Küllerden Doğmak Vol.2

o zaman ben diyeyim chentiq chentiq kardes çek bakalım tezgahının fotoğrafını :KK59::KK59::KK59: yesa yesa
ben de tam seni badi seçecektim. dil çıkaran ikooooon

Hangi chentiq in verdiği dandik pardon oturmalı ödevler var ya canım onları liste halinde yayınlayacakmis oradan da seçip yapacakmisiz
yeni kural badimiz olmayana çatmıyoruz :KK70::KK70::KK70::KK70::KK11::KK11:

Ah şu b vitamini bi tek sana gelince azalıyor. :-)
geçmişe giderim ha.. bu gün birini daha anlamamıştın sen.. alıntılayacağım ama kk tavır yapıyor... :KK53:

Hey gidi günler heyyy... eskiden bu saatlerde uyanik olsam dur bir saat kadar durayim da odevi ben vereyim derdim. Simdi ise saat 9 da odev veren çıkmıyor.

Arkadaslar takim aroadaslarinizdan haberdar misiniz neredeler ne yapiyorlar? Benim takimimdan bir ayseyma ayseyma bugun bir ara Online gozuktu ama bir sey yazmadan cikti. Takim arkadaslarinizdan rapor verin neredeler ne yapiyorlar.

Bugunun odevi hafif bir seyler olsun. Muhtemelen yarin bu saate kadar durdugum icin kendime kizacagim. Bu arada pencere onunu silemedim. Simdi aklima geldi silmedigim :KK45:
Ben de format açıklandı mı diye bi bakıp çıkıyorum, internetim bitiyor da :110:

ben de tam seni badi seçecektim. dil çıkaran ikooooon

yeni kural badimiz olmayana çatmıyoruz :KK70::KK70::KK70::KK70::KK11::KK11:

geçmişe giderim ha.. bu gün birini daha anlamamıştın sen.. alıntılayacağım ama kk tavır yapıyor... :KK53:

Olabilir kimdi acaba hiç hatırlamıyorum. Sabahtan beri 50 mesaj yazdım. İlk be konuştuk onu bile hatırlamıyorum. :-)
@eflalim siteye girip beğenmeye başlayınca anlıyorum ne kadar çenem düşmüş :KK70:

oyalama değil. itiraf ettim yani dağınık olduğunu. bu saatte toplayamam. daha bulaşık mak. çalışıyor, çay faslı devam ediyor. madem ilk grup beni seçti el mahkum atacağım. ama düzenleyince tabiki

Yormayın badymi benim bakim.
Badycim baya azalttım çamaşırları... Telefonu bıraksam 5 dk da bitecek de bi bırakamıyorum ki.

canım 1-2-3 deyip aynı anda kalkalım mı benim de kuru ve askılıkta çamaşırlarım var

saat 22:40

tam 10 dk mız var

22.50 de tekrar buluşalım

HAYDİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

canım valla insiyatif kullanmadım valla anlamaya çalışıyorum o zaman toplarlarsak

YENİ FORMAT

1- Her hafta tek bir grup üyeleri GÜNLÜK ödev verebilir. (bu hafta birinci grup)

2- Her ay iki alan belirlenir bu ay MUTFAK (herkes kendi maddesini kendi belirleyip yapacak)

3- Her hafta bir alışkanlık (TEZGAH ÜZERİ VE YERLERİN TEMİZ TUTULMASI)

4- Her ay oturmalı ödev listesi gelir, o listeden de yaparız ve yine aylık olarak bildirim yaparız

yeni 4 hafta sonra cuma günü 2 bildirim yapacağız, biri mutfak biri de oturmalı ödev listesinden

5- Herkes kendinden yakındığı bir şeyi söylecek mesela chentiq için istif arada " chentiq istif olayları nasıl gidiyor" diye soracağız resim falan isteyebiliriz

6- Farklı gruptan bir body seçiyoruz (bunu ben de anlamadım kendi grubumuz var zaten A Anka ne katılıyorum

chentiq chentiq

anlamış mıyım nolur bi yaz :)
oyyyyy hiç bisey anlamadim ya

bacim bady olunca noluyor
anlatin bi bana
yormayin beniii o kdr sayfa okumakla
Canım farklı gruptan birini kendine badi seçiyorsun birbirinize destek oluyorsunuz. Ben seni seçtim mesela benim edinmem gereken bir alışkanlık var diyelim ki bulaşık biriktirmemek. Sen bana soruyorsun yeri geldikçe flores bulaşık birikmedi değil mi mutfakta diye. Ben de resim yüklüyorum mesela bak mutfakta hiç bulaşık yok :) vs vs veya bir türlü beceremiyorum yine bulaşık birikiyor sen bana destek oluyorsun atıyorum makineni her yıkandığında boşaltırsan eline geçeni makineye atarsın birikmez diyorsun bunun gibi... Umarım anlatabilmişimdir :KK17:

X