çoooook mesudum. :KK45:
mutfağı da süpürdüm.

günlük ödev ve günlük alışkanlık tamam.
ya arkadaşlar günlük ödev ne? tüm evin tozunu almasam da bir odanın alsam olmaz mı. tüm demiyorduk hiç. 3-5 diyorduk ama eflalciğimin de hevesini kırmak istemedim. kızın 2. ödevi :KK70: :KK70:

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
2-naz__24(tv ünitesinin tozunu aldım,yatak odasının tozunu aldım ve aynalarını sildim)
3.elifcino
4.anka_misali

Yatak odasının tozunu alıp aynasını silip yatacağım. Hadi bu iyiliğimi unutmayın. Sizin.için tarihin derinliklerinden buldum çıkardım listeyi. :KK70:
tüüm odalar mıııııııı tek oda mııııı listede olmamı engelleyemezsiniiizzzz

buddy..Türkçesini ben de bilmiyoerum. kanki ahbap yoldaş vs. her şey olabilir :KK70: tişört olmadığı kesin :KK70::p

ayy bilmiyorum. aslında tolamayacaktım ama bi geldim askılıktaki çamaşırlar katlanmış falan...

ya arkadaşlar günlük ödev ne? tüm evin tozunu almasam da bir odanın alsam olmaz mı. tüm demiyorduk hiç. 3-5 diyorduk ama eflalciğimin de hevesini kırmak istemedim. kızın 2. ödevi :KK70: :KK70:

1 ayna 1 oda toz

Liste ekle tamamdır

:KK50:

Ben sadece ayna silicem mesela :KK70: ilham perimi bekliyorum.

@elifcino özelden mutfağının resmini ataar mısın tezgah olsun... :KK22:ufak bir iş çevireceğim de :KK70: :KK70:

Yaw dedim ya işde eşiminde vardı askerde badiysi ikisi birbirinden sorumluydu ordan biliyorum :)

Ne vuruyon kafama ne vuruyon :KK61:
anaa hemend e ağladı.gerçi dur sen özel gündeydin değil miiii.gel bebeğiiiiiiiiiim gel cannnnnnııııııııım :KK68:

1.grupta olanlardan biri bildirim topiğine 7. ocak listesini koyabilir mi. bakın günlük 20 sf muhabbet oluyor çok zor olur sonra

hımmm şeyyyyy.... kubdef kubdef istiflemek, biriktirmek bir şeyleri atamamakla ilgili durumun nasıldır? ben en dip noktadayım da. uğraşmak istersen badim olur muydun :KK22::oops::oops::KK23::KK23:

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
2-naz__24(tv ünitesinin tozunu aldım,yatak odasının tozunu aldım ve aynalarını sildim)
3.elifcino
4.anka_misali
5.flores

Sildim aynamı :63:

08-01-2016 ödevi
Tozalmak,ayna silmek

1-eflalim
3.elifcino
4.anka_misali
5.@MaRaL_
6.chentiq
7.flores

ama ama amaaa :KK61:

anaa hemend e ağladı.gerçi dur sen özel gündeydin değil miiii.gel bebeğiiiiiiiiiim gel cannnnnnııııııııım :KK68:

1.grupta olanlardan biri bildirim topiğine 7. ocak listesini koyabilir mi. bakın günlük 20 sf muhabbet oluyor çok zor olur sonra
Nerden.buldun bu çenesi düşükleri patron :-)
Liste fln yok meydan da

X