Küllerden Doğmak Vol.2

ütü yapmak yada camasir yikamak

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.eflalim
8.ayseyma
9.suslixanim
10. Areser

1 makine çamaşır yıkadım şimdi de ütüye geçeceğim....

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.cnntrm
8.Naz_24
9.eflalim
10.ayseyma
11.suslixanim
12. Areser

eflalim listeyi yanlış yerden alıntılamış naz ve ben kaynamışız arada :)

1.chentiq
2. elifcino
3. Kubdef
4.seyhan77
5.heyecandorukta
6.Nill41
7.cnntrm
8.Naz_24
9.eflalim
10.ayseyma
11.suslixanim
12. Areser
13.clemantin
14.maral

Ya benim lavabo ve yqzgahim limon tuzundan parlakligini yitirdi cok kotu oldu napmam lazjm. Beyaz mermerdi simdi daha da beyaz lekeler car ve elime putur putur geliyor

Kızlar siizinle cokcok güzel vakitler geçirdik ama özel bir sebepten dolayı bir süre kk ya veda etmek zorundayım
Hepinizi cok sevdim
Ben yokken de evşerinizi tertemiz yapmaya devam edin :)) sevgiyle kalın...
Aaaa grup olmuştuk ne güzel seninle umarım her şey yolundadır kendine iyi bak.

merhaba kızlar,çarşambadan bu yana hastayım.
yattım evde.
bugün işe başladım.halsizliğim devam ediyor yine.
hasta olsa da anneler iş yapmadan duramıyor.
hem ev topladım,hem zaman zaman süpürdüm,yemek yaptım,sildim vs.(

gruplar hakkında bilgim yok.
hemen geçmişe bakıyorum.

kızlar günaydın kaç gündür okuyorum ama yazamıyorum. evde yoktum annemlere gittik ordada internet bir türlü düzgün çekmiyor. birde çok moralim bozuktu eşimle biraz sorunluyuz bu aralar. eşime çok kırgınım o sebeple evle ilgili hiçbirşey yapmak istemedim bu süreçte.

ama topladım kendimi bu süreçte. kimseye hak ettiğinden fazla değer vermeyeceksin yoksa sen değersizleşiyorsun onu anladım. bdv den konumu açsam ne ben bunları haketmedim diye

Selam. Simdi o zaman callen den bosalan yer ne olacak ki.. anka ayin ilk odevini sen mi vermistin? Oteki yere de yazar misin listesiyle beraber

04.01.16 odevi buzdolabinin icini soyle guzelce bir silmek

1.chentiq

grup arkadaşlarım kusura bakmayın bu arada grubumuz için yorum yazamamıştım. hepinizi çok seviyorum süper bir grup olduk ooo gelsin şimdi ödevler görevler. bizi kimse tutamaz. @yesa , @maral , bendimahi , @seyhan77 , H hotcouture size layık bir grup üyesi olucam

bu hafta güç toparlayıp bomba gibi geliyoruz

04.01.16 odevi buzdolabinin icini soyle guzelce bir silmek

1.chentiq
2.ayseyma
Kahvaltılıkları boşaltmışken güzelce sildim ben de

arkadaşlar çoklu alıntı yapamıyorum geriyi dönüp alıntı yapacak pek vaktim yok o sebeple hasta olanlara geçmiş olsun. allah acil şifalar versin herkese.

@yesa bende 2016 sonbahar gibi 2. hamileliği düşünüyordum ama eşim kendini bana affettiremezse sanırm bu fikri rafa kaldıracağım.

bu arada yazmaya unuttum diğer gruptaki arkadaşlar herkese yeni formatta başarılar diliyorum. yeni yılda herkesin hayalindeki düzenli evler gerçek olsun

Ama daha once de olmustu annem caydanlik kaynatmisti. Baska nereye dokulur ki o limontuzu .. hani kirecler icin

Lavabonun içine mi döktün. Ben mermerin üzerine döktün sandım. Annen döktükten sonra çaydanlığı yıkarken gitmiştir o zaman. Seninki beklemiştir.. Bilemiyorum çaresi yok bildiğim kadarıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…