Küllerden Doğmak Vol.2

Bilmem patrona soralım...
Tuh ya ilk deneme başarısız oldu bak...
Dur ikinciyi deneyelim..

chentiq chentiq çek bakayım tezgahın resmini.

Sen iste canım
20160108_205640.jpg

Buyur gel canım. Sana başka mamalar da yaparım. Böreğim de çok güzel olmuş yiyenler öyle diyor. Ben Karatay diyeti yapıyorum. Hamır işi yemiyorum.
Sahi mi bende karatay diyeti yapıyorum basarabliyor musun peki ben çok zorlanıyorum sanırım bırakıp yazın yapacağım:kk77:

Sahi mi bende karatay diyeti yapıyorum basarabliyor musun peki ben çok zorlanıyorum sanırım bırakıp yazın yapacağım:kk77:
Aaa neden zorlanıyorsun ki. Bence çok kolay. Ama benim son zamanlar bi mide bulantım var. Karatay diyeti başlığı var oraya gelsene. Orda yazışıyoruz günlük.

Alıntılarlailgili bir sıkıntım var . ya siliniyor, ya kayoluyor..unuttuklarımvarsa affola...

cnntrm cnntrm szin gruptakiler hakikaten kayıp. merak etme ben bır caresıne bakarım. olmadı sınıftan bır kac kısıyı çıkartırım. çok konuşanlar var :KK70: :KK70: yesa yesa

A Anka gene kırdın geçirdin ya. mesajı alıntılamıştım ama kayboldu. :mad:

sonra lcw ve koton olayı geçmiş. lcw ürün deforma olsa bile değiştiriyor. bir akrabam 1 sene sonra diz veren eşofman altını bile değiştirdi. ve pis koton üzerindeki etiketiyle duran elbisemi almaktan vaz geçtim diye fişsiz iade bile almadı. kasiyerle ağız dalaşına girmek üzereydim ama...:KK47:

yesanın özet tablosu ile ilgili olarak;

Arkadaşlar ben Vol 1. de şunu yazmıştım: Şimdi ise yarışacağız. Ama amacımız, "kim en olacak" tan ziyade, HEPİMİZİN "EN" OLMASI. Ne demişler? Sen yoksan 1 eksiğiz!

Bu bodylikte öyle bir şey. grup içinden seçmedim ki , diğerleriyle hala yakın olduğumuz biline :KK50: ve sadece bir kişi seçtim ki birbirlerine zimmetli olsunlar. :KK5:şimdi teknik olarak 24 kişiyiz. ve bırakın birbirimizin "hastalığını" , niicklerimizi, çoluk çocuk hastalık durumlarını karıştırıyoruz. ve o hastalıklar bu opikle beraber şifalanacak inşallah.

yesanın dediği gibi "arada sırada chentiq istif durumları nasıl gidiyor" denilmeyecek. gerekirse her gün sorulacak. kitap video bilumum teşvik edici şeyler bulunacak. unutmayın bodynizin başarısı sizin başarıznız:KK73::KK60:

Yessaaa ortayaaa çık ve hemen tezgahının resmini çek bakayımmm... :-)
Böyle mi meydan okuma.yapıyoruz acaba bi deneyeyim:-)
o meydan okumanı yerim ben yeriiiiim

Çok mantıklı yalan olmasin aklımda ya sen ya chentiq vardı ama ikinizle de atışmayi seviyorum :KK70:
ben senin badin olurdum olmasına da.. sen badilik sistemine karşısın :KK70: :KK70: :KK70:

Bilmem patrona soralım...
Tuh ya ilk deneme başarısız oldu bak...
Dur ikinciyi deneyelim..

chentiq chentiq çek bakayım tezgahın resmini.
iyi ki 1. grupta değilsin. yoksa anay gülümmm nanaaayyy.. :KK70::KK70::KK70:

o meydan okumanı yerim ben yeriiiiim

ben senin badin olurdum olmasına da.. sen badilik sistemine karşısın :KK70: :KK70: :KK70:

iyi ki 1. grupta değilsin. yoksa anay gülümmm nanaaayyy.. :KK70::KK70::KK70:

Niye yaa. 1. grupta ne var ki.. .
Yesa1 decoder. Chentiq i çevirsene ne demek istemiş son alıntıda. :KK70:

Aaa neden zorlanıyorsun ki. Bence çok kolay. Ama benim son zamanlar bi mide bulantım var. Karatay diyeti başlığı var oraya gelsene. Orda yazışıyoruz günlük.

bulunduğum yerde hep hamur işi beslenme, ben o kadar çok yapmam ama komşular sağ olsun yapıp yapıp getirirler, mis gibi börekleri çörekleri gelde yeme o_O en çokta kahvaltı da ekmek yiyememek zor geliyor bana :KK51: yazın sebze bol daha kolay yapabilirim diye düşündüm:21: gruba da hemen geliyorum :KK55:

Haa anladım meydan okumayı sadece o hafta seçilen grup yapıyordu dimi. Senin de tezgahın dağınık.
Geç anlıyorum senin mesajları. En az 3 kez okumam gerekiyor bazen... :KK70:

İnşallah doğru anlamışımdır.

X